nasiona marihuany

Open Seed by Rumcajz - AF fem

Wyszukiwarka Forumowa:

druh nabuhah

jak moge to pomoge
Rejestracja
Lis 30, 2020
Postów
1,597
Buchów
6,973
Odznaki
11
Dzien dobry, wiem ze nie spelniam wymagan ale widze ze chetnych nie wielu to moze sie poszczesci :D aktywnie udzielam sie na forum, czasem walne jakas gafe, czasem cos ale kocham to co robie, zaluje ze tyle lat nie uprawialem, nawet nie spodziewalem sie nigdy ze zawisnie u mnie jakas lampa Pierwszego outa z ziomalem wysadzilismy majac po 15 lat, pechy od wyjadacza ale nie komercyjnego, piekne paly porosly na mineralce od ziomka starszego hehehe. W tym roku wrocilem do outa troche na delikatnym przypale i moja uprawa wygladala jak plantacja ziemniakow wszystko po ziemi hehe ale zbiory byly, jeszcze moge sie raczyc swoim palonkiem. Raczej outa w tym roku nie planuje chociaz kto wie, wedlug mnie za duzy przypal, musialbym sie porozgladac ale jakbys chcial wspomoc poczatkujacego growera to sie zglaszam, nie obiecuje srogich pal bo jeszcze nie skonczylem swojej pierwszej uprawy a nawet jeszcze nie przelaczalem, ale jedno moge obiecac - po odebraniu przesylki od razu leca do wody, a meterkow mam takze fotorelka od razu by wleciala na rejony. Pozdro ziomale!
 

Rumcajz

je**ć system niewolniczy
Rejestracja
Lip 31, 2020
Postów
1,321
Buchów
10,120
Odznaki
7
[MENTION=96928]druh nabuhah[/MENTION] zobaczymy jak sytuacja się rozwinie i ile osób spełniających warunki się jeszcze zgłosi ;) Twoja fotorelacja działa na Twoją korzyść
 

Piesmorderca11

Well-known member
Rejestracja
Lis 4, 2018
Postów
152
Buchów
2
Odznaki
1
Scout girl cookies I og kush. Nie zapytalem ,czy jest opcja wysylki do uk. ?
 

J0Di

Well-known member
Rejestracja
Paź 19, 2019
Postów
242
Buchów
349
Odznaki
3
[MENTION=95961]Rumcajz[/MENTION] odezwałem się na PW,
 

Rumcajz

je**ć system niewolniczy
Rejestracja
Lip 31, 2020
Postów
1,321
Buchów
10,120
Odznaki
7
Nie zapytalem ,czy jest opcja wysylki do uk. ?
Zobaczymy, wolałbym nie, ale nie mówię jeszcze nie. [MENTION=95880]UNHOLY[/MENTION] [MENTION=93210]Saul[/MENTION] [MENTION=96928]druh nabuhah[/MENTION] podeślijcie bezpieczne adresy na PW to jeszcze w tym tyg wyślę pakiety :)
Pozdro
 
Ostatnia edycja:

Rumcajz

je**ć system niewolniczy
Rejestracja
Lip 31, 2020
Postów
1,321
Buchów
10,120
Odznaki
7
[MENTION=92011]LukexOG[/MENTION] które ziarno Cię interesuje?
 

Skrzacik

Well-known member
Rejestracja
Lis 13, 2020
Postów
195
Buchów
253
Siema :)

W sumie fitorelka juz na finiszu jak bym krzak ciał w całości a nie na raty juz byłaby ukończona miesięcy na forum nie mam chociaż przeglądam je z 5lat ale kolka miechow temu dopiero postanowiłem konto otworzyć :)

Jeżeli masz ochotę podzielić sie pętakami z kimś kto wymagań do końca nie spełnia to chętnie przygarnę 3 pestki z każdej odmiany :)
Kolejna fr zacząłem wlasnie od panpestka ale za 3 miechy śmiało juz bede miał nowe wsadzone do ziemi

Pomysł daj znać co sądzisz :)

Ps.
Kolejna rzecz co działa na moja niekorzyść mieszkam w uk tak wiec pomysl czy dasz radę wyslac list do uk :)

DIeki pozdro i z fartem :)
 

LucjanOG

Tetra Hydro Cannabinol %
Rejestracja
Maj 30, 2019
Postów
3,766
Buchów
9,013
Odznaki
3
[MENTION=95961]Rumcajz[/MENTION]

Fast OG Kush x Red Poison AF
 

Rumcajz

je**ć system niewolniczy
Rejestracja
Lip 31, 2020
Postów
1,321
Buchów
10,120
Odznaki
7
[MENTION=96780]Skrzacik[/MENTION] [MENTION=92011]LukexOG[/MENTION]
Dajcie Panowie bezpieczne adresy na PW :) Już składam zamówienia
 

Rolnik_Małorolny

(-(-(-(-_-)-)-)-)
Rejestracja
Mar 10, 2020
Postów
1,946
Buchów
5,207
Odznaki
9
Siema [MENTION=95961]Rumcajz[/MENTION],
jeśli można to na out 2k21 to ja bym się pisał. Relka oczywiście będzie.
Bardzo bym chciał :
5 x Girl Scout Cookies AF x Red Poison AF
5 x Fast OG Kush x Red Poison AF

Mogę się odwdzięczyć meduzą grzybową kilku strainów jeśli chcesz.
pozdro
 

Rumcajz

je**ć system niewolniczy
Rejestracja
Lip 31, 2020
Postów
1,321
Buchów
10,120
Odznaki
7
[MENTION=94047]Rolnik_Małorolny[/MENTION] zrobię OSa dla Outdorowców za jakiś czas :)
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół