nasiona marihuany

Open Seed by Rumcajz - AF fem

Wyszukiwarka Forumowa:

Piesmorderca11

Well-known member
Rejestracja
Lis 4, 2018
Postów
152
Buchów
2
Odznaki
1
U mnie tak samo topko sie robia purpurpwe wstawie kilka zdjec postaram sie jutro ! Chyba najlepsze nasiona jakie mialem Well done ?
 

Skrzacik

Well-known member
Rejestracja
Lis 13, 2020
Postów
195
Buchów
253
@Rumcajz
Siemano termin sie zbliża a ja potrzebuje jesCze cos koło tygodnia do startu
Mam nadzieje ze nic sie nie dzieje

miałem sprawy rodzinne takir bardzo delikatne i nawet teraz nie mam do tego głowy ale jak sie trochę ogarnę to na bank niedługo start

sirki za opóźnienie ale niektórych rzeczy nie da sie przewidzieć

pozdro
 
U

Usunięty 23746

Guest
@Rumcajz
Siemano termin sie zbliża a ja potrzebuje jesCze cos koło tygodnia do startu
Mam nadzieje ze nic sie nie dzieje

miałem sprawy rodzinne takir bardzo delikatne i nawet teraz nie mam do tego głowy ale jak sie trochę ogarnę to na bank niedługo start

sirki za opóźnienie ale niektórych rzeczy nie da sie przewidzieć

pozdro
Ja również zgłaszam, że afy zaczne kiełkować początek-połowa czerwca! 3 miechy od otrzymania nie wyrobie, najpierw zapie**** będę miał z sezonówkami i półautomatami. Wgl dla automatów początek czerwca to początek najlepszej pogody, więc chyba nie będzie probolemu :D
 

krzaczasty

Well-known member
Rejestracja
Cze 10, 2020
Postów
243
Buchów
413
Odznaki
2
Ja czekam, aż woda mi zniknie na spocie bo trochę jej jeszcze jest i uniemożliwia mi przygotowywania do sezonu. Mogę się trochę opóźnić, ale obiecuję, że fotorelacja z nich będzie !!
 

Skrzacik

Well-known member
Rejestracja
Lis 13, 2020
Postów
195
Buchów
253

Rumcajz

je**ć system niewolniczy
Rejestracja
Lip 31, 2020
Postów
1,321
Buchów
10,101
Odznaki
7
Przykro mi, że nie zobaczyłem jeszcze wszystkich fotorelacji. Do tego czasu @Piesmorderca11 masz motywator w postaci odznaki. Jak się wywiążesz to zostanie usunięta :) Szkoda, że zero info itd, ale i tak bywa. Wierzę, że jeszcze pokażesz jak rosną te piękne krzaczki :) Pozdro!
 
Ostatnia edycja:



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół