nasiona marihuany

Ledy do 2.88m2

Wyszukiwarka Forumowa:

Drah Asco

Well-known member
Rejestracja
Kwi 24, 2020
Postów
56
Buchów
55
Witam.

Box homebox ambient 120x240. Narazie 2x hps 600w zarowki gib flower spectrum xtreme.
Zostaly mi ok 2tyg grow. Nastepny tez na hps z powodu temperatury. Box stoi w miejscu gdzie w zimie koniecznie hps a w lato led. Moje pytanie co tam wsadzic. W gre wchodza 2 panele nie 4 i raczej o tej samej mocy. Nie chce wydac 10k bo nigdy nie uprawialem pod ledami i nie wiem jak sobie poradze. Czytalem ze marsy daja rade no i oczywiscie spider farmer. Stosunek ceny do jakosci dobry. Co mi doradzacie? Chyba ze ktos mogly zrobic? Sam sie ne podejme.
Pozdro
 

smoczylot

znów otwieram oczy wk***iony
Weteran
Rejestracja
Lut 22, 2015
Postów
1,594
Buchów
4,378
Odznaki
3
Rzuć okiem na DobreLedy np na fejsie. Panele na cobach clu058, idzie sie dogadać. Mam 480W na 1,44m2 ty byś 2 potrzebował. Podany nr telefonu, zadzwoń pogadaj-typ w porządku. Brałem za pobraniem bez problemu wysyła.
 

Drah Asco

Well-known member
Rejestracja
Kwi 24, 2020
Postów
56
Buchów
55
Jak te 480w sie sprawuje na tej powierzchni? Moglbys zdradzic ile zaplaciles? Nie znam sie wcale na fizyce ale na chlopski rozum jak zamienie 2x600w hps na 2x480w led to pobor spadnie tylko o 240w?
 

smoczylot

znów otwieram oczy wk***iony
Weteran
Rejestracja
Lut 22, 2015
Postów
1,594
Buchów
4,378
Odznaki
3
Zobacz moje fotorelacje, teraz jadę 3 uprawę na nim - pierwsza była od połowy flo,ale druga już cała i jakoś ponad 600 gram zdjąłem z 9 roślin na 1,44m2 bo 10 się nie wliczała do plonu. Co do ceny to coś ponad 2k ale nie wiecej niż 2,5 a jakbyś zamówił 2 to pewnie coś opuści ogólnie jak nie bierzesz faktury vat to i tak jest taniej. Trzy lata gwarancji typ daje. Masz zamontowany sciemniacz więc możesz sterować ilością światła. Ja jestem zadowolony. Miałem awarię to w miare szybko i bezpłatnie oczywiście wszystko naprawione, nawet za przesyłkę nie płaciłem. Oferuje sprzęt zastępczy na czas naprawy. Oczywiście na słupa adres i dane zamawiałem-tu nigdy za dużo ostrozności. Co do mocy to dla mnie optymalna na tą powierzchnię -3 diody na sztandze 1m. Porządne ciche wiatraki chłodzące i zasilacz Meanwell. Gdybym sam miał robić to pewnie dałbym 4 diody w kwadracie ale potrzebowałem na szybko i nie żałuje. Dobry na lato bo nie grzeje się tak jak HPS.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół