nasiona marihuany

Projekt Chory Królik [0,64][2x PuzzLEDQ 100w] Anesia seed & G13labs [ORGANIC][#GF]

Wyszukiwarka Forumowa:

ChoryKrólik

Well-known member
Rejestracja
Paź 24, 2020
Postów
176
Buchów
52
Siemka!
Na wstępie wielkie podziękowania dla [MENTION=57358]flora-fauna[/MENTION] za udostępnienie LEDów do testów i skompletowanie całego pozostałego sprzętu, a także dla [MENTION=83500]Pestkomania[/MENTION] za nasiona do tego projektu.

Plan na uprawę będzie prosty. Chcę poznać LEDy i zobaczyć jak rosną rośliny bez żadnych treningów tzw puszczone wolno. Pierwszy raz będę uprawiał na czymś innym niż BioTabs więc uwagi i pomoc mile widziane.

Rośliny zaczynają od dziś dzień pierwszy. Jak widać po zdjęciach jedna panna się wyciągnęła, a światła było 2x po 50w przy odległości 50cm więc dałem oba panele niżej na jakoś 30cm. Wszystko będę regulował w trakcie grow i zobaczymy jak to będzie rosło.
Na razie panny siedzą w doniczkach 0,25 L w light micie zmieszanym z mikoryza. Planowo będą siedzieć tydzień i przesadzam do docelowych. Dziś zamierzam już przygotować medium żeby się "przegryzły," przez tydzień i żeby wytworzyła się dobra flora bakteryjna. Weg minimum 4 tyg i zobaczymy co dalej.

Zapraszam!

1. Nasiona:
2x Skunk#1 od G13Labs
2x Original Gorilla #4
2. Box: 80x80x160
3. Światło: PuzzLEDQ 2x 100w
4. Wentylacja:
-Filtr węglowy 160-240m3/h
-Wentylator kanałowy 2 biegowy 145-187m3/h
-Wentylator mieszający 5w
5. Ziemia: Plagron light mix
6. Nawozy:
-Mikoryza Great White Premium w proszku
-Guanokalong Complete Organics w proszku
-Guanokalong Palm Tree Ashes
7. Doniczki:
-0,25L dla siewek
-11L docelowe













Pozdro!
 
Ostatnia edycja:

Layer1

Ad augusta per angusta
Weteran
Rejestracja
Mar 16, 2017
Postów
696
Buchów
2,215
Odznaki
5
Będzie moc, zasiadam i obserwuje.

Co to za box?
 

ChoryKrólik

Well-known member
Rejestracja
Paź 24, 2020
Postów
176
Buchów
52
Jest to PROBOX ECOPRO 80. Dla początkujących na pierwszego jak najbardziej może być, ale dla kogoś kto miał już kilka namiotów jak ja nie do końca jest odpowiedni. Na pewno na następny raz przesiądę się na homeboxa.
 
Ostatnia edycja:

Bombaclat Guru

Jamajski wojownik
Weteran
Rejestracja
Sie 6, 2015
Postów
775
Buchów
2,808
Odznaki
4
Weź dorzuć na środek jeszcze jedno, bedo sie ładnie komponować :)
 
U

Usunięty 79633

Guest
Jak lądujące UFO, albo porywające roślinki z boxa.
 

ChoryKrólik

Well-known member
Rejestracja
Paź 24, 2020
Postów
176
Buchów
52
Siema!

Dzień 8 jest to dobry czas na przesadzanie tak jak sobie zaplanowałem. Ziemię przygotowałem już w niedzielę żeby flora powoli zaczęła pracować - dałem 120ml Guanokalong Complete Organics na 11L. Przy przesadzaniu oczywiście dosypałem mikoryzy do dołków, a po wszystkim podlałem po 1 L wody.

Jak na moje oko wszystko idzie dobrze. Jedna roślina zdecydowanie jest największa i przoduje przed innymi, ale pozostałe nie odpuszczają i ją gonią. Korci mnie żeby uciąć na 4 szczyty za kilka dni, ale walczę z sobą. Zobaczymy jak to wszystko będzie wyglądać.







Piona!
 

GruMlody

Well-known member
Rejestracja
Cze 28, 2018
Postów
912
Buchów
538
Odznaki
1
Elegancko że znowu lecisz. Powodzenia
 

GROW BALDD

Well-known member
Rejestracja
Maj 12, 2020
Postów
660
Buchów
1,801
Odznaki
9
ten sam metraż, tez 4 rośliny - obserwuję.
 

JackHererLED

Active member
Rejestracja
Lis 24, 2020
Postów
25
Buchów
1
Siemka :)

No powiem szczerze że jak na 14 dni wyglądają super :D :D ! Zasiadam i powodzenia.
:cigar-smoker::joint::joint:
 

ChoryKrólik

Well-known member
Rejestracja
Paź 24, 2020
Postów
176
Buchów
52
Dzień 20

Siemka.
Jak na razie nic się nie dzieje więc wrzucam tylko fotki podglądowe jak to wygląda. Jak widać, rośliny rosną, krzyczą się, łodygi grubieją więc wszystko idzie dobrze. W przyszłym tygodniu przełączam na kwitnienie i zabawa się zacznie.









Pozdro
 

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,971
Buchów
19,767
Nie myślałeś o jakimś cięciu przed zmianą światła? Brak treningu to marnowanie powierzchni. :p

Niedługo wystartuję ze swoją fotorelką do napie****ania się z Tobą - dziś przesadziłem klony do 3,15l.

normal_100_4181.JPG
 

ChoryKrólik

Well-known member
Rejestracja
Paź 24, 2020
Postów
176
Buchów
52
[MENTION=35010]Żul[/MENTION] od ponad tygodnia korci mnie na cięcie, ale ciekawi mnie uprawa naturalnie bez treningów, jeszcze tak nie uprawiałem. Jak na razie z lekka wycinam doły i czekam na rozwój sytuacji. Być może będę uszkadzał główny szczyt żeby boki wyżej podeszły, ale na razie odpuszczam.

Te Twoje klony to jaka odmiana? Pokaż fotki rodziców ;)
 

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,971
Buchów
19,767
Lepiej tnij, po to ludzie trenują. Gdyby tak nie bylo to nikt nie bawiłby się w trening :p
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół