nasiona marihuany

Plagron Alga Bloom + Plagron Green Sensation

  • Autor wątku Usunięty 78685
  • Data rozpoczęcia
Wyszukiwarka Forumowa:
U

Usunięty 78685

Guest
Witam,
Na początku Flo zastosuje Alga Bloom do momentu uformowania się Topkow. Później zacznę lać GS pytanie czy te dwa nawozy można jednocześnie łączyć ? Czy odstawić całkowicie AB i lać sam GS ?
 
Ostatnią edycję dokonał moderator:

Beasto

Ujarany cały dzień
Rejestracja
Sie 18, 2019
Postów
3,106
Buchów
9,719
Odznaki
10
Tak, można łączyć te dwa nawozy, zrobiłem na nich cztery uprawy. Jeśli masz nawożoną ziemię, to możesz pewnie poczekać z laniem czegokolwiek oraz nie zaczynaj od pełnych dawek. I stosuj oba, wymiennie.
 
U

Usunięty 78685

Guest
Canna Terra Professional PLUS ziemia organiczna. Ostatnie podlewanie dwa dni temu Biohomusem Uniwersalnym. Mam w planie podlać teraz zwykła woda odczekac kilka dni i podlać pierwszy raz AB. Czy lepiej od razu lać ? Drugie pytanie to co miałeś na myśli pisząc stosuj oba wymiennie ? Chciałem je wymieszać tzn do Butelki np 2 litrowwj dolać AB i GS czy lać osobno ?
 

Beasto

Ujarany cały dzień
Rejestracja
Sie 18, 2019
Postów
3,106
Buchów
9,719
Odznaki
10
Ta ziemia ma nawozu na przynajmniej sześć tygodni, zdaje się (teraz będą ją miał po raz pierwszy). Ile mają Twoje planty?
Biohumus to bardziej polepszacz gleby niż nawóz. A AB i GS lej na zmianę, a nie razem, jeśli nie ma wyraźnych potrzeb na PK.
 

Beasto

Ujarany cały dzień
Rejestracja
Sie 18, 2019
Postów
3,106
Buchów
9,719
Odznaki
10
To wróć za jakieś 10 dni ze zdjęciami, na razie możesz nic nie dawać.
 
U

Usunięty 78685

Guest
robione dzisiaj. Tak jak mówisz podbije posta za dwa tygodnie.
 

Beasto

Ujarany cały dzień
Rejestracja
Sie 18, 2019
Postów
3,106
Buchów
9,719
Odznaki
10
Wyglądają na dobrze odżywione. I podnieś lampę z 15-20cm, bo Ci się krzaczą, daj im się trochę wyciągnąć.
 
U

Usunięty 78685

Guest
Podbijam temat wcześniej niż miało to nastąpić z tego względu że zauważyłem żółte końcówki na lisciach. Dodam też że dwa krzaczki zaczęły wchodzi ładnie w fazę FLO dwa jeszcze siedzą na vegu. Chciałem na dniach podlać pierwsza dawka Alga Bloom chociaż po tych końcówkach liści teraz mam wątpliwości. Nadmiar czy niedobór?






 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół