nasiona marihuany

Chocolope - OG Chocolate Thai x Cannalope Haze - DNA Genetics

Wyszukiwarka Forumowa:

mcdonald

Well-known member
Rejestracja
Wrz 16, 2020
Postów
45
Buchów
0

OG Chocolate Thai x Cannalope Haze (DNA Genetics)

95% Sativa 5% Indica

Pochodzenie: Social Club Cannabis Barcelona

Metodę przyjęcia: joint

Wyjarane: 2g


Zdecydowałem się napisać ten smoke raport ze względu na to co przeżyłem podczas jarania tego siuwaksu. Materiał kupiony legalnie w Barcelonie. Wybór w barcelońskich social clubach jest naprawde ogromny i każdy z towarów reprezentuje wysoki poziom. Choco zainteresowało mnie z dwóch powodów. Popierwsze sativa prawie 100proc. po drugie sporo zdobytych nagród. Chciałem sprawdzić na własnej skórze towar tak często i wysoko nagradzany:


Hightimes 1 Miejsce - 2007
Times Cannabis Cup 2 Miejsce - 2007
Highlife Cup 2 Miejsce - 2008



Po zakupie odrazu rozpakowanie i ocena topkóch - zbite twarde. Zapach mało intensywny, raczej pachnie niż smierdzi. Szybkie kręcenie blanta przy miłej atmosferze i fajnej muzyczce w klubie na legalu (ku**a jakie to jest za***iste uczucie).

Pierwszy buch i....
Ja pie***le olbrzymi SZOK. To serio smakuje jak czekolada. Zero gryzienia w gardło. no jakbym miał milke w ustach czy inna czekoladke :) Drugi buch i po chwili morda śmieje się jak u jokera czy wariata z pomalowanym ryjem np. mcdonalda :p

Świetny towar na spacery. Małe ilości potrafią ładnie podziałać. Moc prawilna. Serdecznie polecam.

Smak --- czekoladka - 10
Zapach ---
ładny, mało intensywny - 8
Moc ---
mocne - 8
Działanie ----
jak to sativka czyli nie kanapowiec. pobudza i bawi. - 10

 

kastet

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Kwi 10, 2008
Postów
909
Buchów
1,975
Mialem 2 sztuki chocolope w swoim boxie.
Dla mnie zapach i smak ziemisty/mdly w czasie flo kojarzyl mi sie z łysiczkami . Nie znalazlem nut czekolady choc jedna osoba doszukala sie tego smaku.

Okolo 40g z krzaka rosnie wysoko bylo łamanie.
Moc całkiem w porzadku (ale mam zaburzony odbior bo ostatnio duzo smazylem). Elegancko oszronione.
Dym delikatny do samej koncowki jointa.
Choc i tak większość vapuje :)
Haj mily pobudzajacy,
tylko z sativami mam tak ze mi wciaz malo a w pewnym momencie zdaje sobie sprawe jak moj mozg pędzi. Ciezko mi sie wtedy skupic na tu o teraz nawet na tym co robie bo mysli kraza gdzies indziej.
Zdaza mi sie nawet lapac lekkie paranoje po przepaleniu sativa.
Takze sativki od rana o z wyczuciem.

Moge smialo polecic ta odmiane jesli ktos lubi sativy.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół