nasiona marihuany

Osoba z RZS (Reumatoidalne Zapalenie Stawów) co wybrać?

Wyszukiwarka Forumowa:

Frua

New member
Rejestracja
Gru 8, 2020
Postów
1
Buchów
0
Cześć wszystkim,

Chciałbym zasięgnąć porady od osób, które mają o tym pojęcie.

Zdiagnozowano u mojej mamy RZS czyli reumatoidalne zapalenie stawów z którymi od lat ma już dość poważne problemy i na tyle na ile póki co zdobyłem informacji to w jej przypadku będzie to dość źle postępować.

Obiło mi się o uszy, że olejki CBD potrafią pomóc z bólem i zapaleniami, a czasami są w stanie nawet tą chorobę zatrzymać lub cofnąć. Czy ktoś ma na ten temat wiedzę i może to potwierdzić?

Czy faktycznie to olejek jest jest najlepszy w takiej sytuacji? Jeśli tak to jaki?
Czy olejek CBD będzie lepszy niż typowa marihuana?

Ogólnie jeśli ktoś ma na ten temat wiedzę to chętnie zaczerpnę pomocy bo moja wiedza jest znikoma.

Pozdrawiam i dzięki za pomoc!
 

LickMyBuds

Well-known member
Rejestracja
Lut 26, 2020
Postów
55
Buchów
0
Cześć wszystkim,

Chciałbym zasięgnąć porady od osób, które mają o tym pojęcie.

Zdiagnozowano u mojej mamy RZS czyli reumatoidalne zapalenie stawów z którymi od lat ma już dość poważne problemy i na tyle na ile póki co zdobyłem informacji to w jej przypadku będzie to dość źle postępować.

Obiło mi się o uszy, że olejki CBD potrafią pomóc z bólem i zapaleniami, a czasami są w stanie nawet tą chorobę zatrzymać lub cofnąć. Czy ktoś ma na ten temat wiedzę i może to potwierdzić?

Czy faktycznie to olejek jest jest najlepszy w takiej sytuacji? Jeśli tak to jaki?
Czy olejek CBD będzie lepszy niż typowa marihuana?

Ogólnie jeśli ktoś ma na ten temat wiedzę to chętnie zaczerpnę pomocy bo moja wiedza jest znikoma.

Pozdrawiam i dzięki za pomoc!

Wykluczę ci opcje zioła z wysokim stężeniem thc. Bo przynajmniej takie nie pomaga mojej kobiecie. Jak paliła CBD to mówiła, ze w jakimś tam stopniu jej to pomaga.
12/12 cos w tym stylu wiec mimo to thc było na średnim poziomie. Duża ilośc thc nie wpłynie długoterminowo na samopoczucie takiej osoby. W moim odczuciu Max 30h i to nie działa na zasadzie ręką odjął.. w jakimś tam stopniu zmniejsza bóle reumatoidalne, ale to są śladowe zmiany. Ta choroba to spory cyrk. Jak dostanie napadów to raczej nie ma chu*a, zeby pozbyć się bólu. Czy zapali czy tez nie bedzie je odczuwała. Z olejkiem cbd nie mam dużego doświadczenia. Sterydy przy atakach tez nie pomogą.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół