nasiona marihuany

[KONKURS] Growers Fight - Nowy konkurs!!! Wątek zgłoszeniowy!!!

Wyszukiwarka Forumowa:

Yebak

FollowTheRabbit
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Sie 13, 2012
Postów
5,104
Buchów
5,114
Odznaki
2
IMG_20200906_smallest.png


SIEMA! :lisc:
Witamy w Growers Fight - nowym konkursie w formie foto-zabawy.
Growers Fight to zabawa w której udział może wziąć każdy grower bez względu na forumowy staż czy skillsy w uprawie konopek.

Brałeś udział w tym samym openseedzie co Twój forumowy kumpel? A może po prostu macie z ziomkiem te same pestki tudzież możesz podzielić się swoimi na poczet konopnej walki w GrowersFight - by skopać tyłek innemu growerowi i udowodnić kto jest mistrzem Canna-Ringu?


Zasady są proste. Rzucasz wyzwanie komuś kto ma takie pestki jak Ty lub wysyłasz ze swojego klasera.
Czekasz na odpowiedź kolegi - jeśli przyjmie wyzwanie to działacie dalej, jeśli wydyga to oficjalnie możesz nazywać go leszczem w świecie roślin typu cannabis.

Ustalcie i stwórzcie podobne warunki uprawy oraz sposób walki i niech wygra lepszy!
Możesz wyzwać kolegę na pojedynek treningów np. kto lepiej wykona lst, pojedynek na wynik suchej masy przy jednakowych warunkach, większą roślinę po ustalonym okresie dni wegetacji w takich samych donicach czy np. najzdrowszą roślinę używając własnych technik nawożenia, czego dusza zapragnie. Tu dajemy Wam wolną rękę co do wyboru rodzaju pojedynku.

Kategorie "wagowe":

By było sprawiedliwie, podzieliliśmy konkurs na 4 kategorie wagowe, w których będziecie walczyć o mistrza gali Growers Fight

- waga piórkowa do 0.36m2
- waga średnia do 0.5m2
- waga ciężka do 1m2
- waga super ciężka czyli wszystko powyżej 1m2
- dla kozaków, którzy nie boją się wyzwań stworzyliśmy specjalną klasę OPEN. Tu możesz wyzwać kolegę z wyższej kategorii wagowej i utrzeć mu nosa w małym boxie ;)


Wyzwania możesz rzucać już od dziś w tym poście. Zgłoszenia zamykamy za 21 dni
*lub wcześniej jeżeli liczba zgłoszeń będzie wg nas wystarczająca na pierwszą galę GF.

Po prostu oznacz kolegę z forum, napisz jakich pestek i jakiej kategorii wagowej dotyczy wyzwanie
(gatunek i źródło pochodzenia np jaki open seed czy pestki własne - wysyłasz mu na swój koszt) i czekaj na jego odpowiedź.

Przykład - Wyzywam @ksywaprzeciwnika do walki w GrowFight na pojedynek na ilość szczytów na pestkach StrainXYZ z openseeda zorganizowanego przez UżytkownikaXYZ w wadze średniej.
(w przypadku własnych pestek piszesz StrainXYZ - pestki własne)...

Wkrótce na forum pojawi się dział FotorelekGF i tam każda walczącą para będzie zobowiązana założyć post ze swoją walką i szczegółowym opisem zasad fightu - co oceniane będzie przez forumowych kumpli na trybunach. Np LST fight.
Tam także będziecie wrzucać zdjęcia swoich fight roślin w ustalonych terminach.
Konkurs potrwa do sezonu outdoor, więc czas na zakończenie walki jest wystarczający dla chyba każdego straina.


REGULAMIN FOTORELACJI GROWERS FIGHT

1. Każda fotorelacja musi zawierać informacje o sprzęcie uprawowym obu zawodników, strainie na którym stoczą walkę, kategorii wagowej w której walczą oraz formie walki czyli np. waga wysuszonego materiału.

2. Fotorelacje muszą być aktualizowane co nie więcej niż 2 tygodnie.

3. Każda aktualizacja musi zawierać dokładne zdjęcia roślin z kartką z nickiem i datą, oraz w końcowych etapach czymś do porównania wielkości.

4. W tytule fotorelacji należy umieścić nazwy użytkowników, nazwę straina i rodzaj walki.​



Spośród wygranych każdej walki wyłonimy zwycięskie 3 miejsca w finałowym pojedynku Growers Fight, którego zasady ustalą forumowi sędziowie(admini), gdzie do wygrania dodatkowo będą bony do grow shopów oraz headshopów ;)
W głosowaniu mogą brać udział osoby ze stażem na forum powyżej 3 miesiące lub mające min 100 postów (ta zasada nie dotyczy osób, które brały lub biorą udział w walce, konkurs jest dla wszystkich, bez względu na staż).
NAGRODY :
Podium gali :
1 miejsce - 400zł do wydania w seed shopie
2 miejsce - 300zł do wydania w seed shopie
3 miejsce - 200zł do wydania w seed shopie

Dodatkowo spośród głosujących zostanie wylosowana nagroda dodatkowa - 100zł na pestki.
Miłej zabawy! Czekamy na zgłoszenia!



Konkurs ten został wymyślony przez BZK i wygrał plebiscyt na najlepszy konkurs :) Dziękujemy za pomysłowość, chęci i poświęcony czas!
 
Ostatnia edycja:

BZK

Konopny Świr!
Weteran
Rejestracja
Kwi 29, 2007
Postów
2,040
Buchów
5,934
Odznaki
12
No i ruszyło, klawo!

Wyzywam [MENTION=93416]DeepX[/MENTION] do fightu, nasiona BlueHash z OS'a [MENTION=93210]Saul[/MENTION] ...
Pojedynek w gali Open gdyż mamy namioty różnej powierzchni, mimo wszystko skopie mu dupsko w pojedynku na ilość szczytów dopuszczając każdy rodzaj treningu, lecz z uwagi na rozmiar mojego boxa warunkiem bedzie okres wegetacji 3 tygodnie (21dni)
[MENTION=93416]DeepX[/MENTION] szykuj rękawice a najlepiej umów se wizytę u dentysty po tym soczystym oklepie! Hehe.
 

RoZzman

Adaśkowiec
Weteran
Rejestracja
Cze 16, 2012
Postów
839
Buchów
46
No i ruszyło, klawo!

Wyzywam [MENTION=93416]DeepX[/MENTION] do fightu, nasiona BlueHash z OS'a [MENTION=93210]Saul[/MENTION] ...
Pojedynek w gali Open gdyż mamy namioty różnej powierzchni, mimo wszystko skopie mu dupsko w pojedynku na ilość szczytów dopuszczając każdy rodzaj treningu, lecz z uwagi na rozmiar mojego boxa warunkiem bedzie okres wegetacji 3 tygodnie (21dni)
[MENTION=93416]DeepX[/MENTION] szykuj rękawice a najlepiej umów se wizytę u dentysty po tym soczystym oklepie! Hehe.

a nie poczekacie na mnie ? ja też mam blue hash od saul, 0,16 i mógł bym się przyłączyć ;D
 

BZK

Konopny Świr!
Weteran
Rejestracja
Kwi 29, 2007
Postów
2,040
Buchów
5,934
Odznaki
12
a nie poczekacie na mnie ? ja też mam blue hash od saul, 0,16 i mógł bym się przyłączyć ;D

Kurcze no ta zabawa to forma 1vs1.. Aleeee zawsze możesz rzucić wyzwanie komuś kto także ma tego bluehasha, zresztą poza zabawą growers fight możemy się umówić we trójkę tak jak gadaliśmy kiedyś tam, przecież mamy po kilka ziaren tego strainu :)

Ewentualnie jak deep nie odpowie to rzuce wyzwanie Tobie ziom. :)
 

RoZzman

Adaśkowiec
Weteran
Rejestracja
Cze 16, 2012
Postów
839
Buchów
46
wątpię aby deep zgodził się n a odznakę małego pisiora i tchórza za darmo, napewno zawalczy :D spoczko ziom , poczekam aż się sytuacja w moim boxie wyklaruje i kogoś wyzwę wtenczas
 

Layer1

Ad augusta per angusta
Weteran
Rejestracja
Mar 16, 2017
Postów
696
Buchów
2,215
Odznaki
5
UUU no i poszło, jeśli ktoś na ochotę na zabawe, 0.64m2 mogę wystartować do 2-3 tyg ;)
 

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,971
Buchów
19,767
To ja w kategorii OPEN na największo maczugę - jak ktoś ma na stanie - Orien Express x Sour Kush od BOOM'a, V3 Lime od delevege albo Oaxacan/Iranian x Peach Skunk od Boreteke to zapraszam. W sumie już ruszyłem - pestki wsadzone w ziemię 2 cm jak chłopaki mówio na youtube, więc nie traćcie czasu i stańcie ze mną w szranki.
 

Saul

Well-known member
Rejestracja
Lis 9, 2019
Postów
704
Buchów
1,502
Odznaki
10
a nie poczekacie na mnie ? ja też mam blue hash od saul, 0,16 i mógł bym się przyłączyć ;D

Jak Deepx się pojawi to ja z chęcią z tobą się zmierzę na Blue Hash bo też mam 0.16 więc możemy się zmierzyć kto więcej wyhoduje ale najpierw musiałby zakończyć tego growa co go aktualnie prowadzę.
 

Football Manager

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 28, 2012
Postów
4,047
Buchów
6,469
Odznaki
3
Zapraszam do wagi super ciężkiej jakiegoś ochotnika. Zaczynam za jakieś 2 tyg.
 

ChoryKrólik

Well-known member
Rejestracja
Paź 24, 2020
Postów
176
Buchów
52
[MENTION=54280]Yebak[/MENTION] czy jeśli np ktoś już wystartował, ale jest na początkowej fazie uprawy to może brać udział czy trzeba zaczynać mniej więcej w tym samym czasie?

I czy jest możliwość rywalizacji, ale bez tych samych odmian? Np 0,64 vs 0,64 o ilość całościową suszu lub największą maczugę itp?
 

BZK

Konopny Świr!
Weteran
Rejestracja
Kwi 29, 2007
Postów
2,040
Buchów
5,934
Odznaki
12
Yo. Odpowiem za yebaka z racji praw autorskich hehehe.
Muszą być ziarna tej samej odmiany/genetyki z racji, że są szczepy genetycznie uwarunkowane do większego i mniejszego plonowania... A chodzi o możliwie jak najbardziej podobne warunki, ale jak ktoś ci sie zgodzi na walke o mase plonu np passion#1 vs lowrider#2 w boxie 0.64m2 to czemu nie..

No i pasuje wystartować w podobnym czasie co by zabawa byla fair play i co by widownia mogła sobie śledzić poczynania walczącej pary.
Wszystkie zasady są wypisane w regulaminie, postarajmy sie jak najmniej ingerować w ich zmianę..

Zawsze możesz znaleźć zioma, który jest na podobnym etapie grow i takiemu komuś rzucić wyzwanie z uwzględnieniem aktualnie prowadzonego grow'a.

Pozdro!

Edit. Parę rajek wyżej Layer szuka fightera na 0.64, zgadajcie sie.. Zawsze możecie się wymienić pestkami co by było fair pod katem strainu.. I miejmy na uwadze, że nie walczy caly box z kilkoma odmianami tylko jeden konkretny szczep w boxie, wiec zawsze możesz dokoptować do boxa jakis gatunek na walkę i możesz ustalic np walkę o wielkość rosliny po ustalonym okresie wegetacji, ilość szczytów, kto lepiej wykona jakiś trening czy kto umiejętniej używa nawozów danej marki jak przeciwnik uzywa takich samych.. Tu bez ograniczeń, jednak pewne kwestie lepiej jak póki co pozostaną ograniczone do regulaminu.

Z czasem jak to nabierze rozmachu (o ile w ogóle) to sie pokmini rozbudowanie możliwe nawet, że i do walk na outdoorku - street fight, narazie zostańmy przy walkach w klatkach - indorek.

Bless!
 

LucjanOG

Tetra Hydro Cannabinol %
Rejestracja
Maj 30, 2019
Postów
3,766
Buchów
9,013
Odznaki
3
Szukam ochotnika ktory ma od 0,64m2 - 0,72m2 boks , cfl ,250 hps na Wega 400 hps na flo.

Warunek start za 4 tygodnie .
Tropicana Banana - Barney's

Albo

Weeding Cake - Barney's
 

RoZzman

Adaśkowiec
Weteran
Rejestracja
Cze 16, 2012
Postów
839
Buchów
46
Jak Deepx się pojawi to ja z chęcią z tobą się zmierzę na Blue Hash bo też mam 0.16 więc możemy się zmierzyć kto więcej wyhoduje ale najpierw musiałby zakończyć tego growa co go aktualnie prowadzę.

Poczekam, u mnie jeszcze kilka tygodni flow, umyje boxa i bede szykować koksy ;)
 

_LALUŚ_

NIE LICZ NA FARTA ^^ Rekord 1,55G/W
Weteran
Rejestracja
Lut 1, 2017
Postów
1,310
Buchów
2,617
Odznaki
8
Wystartuje chętnie.
BLUEBERRY Dutch Passion i Tropicana COOKIES !
Jeszcze nie wiem, co będzie ile dokładnie ale te nasiona.
KICKIC pytał czy można na ilość z namiotu np. coś takiego.
Jeśli będzie taka możliwość jak będę chętny.
Podam Zestaw, jak będzie ZGODA na ilościowe wyzwanie.
 

Saul

Well-known member
Rejestracja
Lis 9, 2019
Postów
704
Buchów
1,502
Odznaki
10
Poczekam, u mnie jeszcze kilka tygodni flow, umyje boxa i bede szykować koksy ;)

No i super, tylko zaznaczam, że u mnie to będzie jeszcze z 2 miesiące trwało bo dopiero planty czuprynki wypuściły. Obstawiam, że jeszcze z 6 tygodni im to zajmie.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół