nasiona marihuany

Żółte liście, bordowe łodygi, suche liście

Wyszukiwarka Forumowa:

Dr Weed

MUAYTHAI OR DIE
Rejestracja
Mar 10, 2016
Postów
83
Buchów
75
Hej,
Od jakiegos czasu na roślinkach pojawiają się żółknące liście a na niektórych suche plamy. Od samego początku podlewałam je woda o pH 6,2-6,5. Temperatura w pomieszczeniu wynosi +/- 26 stopni i wilgotność ~60%. Wszystkie maja drenaż z keramzytu i do każdej doniczki wrzuciłam po biotabsie. Zaobserwowałam również popalone końcówki, czyżby to od Biotabs?
Nie podoba mi się to że mają czerwone/bordowe łodygi, jakby im brakowało fosforu a przecież dostały biotabs.. Kilka z nich jest dziwnie karłowate jak na 28 dzień ich życia.
Dodam że Do wody dolewam odpowiednia dawkę Calmag i Root-juice.

















Ps. Dodam że przyciełam wiekszości (tym wiekszym) szczyty, trening FIM , jest to poprawnie zrobione ? :grzyb:
 
Ostatnia edycja:

mcdonald

Well-known member
Rejestracja
Wrz 16, 2020
Postów
45
Buchów
0
jakie masz roznice temperatur pomiedzy nocą a dniem?
 

Dr Weed

MUAYTHAI OR DIE
Rejestracja
Mar 10, 2016
Postów
83
Buchów
75
jakie masz roznice temperatur pomiedzy nocą a dniem?

Witaj
Dzień ok. 27 stopni a w nocy ok. 22.


Zrobiłam mały błąd odnośnie liczenia dni roślin, 4 roślinki (te najmniejsze) kiełkowałam około 2tygodni pozniej niż resztę.
 
Ostatnia edycja:

pazur

Tylko spokój nas ocali
Rejestracja
Wrz 16, 2020
Postów
583
Buchów
723
Wygląda na brak Mg.piszesz że podajesz więc może biotabs zablokował przyswajanie.ten nawóz ma dużo azotu.lałbym samą wode powinno przejść.ewentualnie oprysk
 

Dr Weed

MUAYTHAI OR DIE
Rejestracja
Mar 10, 2016
Postów
83
Buchów
75
Oprysk na noc, jak maja wyłączone ledy i sama woda tez tak?
 

pazur

Tylko spokój nas ocali
Rejestracja
Wrz 16, 2020
Postów
583
Buchów
723
Nie wiem w zasadzie czy to dobry pomysł z tym opryskiem bo ca-mg też ma azot.chyba najlepiej samą wodę żeby jeszcze nie pogorszyć sytuacji. rozwiązaniem byłby dolomit jeżeli posiadasz
 

uho666

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 21, 2008
Postów
3,434
Buchów
7,959
a ile podlewasz wody co ile dni na ile litrow ziemi ? ,jaka to ziemia ?
 

Dr Weed

MUAYTHAI OR DIE
Rejestracja
Mar 10, 2016
Postów
83
Buchów
75
Niestety nie posiadam

---------- Post Zaktualizowany 16:10 ---------- Data pierwszego postu 16:02 ----------

Ziemia bio bizz light mix.
Jak były w małych doniczkach to pryskałam je codziennie, teraz w dużych raz na 3-5 dni. Odkąd są w dużych doniczkach to podlewam je mała ilością wody (około 20ml na 11l doniczki) bo myslalam, ze wcześniej je przelałam i boje się znowu przegiąć. Ale myśle, ze nie maja za sucho bo ziemia głębiej w doniczce jest mokra.
 

Syn Ebnera

OdcieńZieleni
Rejestracja
Paź 21, 2019
Postów
1,228
Buchów
3,848
kiełkuj nowe pestki ale w samym lightmixie, dopiero pózniej dorzuć po tabsie, jak na 30dzień to jest bieda
 

pazur

Tylko spokój nas ocali
Rejestracja
Wrz 16, 2020
Postów
583
Buchów
723
Takie podlewanie to błąd powinnaś dać im przeschnąć.kontroluj wagę donicy jeżeli będzie lekka to powoli lej wodę żeby wypłyneło dołem około10%.
 
Ostatnia edycja:

Dr Weed

MUAYTHAI OR DIE
Rejestracja
Mar 10, 2016
Postów
83
Buchów
75
Tabse dałam dopiero jak je przesadziłam do dużych doniczek.

Mam wlać w nie aż tyle wody? Zanim przez cała doniczkę przeleci chociaż troche wody to troche będę musiała jej tam wlać przecież. Nie będzie to zbyt dużo?
 

uho666

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 21, 2008
Postów
3,434
Buchów
7,959
Zalej woda normalnie z litra ,i za 3-4 dni znowu coś kolo tego , muszą pić to nie wielbłąd
 

smoczylot

znów otwieram oczy wk***iony
Weteran
Rejestracja
Lut 22, 2015
Postów
1,594
Buchów
4,378
Odznaki
3
Biotabs to organika a to musi mieć dużo wody . Dawałeś też inne rzeczy biotabsa czy samą tabletkę wsadziłeś?
 

Dr Weed

MUAYTHAI OR DIE
Rejestracja
Mar 10, 2016
Postów
83
Buchów
75
Sama tabletka. Raz na forum widzę ze za dużo wody a raz ze za mało. Wiec gdzie jest zloty środek?
 

uho666

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 21, 2008
Postów
3,434
Buchów
7,959
nikt ci przez forum nie powie ile masz podlać dokładnie wody ,ale średnio jest tak na doniczkę 11 litrów ,male roślinki od 1 dnia do tygodnia po 100 ml co 2 dni ,2-3 tyg tyg wega to już wchodzi smiało 1-1,5 litra wody ,4-6 tyg to kolo 2 litrów co 3-4 dni ,wszystko zależy od warunków ,czy używa się nawilżacza ,czy jest dobra wentylacja itd itd ale 20 ml to serio syropu można się napić hehe
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół