nasiona marihuany

Uda się do świąt?

Wyszukiwarka Forumowa:

Alnisk

New member
Rejestracja
Lis 18, 2020
Postów
4
Buchów
1
Witajcie jestem dość nowy na forum, przejrzałem kilkadziesiąt wątków w ciągu ostatnich 2 miesięcy, ale dalej jestem laikiem.
Jakiś czasu temu postanowiłem rozpocząć pierwszą przygodę z hodowlą i z racji małej ilości miejsca i konieczności dyskrecji padło na PCBOX.
Nie wszystko szło gładko bo na początku miałem problemy z glebą, marketowa :/ wiem wiem nie bijcie obiecuję że następna hodowla będzie jak należy w większym boxie ;P ale potem po płukaniu czystą wodą odbiła i teraz kwitnie od kilkunastu dni
Ale do rzeczy chciałbym prosić o opinie czy uda się żeby "doszła" przed 23 grudnia i jeśli nie to czy dużo stracę zbierając przedwcześnie?
A druga rzecz to niektóre liście zaczęły się robić ciemne i jakby przysychac i nwm czy tutaj jest to naturalna reakcja związana z kwitnieniem czy raczej jakoś działać?

https://www.forum.haszysz.com/solarr/albums/userpics/106839/IMG_20201208_113143_resize_2.jpg

https://www.forum.haszysz.com/solarr/albums/userpics/106839/IMG_20201208_113153_resize_19.jpg

https://www.forum.haszysz.com/solarr/albums/userpics/106839/IMG_20201208_113205_resize_0.jpg
 

LickMyBuds

Well-known member
Rejestracja
Lut 26, 2020
Postów
55
Buchów
0
Łapiesz za lupę i dajesz znac jak wyglądają trichomy. Dla niektórych przed 23 bedzie gotowa, a dla niektórych nie bo potrzebują więcej bursztynu. Chodzi o samą ścinkę czy gotowy produkt do palenia?
 

Alnisk

New member
Rejestracja
Lis 18, 2020
Postów
4
Buchów
1
Chodzi o samą ścinkę, muszę 23 wyjechać na 3 tygodnie i nie mam z kim zostawić planta. W niedzielę będę miał lupę to podglądne. Jeszcze pytanie, warto zacząć lać planton K? Bo jeszcze nie dawałem tego i nwm czy jeszcze warto wgl kupić
 

DevineTheDude

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Wrz 22, 2013
Postów
1,799
Buchów
2,011
Chodzi o samą ścinkę, muszę 23 wyjechać na 3 tygodnie i nie mam z kim zostawić planta. W niedzielę będę miał lupę to podglądne. Jeszcze pytanie, warto zacząć lać planton K? Bo jeszcze nie dawałem tego i nwm czy jeszcze warto wgl kupić

Ogolnie jest za późno na nawozy, lej samą wodę jak masz zamiar ją ściąć za tydzień czy dwa. Pamiętaj że trzeba to jeszcze wysuszyć odpowiednio, myśle że z 5 dni przy włączonej wentylacji wystarczy żeby temat włożyć na 3 tygodnie do słoika.
 

Alnisk

New member
Rejestracja
Lis 18, 2020
Postów
4
Buchów
1
Suszyć mogę już po wyjeździe, chodzi o to że nie wezmę ze sobą całego pcboxa do auta a nawet jakbym wziął to jakieś 10-12 godzin bez prądu i wentylacji by musiał siedzieć :/ ale ch*j no zetne tego 19 może podsusze kilka dni i tyle, jakie będzie takie będzie :p w zeszłym tygodniu mnie trochę poniosła pokusa i ściąłem maleńki kawałek niskiego topka na próbę czy wgl działa, szybko przesuszyłem w mikrofali i do vapka :p nawet kopnęło delikatnie ale na bardzo krótko >.<
Tak czy inaczej dziękuję za odpowiedź i z buchem :p chyba że ktoś jeszcze umie pomóc z listkami to chętnie posłucham :D
 

L.a.m.a.

KEBABA BYM ZJADŁ
Weteran
Rejestracja
Mar 24, 2019
Postów
940
Buchów
966
Odznaki
3
Suszyć mogę już po wyjeździe, chodzi o to że nie wezmę ze sobą całego pcboxa do auta a nawet jakbym wziął to jakieś 10-12 godzin bez prądu i wentylacji by musiał siedzieć :/ ale ch*j no zetne tego 19 może podsusze kilka dni i tyle, jakie będzie takie będzie :p w zeszłym tygodniu mnie trochę poniosła pokusa i ściąłem maleńki kawałek niskiego topka na próbę czy wgl działa, szybko przesuszyłem w mikrofali i do vapka :p nawet kopnęło delikatnie ale na bardzo krótko >.<
Tak czy inaczej dziękuję za odpowiedź i z buchem :p chyba że ktoś jeszcze umie pomóc z listkami to chętnie posłucham :D

Jeśli masz możliwość przewieźć to myślę że kilkanaście godzin ciemności nie zrobi żadnej krzywdy, przecież codziennie ma 12h nocy, jak raz zrobisz 20 to nic się nie stanie
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół