nasiona marihuany

[AF][Mars Hydro 300W LED][120x120x200] - Cinderella 99[AF] i Cookies Gelato

Wyszukiwarka Forumowa:

SzybkiBen

Member
Rejestracja
Lis 13, 2020
Postów
10
Buchów
0
ROŚLINY

Dwa kopciuszki Cinderella 99[AF] i Cookies Gelato



BOX

HomeBox Ambient rozmiary 120x120x200



OŚWIETLENIE

typ [HPS,CFL,LED], moc lampy (ilość wat)?

Lampa Led od firmy MarsHydro Model:TSW2000 Moc:300WAT
Powieszona 90cm nad szczytem roślin Lampa podkręcona na 100% nie wiem czy to dobre ustawienie jeżeli ktoś ma jakieś doświadczenie z tymi lampami to proszę o rady :)



MEDIUM

~ Jaka donica, w czym uprawiasz ?

Gelato będzie uprawiany docelowo w ziemi allmix od biobizz wcześniej przygotowaną według instrukcji BioTabs. Jak na razie siedzi sobie w lightmix wymieszany dokładnie z jedną garścią allmix .
Jeżeli chodzi o C99 to będę uprawiać w hydroponice (DWC) na ten moment kopciuszek siedzi sobie w kostce z waty mineralnej obsypane kermazytem oraz umieszone w małym kubku torfowym . Obydwie Panny są w małym propagatorze .



WENTYLACJA

- jaka? ilość wat(m3/h)

Posiadam 3x wentylatory kanałowe
1. Firmy AC INFINTY
Model:CLOUDLINE T6
Maksymalny pobór mocy:64W
Średnie zużycie energii:38W
Przepływ powietrza:683 mÂł /h

2. Taifun TT100 R1V
Pobór mocy: 21/33 W
Maks. wydajność: 145/187 mÂł / h

3.Zwykły mały o średnicy 100mm nie mam specyfikacji
Wentylator numer 2 i 3 doprowadzają świeże powietrze. Wentylator numer 1 wyciąga powietrze podłączony jest pod filtr prima klima eco-line 700 mÂł /h



NAWOZY

~ Jaki masz arsenał? jak zamierzasz je stosować?

Gelato chciałem spróbować organicznie firma Biotabs . Będę postępować zgodnie z instrukcja.
StarterKit:
Bacterex
Mycotrex
BioTabs
Orgatex
Startrex
oraz Bio Rhizotonic od Canny jako dodatek jeszcze nie wiem czy ma to jakiś sens ale na ten moment używam tylko Bio Rhizotonic i Great White Shark do podlewania i karmienia 3 razy dziennie przez liście psikam tym delikatnie na liście i łodygę. Myślę że 1tydzień lub 2 w tym kubku i będę przesadzać wtedy do ziemi odpowiednio przygotowanej według instrukcji od BioTabs i wtedy najlepiej będzie zrobić kompost i tylko tym podlewać. Co sądzicie w ogóle o tym wszystkim?
Moim zdaniem jest dobrze po roślinkach widać że jest im dobrze u mnie jak się uda dam zdjęcia jak to wygląda.



WARUNKI

- temperatura, wilgotność...

~ Temperatura w boxie to 27 stopni oraz około 60% wilgotności więcej na ten moment nie potrzeba tak myślę
~ Temperatura w propagatorze 28 stopni 90% wilgotności
~ Temperatura w pokoju 25 stopni 55% wilgotności przy jednym uchylonym oknie

Co do temperatury i wilgotności myślę ze na razie jest dobrze nie wiem ogólnie jak to powinno wyglądać w nocy kiedy mają zagaszone światło czyli o godzinie 00:00 na ogół są małe spadki temperatury w boxie pomyślałem dziś że uchylę jedno okno i zobaczę proszę też o jakieś rady co do tej kwestii.


OGÓLNE

założenia, plany, modyfikacje...

Moim założeniem jest aby uprawa zakończyła się sukcesem planem jest aby roślinki były od pierwszego dnia pod światłem 12/12 czyli od razu jak w fazie kwitnienia chcę spróbować już zacząłem jest 3 dzień rośliny mają się dobrze nie wiem tylko co do kwestii tej lampy,mocy,wysokości kiedy te odżywki dawać w hydro no i ten kompost od compost tee mam wiele pytań mam nadzieję że pomożecie mi to ogarnąć . Będę starał być się aktywny na tym forum i zdawać relacje z mojej przygody !

Pozdrawiam wszystkich tu zgromadzonych i Dziękuję za każda informację !
 
Ostatnią edycję dokonał moderator:



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół