nasiona marihuany

Samo zaczęło kwitnąć

Wyszukiwarka Forumowa:
Status
Ten wątek został zamknięty.

Poltram

Member
Rejestracja
Gru 1, 2020
Postów
5
Buchów
0
Pomocy moja panienka zaczęła sama kwitnąć gdzieś jakoś 30 dniu może więcej na 18/6 odmiana super LSD xxl
Jak zobaczyłem ze kwitnie dałem jej 12/12 kwitnie robią się topki
Ale dalej nie daje mi to spokoju ze zaczęła kwitnąć na tych 18/6 może to automat i się marnuje na tych 12
Proszę o pomoc
 

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,971
Buchów
19,768
Zaczęła kwitnąć czy pokazała preflowery?
 

sub23

nudziarus offtopicus
Weteran
Rejestracja
Paź 6, 2018
Postów
5,187
Buchów
5,080
Zdefiniowanie stanu chorobowego jest tak samo trudne, jak sprecyzowanie stanu pełni zdrowia (zob. dobrostan subiektywny).

Proszę o pomoc

A na czym miała by ona polegać?
Co to znaczy zaczęła kwitnąć - możliwość identyfikacji płci - czy oznaki kwitnienia ? możliwość identyfikacji płci - ale dalej brak tworzenia szczytów i wzrost. Po takim opisie Nikt Ci nie "wywróży" czy trafiło Ci sie nasiono AF czy nie.
 
Ostatnia edycja:

BZK

Konopny Świr!
Weteran
Rejestracja
Kwi 29, 2007
Postów
2,040
Buchów
5,934
Odznaki
12
A na czym miała by ona polegać?
Co to znaczy zaczęła kwitnąć - możliwość identyfikacji płci - czy oznaki kwitnienia ? możliwość identyfikacji płci - ale dalej brak tworzenia szczytów i wzrost. Po takim opisie Nikt Ci nie "wywróży" czy trafiło Ci sie nasiono AF czy nie.

Kontynuując słowa suba :
A nawet jeśli jest tu jakiś wróżbita Maciej to cóż na to może.. Hmmm odczyt tarota, modlitwa w intencji troski dla tej rośliny czy kij wie co dalej(?) ..

Pierwszy włos na wzgórku łonowym nie robi z nastolatki dojrzałej kobiety... A jak idzie w czupryne i pąki to super automatyczny ten super lsd xxl.. Nie wiem jaki to to ma genotyp i jakie szczepy dały cross który se ktoś tak nazwał ale może ruderalis napie****ał się z indica lub satiwa i spuścił jednemu z tych genotypów wpie****, kwitnie to kwitnie, bedo topy. A jak tylko pokazała włoska to tak bywa z niektorymi indi genami, że się określają przy takim fotoperiodzie ale dalej zachowują tendencje do wegetacji zanim pójdą w czupryny i kwiaty za sprawą skracania dnia...

Jeśli nie pomogłem to się polecam na przyszłość..
Mozesz spróbować jej zrobić usta-usta, może to pomoże hehe.

Yo.
 
Status
Ten wątek został zamknięty.



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół