nasiona marihuany

Proszę o pomoc - kłopoty z przenawożeniem (chyba)

Wyszukiwarka Forumowa:

zielonyjoe2232

Well-known member
Rejestracja
Sie 10, 2020
Postów
80
Buchów
2
Bardzo proszę o pomoc, bo już nie wiem co robić.

To jest link do mojego grawloga jeśli ktoś chce poznać całą historię, tutaj opiszę skrótowo.
https://www.forum.haszysz.com/showt...-x-Gorilla-Glue-1-x-White-Widow-Pierwszy-grow


- rośliny: 1 x White Widow od RQS, 1 x Gorilla Glue od PP, sezony femi
- box: 40x40x140 Growspec
- oświetlenie: [LED]Mars Hydro TS 600, + lampki LED 4 szt do doświetlania
- medium: ziemia biobiz light mix, donicxe balkonowe 40x20x16 (chyba)
- wentylacja: - wiatrak mieszający, + kanałowy + filtr węglowy (m3/h nie znam)
- nawozy: biobiz tripack, alg-a-mic, cal-mag, mikoryza uniwersalna, biohumus





Moje rośliny mają 70 dni, teraz mija im 30 dzień flo. Nawoziłem je cały czas zgodnie z tabelą Biobizza, z każdym podlaniem dawałem im również biohumus w ilości 3-4 nakrętki na litr wody. Przez ostatnie kilka tygodni rośliny dostawały po 1,5 litra wody co podlanie. W sumie jak analizowałem całą sytuację, to niewiele wody wylatywało na podstawkę po podlaniu – to też może mieć znaczenie w tej historii.

13.11 zauważyłem, że na liściach wyskakują rdzawe plamy, szczególnie na końcówkach liści. Na początku myślałem, że może brakuje im fosforu albo potasu, bo łodygi liści robiły się czerwone. Brak doświadczenia i zajęcia w życiu prywatnym spowodowały, że nie działałem z należytym pośpiechem i na początku trochę olałem sprawę. Później już niestety było bardzo źle. Liście marniały z dnia na dzień i wystraszyłem się że niedługo będę musiał zakończyć grow, bynajmniej nie z własnej inicjatywy.

16.11 zrobiłem roślinom flusha, każda z nich dostała 6 litrów wody o PH 6,5. Na początku wyglądało, że zabieg przyniósł oczekiwany efekt, Goryl nawet troszkę zwiększył objętość kwiatostanu. Teraz obie rośliny stoją, kwiaty nie rosną, liście umierają, moja nadzieja na udane zbiory też. Jestem zrospaczony, bo sporo serca włożyłem ten grow, bardzo mi się to podobało i teraz muszę patrzeć jak wszystko na moich oczach marnieje. Najgorsze jest poczucie bezsilności bo nie wiem co mogę jeszcze zrobić.

Bardzo proszę o pomoc, co mam robić? Mogłem przez nie przepuścić przy fluszu więcej wody i myślę czy by jutro nie powtórzyć zabiegu. Wodę bym lał ze słuchawki prysznicowej przez kilka minut na roślinę, a potem podlał z butelki odstaną wodą z PH 6,5 razem z alg-a-micem bo ponoć pomaga roślinom znosić stres i nie można go przedawkować, oraz z biohumusem, żeby bakterie glebowe pobudzić. Może dam roślinom po 2 litry takiej mieszanki. Załączam kilka zdjęć żeby lepiej zobrazować sytuację.

16.11


18.11


20.11



Jeszcze raz proszę o pomoc.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół