nasiona marihuany

Wodzisław Śląski. Mógł przygotować ponad 100 działek dilerskich. Twierdził, że marihuanę ma na własny użytek

Wyszukiwarka Forumowa:

Newsiak RSS

Well-known member
Rejestracja
Sty 17, 2006
Postów
9,379
Buchów
0
28.jpg
25-letni mieszkaniec Wodzisławia Śląskiego, w swoim mieszkaniu posiadał znaczną ilość narkotyków. Z zabezpieczonego przez policjantów suszu można...

Więcej...
 
U

Usunięty 80704

Guest
Kolego przystopuj z tym spamem

gosciu ty masz miesiaczke i wszyscy tutaj ? wypie**** se bana jak ci ulzy przyjacielu. pozdro. nic k**a nie zrobilem.

---------- Post Zaktualizowany 19:46 ---------- Data pierwszego postu 19:44 ----------

nic zlego nie zrobilem. nic zlego nie napisalem. mam ci krzaki pokazywac czy co chcesz? dobij do 3 warnow dostane bana z automatu, na pewno ktos sie ucieszy wtedy
 

delavega

Administrator
Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Kwi 17, 2015
Postów
7,230
Rozwiązań
1
Buchów
15,894
Odznaki
4
Powiem najprościej jak się da: posty takie jak "kurde ile alkoholu" albo "kurde jakie topy" w wątkach służących do wstawiania zdjęć alkoholu/topów to jest spam. Zresztą kilka innych też.
Nie ma obowiązku pokazywania krzaków.
Ja się ucieszę jak nie będziesz nabijać aktywności w taki sposób, myślę że wielu użytkowników, tych z i bez miesiączki także.
 
U

Usunięty 80704

Guest
nic tez nie zrobisz stefce, jak zada dac nie chce..

---------- Post Zaktualizowany 19:53 ---------- Data pierwszego postu 19:52 ----------

dobra ja pierdyle ni ewiem wrzuce kiesys relacje, tez sie nie denerwuj przyjacielu drogi ;)

ps. ja nie chce napieprzac bezsens-postow tylko se tak po prostu ja ***e pisze ten tego ... wycior drogi, lepisz pierogi
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół