nasiona marihuany

Bieluń

  • Autor wątku Usunięty 59382
  • Data rozpoczęcia
Wyszukiwarka Forumowa:
U

Usunięty 59382

Guest
Sk***ensyn rośnie już dobre 15 lat w tym miejscu!policja jeździ nic z tym nie robi i do okola wszszyscy :) kiedyś za małolata zjadłem 2 szyszki i nie polecam!








 

sub23

nudziarus offtopicus
Weteran
Rejestracja
Paź 6, 2018
Postów
5,176
Buchów
5,067
KOTY, stwierdził w końcu. KOTY SĄ MIŁE.

fioletowe łodygi.
mam linię z zielonymi.
miałem także taką bez kolców.
i nigdy tego nie jadłem.
 
Ostatnia edycja:
U

Usunięty 59382

Guest
fioletowe łodygi.
mam linię z zielonymi.
miałem także taką bez kolców.
i nigdy tego nie jadłem.

No ja dawno temu zjadłem 2 szyszki rzując ziarna i popijając piwo:) w połączeniu z amfą i ziołem!gdybym kogoś zabił to bym nie był świadom i dobrze że byłem wtedy pod kontrolą rodziny :) faza nieprzyjemna! głupoty młodości :) ku przestrodze...
 

sub23

nudziarus offtopicus
Weteran
Rejestracja
Paź 6, 2018
Postów
5,176
Buchów
5,067
KOTY, stwierdził w końcu. KOTY SĄ MIŁE.

Faza? ;) Zatrucie. Fajny chwast z tej stramonium - trudno to zabić - kocha azot. Moją pierwszą znalazłem przy drodze.. nie powiem ile lat temu. Do tej pory mam tę linie ;D
 
Ostatnia edycja:
U

Usunięty 59382

Guest
Faza? ;) Zatrucie. Fajny chwast z tej stramonium - trudno to zabić - kocha azot. Moją pierwszą znalazłem przy drodze.. nie powiem ile lat temu. Do tej pory mam tę linie ;D

Halucynacje to raczej faza nie zatrucie :)
 
U

Usunięty 59382

Guest
Punkt widzenia. Trudno o bardziej toksyczne świństwo.

skojarzenie.

https://pl.wikipedia.org/wiki/Carlos_Castaneda

Podobno wszystko wyssał z palca.

Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia :) Ja wiem co przeżyłem :) Na pewno przytrułem organizm ale cieszę się że nie wylądowałem po drugiej stronie świata :) dużo rzeczy testowałem w młodości i jedyne czego nigdy nie zrobiłem,nie robię i bym nie zrobił to dać sobie po kablu! pozdrawiam
 

sub23

nudziarus offtopicus
Weteran
Rejestracja
Paź 6, 2018
Postów
5,176
Buchów
5,067
Zdefiniowanie stanu chorobowego jest tak samo trudne, jak sprecyzowanie stanu pełni zdrowia (zob. dobrostan subiektywny).

Ja wiem co przeżyłem :)

Herbapol : Astmosan - tak się to zwało : popularne było. Ludzie tak maja, że się trują czym popadnie ;).

A wracając do skoj. Jak powiedziałem starszemu panu czytającemu castanedę, że to wszystko kit wyssany z palca.. to mnie prawie zjadł. Powiązanie tylko przez "alkaloidy poważnie toksyczne".

Pozdro.
 
Ostatnia edycja:

PanApokalipsa

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Wrz 9, 2013
Postów
1,395
Buchów
1,327
Odznaki
6
U nas pod szkola roslo to sk***ysynstwo :)
Zawsze zrywalem te owoce i napie****alem tym o sciane bo fajnie strzelaly :)
 
U

Usunięty 80704

Guest
raz tylko kilka nasion bardzo dawno , oprocz mdlosci i mielenia w brzuchu to troche sie swiatek zmienia percepcja
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół