nasiona marihuany

Rdzawe liście , część liści zwija się ku górze

Wyszukiwarka Forumowa:

ziomeq

Well-known member
Rejestracja
Lis 16, 2008
Postów
418
Buchów
1,872
Odznaki
2
Witam
Roślinki maja około miesiąca
550w hps 100w led
lampy 40cm od szczytow
wilgotnosc 60-90
na początku dostawały pokrzywke i krowie łajno odstane
04.12 podlałem pierwszy raz nawozami canna wega, cannazym, rhizotonic
Dziś zauważyłem takie rdzawe przebarwienia, wpadające w ciemny fiolet . do tego wywija liście w góre coraz bardziej




https://www.forum.haszysz.com/solarr/displayimage.php?album=27722&pid=1130689#top_display_media



Woda kranówka odstana po dodaniu nawozów wynosiła 7 więć zbiłem kwaskiem cytrynowym na 6 i w 3 dniu takie coś . Pomoże jakaś duszyczka ?


 

Total Kozak

Buja taka muza!
Weteran
Rejestracja
Lip 5, 2015
Postów
3,175
Buchów
6,582
Odznaki
2
Długo zwlekaleś z napisaniem pierwszego posta :good:
 

ziomeq

Well-known member
Rejestracja
Lis 16, 2008
Postów
418
Buchów
1,872
Odznaki
2
byłem aktywny na innym forum ale tamto umarło więc się przenoszę do was
 

PanApokalipsa

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Wrz 9, 2013
Postów
1,395
Buchów
1,327
Odznaki
6
Zdecydowanie za suchy klimat maja.
HPS napie****a nad szczytami , tam jest im za goraco,ziemia wysycha na wior,problem w tym, ze zrobiles im tam niezla sachare.
Suche powietrze maja,liscie typowo powykrecane od zbyt wysokiej temperatury.
Dodatkowo masz lampy 40 cm od szczytow,podnies je z 15 cm ,nawet 20 jak trzeba,czesciej podlewaj,na poczatek woda o prawidlowym pH ,zeby wyszly na prosta.
Co z wentylami ?
Cos tam miesza te suche powietrze ?
Tam musi byc minimum 175m3 wyciag ,zeby te warunki byly wlasciwe,instrumenty pomiarowe tez masz na donicach,jak woda paruje to przeklamuje ci wynik wilgotnosci a pozniej to juz tylko rosnie temperatura i tego sa takie wlasnie efekty.
Jak nie jestem zwolennikiem keramzytu ,to na twoje pudlo obowiazkowo na spod jako drenaz i na gore by woda zbyt szybko nie odparowywala.
Pamietaj by keramzyt wysterylizowac,wrzatkiem najlepiej,niekiedy od zasyfionego moze wdac sie grzyb czy inne robactwo.
 

LickMyBuds

Well-known member
Rejestracja
Lut 26, 2020
Postów
55
Buchów
0
Zaraz bedą ewoluowały w kaktusy. Za gorąco. Amen
 

ziomeq

Well-known member
Rejestracja
Lis 16, 2008
Postów
418
Buchów
1,872
Odznaki
2
dałem lampkę wyżej, chyba się im to zwijanie zatrzymało , tak że dziękuje serdecznie .
Co do wentylatorow to mam łazienkowy 150 fi

nie wiem jaką ma przepustowość wdmuchujący,
a wylot 100fi kanałowy, ale on ciągnie powietrze z pod lampy 400 bo zrobiłem taki ala "Cooltube".



ten fi 100 wydaje się być dużo wydajniejszy niż ta łazienkowa 150 , jak to skorygować najlepiej ? dołożyć wylot w tą dziure jeszcze , gdzie idą te 2 kable , czy zrezygnować z tego wyciągu z pod lampy całkiem .

Jeśli chodzi o ziemie to u góry wiór faktycznie ,ale na dole w dziurkach donicy utrzymuje się wilgoć, wieć może keramzyt tylko na górę lepiej dać ?
Mieszający jest też .
 

Beasto

Ujarany cały dzień
Rejestracja
Sie 18, 2019
Postów
3,103
Buchów
9,705
Odznaki
10
Masz w pełni obudowany ten boks? Bo wydajniejsze może być po prostu otwarcie wlotu pasywnego, wywalenie wtłaczającego (szczególnie jeśli jest słabszy niż wyciągający) oraz zamknij ten otwór z kablami. Poza tym pamiętaj, że filtr jeszcze w tym kombinowanym ustawieniu musisz potem zamontować.
 

ziomeq

Well-known member
Rejestracja
Lis 16, 2008
Postów
418
Buchów
1,872
Odznaki
2
to jest jakiś box z chinskich wishów albo tym podobnych, tak mi sie wydaje , został znaleziony na rozbiórce domu w holandii i jest troche styrany , oprócz tego z 3 stron ma siatki takie 8x50 na dole, co prawda przykryte częścią boxa ale to niewiele daje, wiec napewno super szczelny nie jest .



spróbuję bez, dziękuje za rade !
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół