nasiona marihuany

Kupno lampy Led w Norwegii

Wyszukiwarka Forumowa:

sledz5

Active member
Rejestracja
Sie 26, 2012
Postów
27
Buchów
0
Witam ostatnio zacząłem szukać leda do mojego boxa 60x60x120. Jako że przebywam w Norwegii to natrafiłem na taką oto stronę i chciałbym abyście doradzili mi czy coś z niej nada się do mojego boxa. https://gorillagrow.no/produkt-kategori/lys/led/?orderby=price myślę o około 3-4 roślinkach. Jeśli znacie inne, lepsze strony z Norwegii to poprosiłbym o linki. Zakup z innych krajów nie bardzo wchodzi w grę bo zauważyłem że celnicy narzucają horrendalne cła dosłownie na byle gówno å nie mam za dużego budżetu, maks. 2500 koron
Edit: co sądzicie o czymś takim? https://www.finn.no/195257868
 
Ostatnia edycja:
U

Usunięty 79633

Guest
Masz tam hydromars ts1000 za 2600nok. Popularny panel, na forum jest tego pełno. Chyba że ktoś inny coś znajdzie lepszego.
 

sledz5

Active member
Rejestracja
Sie 26, 2012
Postów
27
Buchów
0
A co sądzicie o mars hydro sp150 koledzy?
 
Ostatnia edycja:

PanApokalipsa

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Wrz 9, 2013
Postów
1,395
Buchów
1,327
Odznaki
6
Bierz wydajność pod powierzchnie.
Nie mialem tych paneli,sugeruj sie tym co wyzej napisalem,marka nie ma znaczenia.
Na twoj namiot potrzebujesz okolo 15 000 lumenow.
 

smoczylot

znów otwieram oczy wk***iony
Weteran
Rejestracja
Lut 22, 2015
Postów
1,594
Buchów
4,378
Odznaki
3
A ja powiem że ilość lumenów przy ledach nie ma takiego znaczenia. Osobiście poszedłbym w Quantumboardy-ciche i na diodach samsunga.
 

sub23

nudziarus offtopicus
Weteran
Rejestracja
Paź 6, 2018
Postów
5,170
Buchów
5,061
Zdefiniowanie stanu chorobowego jest tak samo trudne, jak sprecyzowanie stanu pełni zdrowia (zob. dobrostan subiektywny).

A ja powiem że ilość lumenów przy ledach nie ma takiego znaczenia. Osobiście poszedłbym w Quantumboardy-ciche i na diodach samsunga.

W wypadku obecnie najpopularniejszych na rynku białych paneli sprawność fotopowa ma znaczenie. A jest tak dlatego, że to idzie z zupełnie znośnym przybliżeniem przeliczać nawet w bardzo przybliżony sposób na wartość strumienia fotonów i bez znajomości konkretnego SPD. Im więcej 660 dodadzą, a jest to popularne tym ta precyzja przy znanych mniej więcej CCT i CRI będzie mniejsza, ale i tak wystarczy do oceny na wstępie ile się ma realnie wartości strumienia w boksie.

Inaczej było w czasach gdy na rynku dominowały panele złożone z diod kolorowych, w ich wypadku z uwagi na przebieg SPD rzeczywiście przybliżanie czegokolwiek wartością sprawności fotopowej było zupełnie pozbawione sensu.

Cokolwiek i jakkolwiek. Tak poza stworzeniem okazji do wyprodukowania kolejnego spamu nic z tego nie wynika.

ps: Producent mars miał i zapewne dalej ma i będzie miał tendencje do ściemniania. Nie jest to zresztą niczym wyjątkowym - zwyczajny marketing taki sam jak w wypadku dowolnego innego produktu na rynku. Czy jest to krem na hemoroidy z opisem "homeopatyczny" czy lampka do oświetlania roślin nie ma tu żadnego znaczenia.
 
Ostatnia edycja:



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół