nasiona marihuany

AK 47 mój 1 raz

Wyszukiwarka Forumowa:

Dantes205

Well-known member
Rejestracja
Wrz 14, 2020
Postów
54
Buchów
0
Planuje zrobić jej LST, a potem spryskać asahi, dlatego chciałem ją teraz powoli przyzwyczaić do tego asahi (tak wyczytałem, już nie pamiętam gdzie).
Prosiłbym o jakieś instrukcje na temat LST (youtube, forum, obojętnie) cokolwiek, co według Was jest dobrze opisane, bo w tym natłoku informacji, ciężko jest cokolwiek "wyłuskać" sensownego.
 

Skrzacik

Well-known member
Rejestracja
Lis 13, 2020
Postów
198
Buchów
253
Kolego do lst nie potrzeba jakiejś wielkiej wiedzy to nie fizyka kwantowa :) ;)

Poprostu gleba główny szczyt zawsze niżej odrostów :) wtedy roślinka głupieje i sądzi ze cos sie z nim dzieje i pompuje energię w odrosty wiecej :) jak wstaje znowu gleba i odrosty ładnie rozkładać po doniczce a na koniec jak juz zdecydujesz ze wystarczy tylko wszystko ładnie wyrównać i dać jej żyć :) proste jak dymanie :) sam najlepiej sie nauczysz :) jak to mówią jak sie nie przewrócisz to sie nie nauczysz tymbardziej ze jest to plant na którym jak mówisz chczesz sie nauczyć wszystkiego :)

Pozdro i z fartem
 

PanApokalipsa

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Wrz 9, 2013
Postów
1,399
Buchów
1,356
Odznaki
6
Trenuj rosline gdy ma sucho ,zeby uniknac polamania przy LST.
Uzywaj dosc grubych sznurkow lub drucikow (najlepiej w oslonie) , by po podlaniu jej nic nie przecielo.
Trening poprawiaj co kilka dni,gdy zobaczysz wolny odrost to podwiazuj.
Wszystko z wyczuciem i bedzie dobrze.
 

Dantes205

Well-known member
Rejestracja
Wrz 14, 2020
Postów
54
Buchów
0
Zamierzam kupić coś do mierzenia PH, ale zanim kupie, to proszą Was o radę, który wybrać:
https://www.forum.haszysz.com/solarr/displayimage.php?album=27488&pid=1129403#top_display_media
Urządzenie służące do jednoczesnego pomiaru pH, wilgotności gleby oraz nasłonecznienia.

https://www.forum.haszysz.com/solarr/displayimage.php?album=27488&pid=1129404#top_display_media
możesz ocenić stan gleby, w jakiej wzrastają. Za pomocą urządzenia ocenisz przede wszystkim wilgotność gleby. Otrzymasz w ten sposób informację, czy stanowisko wymaga podlania. Ponadto miernik do gleby określi kwasowość gleby

Czy wybrać Kwasomierz glebowy z płynem Heliga?
Ten kwasomierz z płynem Heliga wychodzi najdrożej, jeśli miałbym sam decydować, to wybrałbym ten pierwszy.
 
Z

z\G/esio

Guest
Nie kupuj tych mierników PH gleby, szkoda na to kasy. Lepiej kup miernik 2w1 (PH i EC pożywki) lub osobne mierniki.
 

zoe

Ch*jowa kobieta grower
Rejestracja
Maj 6, 2020
Postów
1,151
Buchów
4,059
Odznaki
5
Ja pH mierze płynem, tanio i łatwo.
 
Z

z\G/esio

Guest
Na pewno nie! Nawet gdyby był to AF to za wcześnie na takie numery.
 

Dantes205

Well-known member
Rejestracja
Wrz 14, 2020
Postów
54
Buchów
0
A to cos Pomiedzy dolnymi liscmi i łodygą, to jakies liscie?
 

zoe

Ch*jowa kobieta grower
Rejestracja
Maj 6, 2020
Postów
1,151
Buchów
4,059
Odznaki
5
To są nowe odrosty, a z nich kolejne topy.
 

Dantes205

Well-known member
Rejestracja
Wrz 14, 2020
Postów
54
Buchów
0
Kiedy lst zrobic (ma juz 3 rzedy lisci)? Bo musze podlewanie zaplanowac, tak zeby ziemia byla sucha na lst.
Lst zrobic wygietym drutem w ksztalcie litery U i drut wbic do ziemi, czy lepiej sznurkiem/ drutem przywiazac do doniczki?
 
Ostatnia edycja:

zoe

Ch*jowa kobieta grower
Rejestracja
Maj 6, 2020
Postów
1,151
Buchów
4,059
Odznaki
5
Zrób za parę dni, ja glebie do ziemi drutem w kształcie odwróconego U.
 

Dantes205

Well-known member
Rejestracja
Wrz 14, 2020
Postów
54
Buchów
0

Dantes205

Well-known member
Rejestracja
Wrz 14, 2020
Postów
54
Buchów
0
https://www.forum.haszysz.com/solarr/displayimage.php?album=27488&pid=1130246#top_display_media
https://www.forum.haszysz.com/solarr/displayimage.php?album=27488&pid=1130245#top_display_media


Roślinka ma 14 dni, przedwczoraj była podlana, poszło prawie 2l wody z 1/4 dawki biohumusa. Czekam aż ziemia wyschnie i zrobie LST. Roślinka jest w 5l doniczce, żółkną jej końcówki dolnych liści, ale nie postępuje to jakoś szybko, wydaje mi się, że nawet zatrzymało się to żółknięcie. Proszę o opinię i rady nt. mojej roślinki. Pozdrawiam.
Boxik ma 0,1 m2, temp. dzień/noc 25/20, wilgotność 50/60 %, oświetlenie 2x 806lm 2700K, 1x 1500lm 5000k, 1x 2500lm 2700K.
Pozdrawiam.
 

Alastor Moody

widzę to, czego nie widać
Rejestracja
Cze 3, 2020
Postów
198
Buchów
354
Odznaki
2
2l wody na takie maleństwo to jakieś 10x za dużo :)
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół