nasiona marihuany

HPS 150W problem z zasilaczem

Wyszukiwarka Forumowa:

SzymonSzanowny

Active member
Rejestracja
Sty 20, 2020
Postów
40
Buchów
0
Witam wszystkich niedawno kupiłem zestaw hps 150 w zasilacz Belight gear box, kupiłem i założyłem żarówkę MH 150w i po dwóch dniach zasilacz padł piszczał coś i nie dał rady uruchomić żarówki aż w końcu coś w nim zaśmierdzialo i koniec kupować nowy czy da się naprawić? Dzięki za odpowiedzi i przepraszam jak już był taki temat
 

LucjanOG

Tetra Hydro Cannabinol %
Rejestracja
Maj 30, 2019
Postów
3,766
Buchów
9,012
Odznaki
3
Najlepiej polecam kuoic balast miedzy 250 - 660 w za ok 200 zl na ebay'u.
 

SzymonSzanowny

Active member
Rejestracja
Sty 20, 2020
Postów
40
Buchów
0
200 prawie dałem za ten zestaw plus teraz żarówkę MH dokupiłem więc nie za bardzo mam kapitał na kolejną inwestycje wolałbym to naprawić jak się da oczywiście
 

Fredi Koniuszko

Well-known member
Rejestracja
Cze 4, 2017
Postów
173
Buchów
99
Wszystko da się naprawić-tam są 3 elementy, najczęściej padają kondensatory, jak masz miernik i wiesz jak go używać to sprawdzisz sam i wymienisz...
No ale skoro pytasz to raczej nie zrobisz tego sam.. Także lipa, bo najprościej i w sumie najtaniej będzie kupić inny.
 

SzymonSzanowny

Active member
Rejestracja
Sty 20, 2020
Postów
40
Buchów
0
Rozkręciłem ten zasilacz wydaje mi się że ten starter padł bo śmierdzi z niego
 

SzymonSzanowny

Active member
Rejestracja
Sty 20, 2020
Postów
40
Buchów
0
Wszystko da się naprawić-tam są 3 elementy, najczęściej padają kondensatory, jak masz miernik i wiesz jak go używać to sprawdzisz sam i wymienisz...
No ale skoro pytasz to raczej nie zrobisz tego sam.. Także lipa, bo najprościej i w sumie najtaniej będzie kupić inny.

Dziś kupiłem układ zapłonowy mocniejszy od 100 do 400 W założyłem i transformator buczy słychać układ też działa ale żarówka nie odpala został jeszcze kondensator 12uf to może być przez niego?
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół