nasiona marihuany

Szukam: Sativa na skupienie; Indica na spanie.

Wyszukiwarka Forumowa:

ElGato

Well-known member
Rejestracja
Gru 18, 2019
Postów
55
Buchów
2
Siemanko!
Zwracam się do was z prośbą o pomoc w znalezieniu dwóch totalnie przeciwnych sobie odmian.
Znamy podział:
- Indica- zmuła, kanapowiec, relax, na wieczór.
- Sativa- "pobudzenie", skupienie, zaangażowanie, na dzień.
Jednak wiemy, że w naszych czasach ten podział nie zawsze się sprawdza a działanie MJ jest uzależnione od wielu czynników(genetyka, profil terpenowy, stosunek THC:CBD i innych cannabinoidów). Szukam konkretnych odmian, proszę o podpowiedź i opisanie własnych doswiadczeń.
Potrzebuje 2 rodzajów kwiatów:

Indica, która pomoże w zasypianiu, uspokoi łeb przed spaniem(problemy ze snem spowodowane stresem i natłokiem myśli).

Sativa, która pomoże się skupić w ciągu dnia na konkretnym zadaniu, zapewni "wkręte" w pracę i nie zamuli.

Czy ktoś z was miał przyjemność próbowania czegoś o podobnym działaniu? Z góry dzięki za pomoc!

Pozdro!
 

ChoryKrólik

Well-known member
Rejestracja
Paź 24, 2020
Postów
176
Buchów
52
Nie znam lepszej odmiany na spanie niż Aunt of farouk. Nie ważne czy po niej będziesz spał 3 godziny czy 8 zawsze budzisz się wyspany i w pełni sił. Nie ma typowego haju indiki, nie ma mowy o mocnej fazie i kanapie, po prostu delikatny relaks i mega dobre spanie.

Co do sativy to może być ciężko, bo naprawdę niektóre potrafią namieszać w głowie i zrobić kuku na muniu. Ja mam tak że bez względu na to jaka odmiana to przy małej ilości dobrze pobudza i podkręca.

PoZdro
 

Bombaclat Guru

Jamajski wojownik
Weteran
Rejestracja
Sie 6, 2015
Postów
775
Buchów
2,809
Odznaki
4
Jak chcesz fajne sativki, na skupienie itd. szukaj tych co producent deklaruje małą zawartość THC, na mnie tak działały np. easy sativa lub nepal x hindu kush(to luzniejsze pheno), z tego co jeszcze w internetach piszo to malawi bardzo fajna sativka. Na spanie przetestowane mam i moge polecić -> chemdog, barney kid, black domina, afgan, hindu kush
 

Mr.Sztos

Member
Rejestracja
Lis 29, 2020
Postów
14
Buchów
0
Indica blueberry -może nie w 100% indica ale na relax w sam raz

Sativa-Nie wiem czy się można skupić na czymś po 100% sativie =ale polecam Whide widow nie 100 sativa :D

Pzdro !
 

ElGato

Well-known member
Rejestracja
Gru 18, 2019
Postów
55
Buchów
2
Dzięki za podpowiedzi.
Niestety nie znalazłem nigdzie pestek AoF.
Pod koniec miesiąca będą testowane nasennie: Blue og(g13), Ayahuasca purple (Barney's) oraz GSC, zobaczymy.
Aktualnie czekam na dostawę easy sativa, Malawi oraz odmianę ze stosunkiem THC: CBD 1:1.
Postaram się zdać relację jak działanie ;)
Pozdro!
 

smoczylot

znów otwieram oczy wk***iony
Weteran
Rejestracja
Lut 22, 2015
Postów
1,594
Buchów
4,378
Odznaki
3
Blue OG od g13 miałem i powinna pasować - mocna indyjka - dobra na wieczór i kanapę. Pooglądać coś, zjeść i spać bo w ciągu dnia za wiele po niej nie zrobisz. Easy sativa to siano zwłaszcza w porównaniu z Malawi. To jest afrykańska sativa z dużym poziomem THC i nie każdy po niej ogarnie. Lekką i przyjemna sativka to np stary poczciwy Orange Bud. Ale to już mocno subiektywna ocena , zależy też od tolerancji.
 

Saul

Well-known member
Rejestracja
Lis 9, 2019
Postów
704
Buchów
1,504
Odznaki
10
Jeśli chodzi o nasenne indiczki to dobrze wybrałeś tą Ayahuasce purple, sam lubię sobie ją przypalić na sen i co jakiś czas wrzucam pestkę do growa. Potrzymaj ją tak żeby miała z minimum 50% bursztynu a zobaczysz moc tego upie****acza :) Choć to moja subiektywna opinia, ale na sen nie znalazłem lepszej.
 

ElGato

Well-known member
Rejestracja
Gru 18, 2019
Postów
55
Buchów
2
Moja się tak pięknie wybarwiła, że za cholerę nie potrafię określić ilości bursztynu. Pozatym musiałem już płukać i lada chwila ścinka, bo GSC pohermiła niestety. Ale wymyśliłem sobie main lining, było trochę łamania i oczywiście nie zawsze wszystko szło po mojej myśli, więc się spodziewałem. ?
 

sub23

nudziarus offtopicus
Weteran
Rejestracja
Paź 6, 2018
Postów
5,259
Buchów
5,170
Zdefiniowanie stanu chorobowego jest tak samo trudne, jak sprecyzowanie stanu pełni zdrowia (zob. dobrostan subiektywny).

Choć to moja subiektywna opinia, ale na sen nie znalazłem lepszej.

Mi by się coś na sen przydało. Najlepiej bardzo długi :] 28.
 
Ostatnia edycja:



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół