nasiona marihuany

vodka i zioło

  • Autor wątku Usunięty 79167
  • Data rozpoczęcia
Wyszukiwarka Forumowa:
U

Usunięty 79167

Guest
Siema, szybkie pytanie, nie mogłem znaleźć tematu, jeśli jest taki to sory.
Wiadomo niedługo sylwester. Palenie mieszałem nie raz z piwkiem. Ale nigdy z wódką.
Jakoś mocno to wchodzi? Polecacie najpierw pić wódkę czy palić? Jak to ogólnie z tym mieszaniem z wódąjest.
 

Total Kozak

Buja taka muza!
Weteran
Rejestracja
Lip 5, 2015
Postów
3,175
Buchów
6,582
Odznaki
2
Siema! Najpierw zioło później wódka :) bon apettit

---------- Post Zaktualizowany 23:55 ---------- Data pierwszego postu 23:54 ----------

Siema! Najpierw zioło później wódka :) bon apettit

Ważne by nie przesadzić :moon:
 

L.a.m.a.

KEBABA BYM ZJADŁ
Weteran
Rejestracja
Mar 24, 2019
Postów
923
Buchów
942
Odznaki
3
Czy pijesz piwo czy wódkę to nie ma większego znaczenia. Alkohol to alkohol. Bania zależy od tego ile go wypijesz ale również jak kolega wyżej uważam (zwłaszcza jeśli nie palisz zioła na codzień) zacząć od bucha a potem złapać równowagę, pić i najwyżej później znów zajarać. Odwrotna kolejność po ostrym piciu zetnie z nóg najlepszego zawodnika
 

Zabka95

Active member
Rejestracja
Mar 23, 2020
Postów
44
Buchów
1
W dziedzinie mieszania ziółka z alkoholem to mogę się uważać za eksperta :D

Najpierw ziółko, potem wódka. Ale nie dużo bo siły braknie i uśniesz przed północą ;)
Jeśli się najpierw schlejesz, a potem zapalisz to szukaj sobie kąta w którym zaliczysz ciężkie k.o.
Ogólnie mieszanie alko z thc w moim przypadku daje jeden duży plus - nigdy nie mam kaca <3
Kieliszki trudno się dawkuje z lolkami. Może Cie zciąć nagle i po ptokach. Lepiej pić sobie drineczki i podtrzymywać piękny stan niż wypić o kieliszek za dużo i spie****ić sobie melanż... a do 6 daleka droga:D
 

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,971
Buchów
19,765
Walisz wódę, palisz trawę a jak Cię już ma zmieść to walisz krechę i pijesz od nowa. :oczy:
 

Charlito

Zdrowy pacjent
Rejestracja
Gru 10, 2016
Postów
283
Buchów
841
Odznaki
5
Zjarasz się dobrze o 17, o 19 nie będzie chciało Ci się ruszyć z chaty :alien:
Polecam kilka kolejek na rozluźnienie, później skręt zapijany czymś lżejszym i podtrzymywanie stanu pozwalającego na kulturalną zabawę. Gwarantuję, że następnego dnia z zadowoleniem przywitasz nowy rok. Tego
Ci życzę, jak i wszystkim użtkownikom forum.
Lepszego nowego roku!:meksyk:
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół