nasiona marihuany

Mars hydro ts600 auto purple i bonus seed

Wyszukiwarka Forumowa:

DevineTheDude

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Wrz 22, 2013
Postów
1,797
Buchów
1,998
No gratulacje, 330 mokrego daje nadzieje na co najmniej 50g suchego, a z racji że mam tego samego leda to trzymam kciuki żeby było jak najwiecej. Kiedy nowy projekt? Pestki NL już wykiełkowały?
 

Skrzacik

Well-known member
Rejestracja
Lis 13, 2020
Postów
195
Buchów
253
No gratulacje, 330 mokrego daje nadzieje na co najmniej 50g suchego, a z racji że mam tego samego leda to trzymam kciuki żeby było jak najwiecej. Kiedy nowy projekt? Pestki NL już wykiełkowały?

Witam No sam jestem w szoku jak ładnie mnie ta roślinka obdaruje :)

Leda na 2tyg do ścinki wymieniłem na 250hps bo nie mogłem juz warunków utrzymać dobrych pod ledem dlatego zima nastąpiła zmiana bo projektu bym nawet nie dociągną do końca

Co do NL od panpestka to juz dawno wystawiły główki z ziemi (15 dni maja )
Zapraszam do śledzenia tutaj

https://www.forum.haszysz.com/showt...0-250w-HPS-zabawa-w-HST&p=1864987#post1864987

A te krzaczki jak na początek życia idą wszystkie lepiej niz ten bonus z fotorelki jak sie tak rozkrzacza to nie wyobrażam sobie ile ja czasu spędzę na trymowaniu ich pózniej :)
Ale czego sie nie robi dla swojego ziółka

Pozdro i z fartem stary :)
 

Skrzacik

Well-known member
Rejestracja
Lis 13, 2020
Postów
195
Buchów
253
PODSUMOWUJĄCY UP UP UP

Witam wszystkich którzy śledzili temat do końca dziękuje za wszystkie komentarze/opinie/rady także buchy :) wszystko sie super przydało

Wracając do tematu to dzisiaj ostatnie bobko zebrane powazone i jestem w szoku :eek:

Suchego z reszty bonusa wyszło ponad 32 g tak wiec ogóle po dwóch rzutach dała 35 +32=67g !!! Jeden plant !!!

Drugi auto Purple nie polecam jakieś słabe geny ma chociaż smak jeat nieziemski :) wyszło z niego koło 20g suchego

Wszystko dokładnie jest opisane wyżej jak ktos dokładna wagę by chciał znać :) ale tak w przybliżeniu wyszło 87 g suchego całkiem mocnego / super smacznego palonka :)

Zapraszam na kolejne grow w moim wykonaniu link do niego poniżej :)

https://www.forum.haszysz.com/showt...0-250w-HPS-zabawa-w-HST&p=1864987#post1864987


Kilka zdjęć z ważenia końcówki






Dzieki wszystkim za pomoc i odwiedziny :)

Pozdrawiam

A nasza wspaniała administracje proszę o przeniesienie tematu do zakończonych :)
 
U

Usunięty 82723

Guest
Jak wysoko trzymales marsa ts 600 podczas kwitnienia...?
 

Skrzacik

Well-known member
Rejestracja
Lis 13, 2020
Postów
195
Buchów
253
Jak wysoko trzymales marsa ts 600 podczas kwitnienia...?
Cos koło 20-30 cm ale wydaje mi sie ze dużo w tym projekcie dało mi zmienienie Marsa na hps na końcówce :)
Pod Marsem 600 jakoś nie jestem w stanie dobrej ilości osiągnąć na bank na następny ledowy grow dorzucę ze 4 świetlówki led bo sam Mars na 85cm x 45 cm dużo za mało światła :)
 
U

Usunięty 82723

Guest
UP UP UP

WITAM WSZYSTKICH ZAINTERESOWANYCH MINĄŁ KOLEJNY TYDZIEŃ

Niewiele sie zmieniło dziewczyny popalone jak cholera ale juz wychodzą z tego
Ostatnio podlane 2 razy sama woda (przelane ) żaby troszkę dosolić korzenie 3/4l na roślinkę na raz
Ec wróciło do normy juz jest 1.2 k w wypływającej wodzie

Podgolone trochę bonusa z tych spalonych od nawozów liści puchnie i wyglada z dnia na dzień lepiej
Co do auto Purple to juz sam nie wiem co zrobiłem złe proc przenawozenia bo stoi w miejscu juz dobry tydzień i nic nie puchnie (chyba )

Jak by ktos miał jakieś pomysły jak zrobic zeby zaczęła puchnąć czekam na dobre rady
Chciałem AP ścinać za tydzień w weekend ale wyglada na to ze wiecej czasu bedzie potrzeba :/ chyba pierwszy pod nóż pójdzie bonus :)

Zapomniałem dodać ze zmieniłem światło na hps 250 i teraz juz nie ma żadnych problemów z temperatura oscyluje w okolicach 25-28 C co mnie bardzo cieszy

Dajcie znać jak sie podoba i co zmienić zeby plon z AP był spoko bo bonus mi da duzzzzzo same wielkie szyszki i zbite w h.j


Teraz kilka fotek poglądowych

auto Purple







Bonus :) mój faworyt :) chociaż wolał bym mieć fioletowego zioła wiecej ale cóż nie można mieć wszystkiego jak sie chce











Jeżeli jest turaj ktos tak miły zeby podzielić sie opinia /rada bardzo był bym wdzięczny bo wielu oglądających jeat ale co z tego jak każdy ma w dupie podzielić sie opinia

Z fartem i do następnego upa ;) :)
Jak wysoko byla lampa podczas
Cos koło 20-30 cm ale wydaje mi sie ze dużo w tym projekcie dało mi zmienienie Marsa na hps na końcówce :)
Pod Marsem 600 jakoś nie jestem w stanie dobrej ilości osiągnąć na bank na następny ledowy grow dorzucę ze 4 świetlówki led bo sam Mars na 85cm x 45 cm dużo za mało światła :)
Myslisz ze zwykla świetlówka led doswietli mi na tyle rosline zeby zbiory byly przyzwoite..? ja mam boxa 60x60x140... A moze polecisz mi jakas swietlowke..
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół