nasiona marihuany

Mars hydro ts600 auto purple i bonus seed

Wyszukiwarka Forumowa:

Skrzacik

Well-known member
Rejestracja
Lis 13, 2020
Postów
195
Buchów
253
Pomyslalem ze dzisiaj wrzuce jedna fotke tak dla uciechy dla oka :D moje purpurowe pheno bardzo mnie cieszy i najlepsze w tym jest to ze ec 10000 wcale im nie blokuje korzeni wrecz przeciwnie ida jak szalone :D nie wiem ocb ale nikt nie kwapi sie z pomoca tak wiec tak zostanie narazie puki nie zobacze ze zwolnily :D

Pozdro

displayimage.php
[/url][/IMG]
 

PanApokalipsa

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Wrz 9, 2013
Postów
1,395
Buchów
1,327
Odznaki
6
@Pryncypalek
Zakladasz,ze kupi 2×50W zarowe tylko by podbic temperature ?
To sie mija z celem.
Zarowka do HPSa 250 W za 30 zl ?
Daj link bo oczom nie wierze.
Ponadto zarowki HPS nie sa "na lata" jak to ujales,tylko swieca okreslona ilosc godzin (np 10 tys godzin) [MENTION=96780]Skrzacik[/MENTION]
Co do podniesienia temperatury zalecam wyrzucic te folie i okleic od srodka styropianem 10mm i z glowy.
Ty masz kumplu automaty,plon raczej juz nie podskoczy zbytnio,poniewaz je mocno trenowales metodami,ktorych przy AF sie nie zaleca.
Pamietaj rowniez by conajmniej tydzien przed scinka nie lac juz nawozow,przelewaj czysta woda w mniejszych ilosciach by gleba jak najczesciej byla sucha (nie na wior),co ulatwi zabieg wyplukania reszty nawozu,mniej wody a czesciej i tylko w tym przypadku stosuj te metode.
A jak wrzucisz HPSa to tak jak Żul napisal,pomaluj pudlo biala farba,najlepsza opcja,bez ***ania sie z ta folia.
I w sumie zrob foto boxa,bo ciezko ocenic czy jest on dobrze zrobiony,chodzi mi o klimat,glownie wentylacje.
 
Ostatnia edycja:
Z

z\G/esio

Guest
O tym hpsie 250W za 30 zeta to już drugi raz czytam u Pryncypałka. Jemu chyba chodzi o używane żarówki z alledrogo...
 

Skrzacik

Well-known member
Rejestracja
Lis 13, 2020
Postów
195
Buchów
253
Dzieki za podpowiedzi w następnym grow na pewno zastosuje sie do nich

Co do wentylacji to jest kowbojską robota poprostu 1/3 płyty z pleców została przeżeranie wyrwana i mam dziurę 1m na 60 cm :) lol pomyślicie kowboj ale poprostu mnie tak naszło bo i tak zapach w garażu nie przeszkadza a to na dana chwile było najlepsze wyjście z sytuacji

Poprostu na następne grow wstawię box do szafy i juz zrobie wszystko jak sie należy :)

A co do ec jak sądzisz czemu takie wysokie po dodoaniu nawozów ??
Chyba ec meter jest do dupy co ??
Ale kranówką ma tylko ec 600 na nim a z nawozem magicznie zmienia sie na 10k

Hehehe chiński ec meter i mam za co zapłaciłem ;)

Co do hst na automatach powiem ci ze odbijały tak szybko po każdym z treningów az jestem w szoku jak szybko po supervroppingu juz po 1h patrzyły prosto w słońce :) a po toppingu z tego bonusa bede miał jednego wielkiego topa co mnie bardzo cieszy wydaje mi sie ze po drugim toppingu juz by sie nie zdążyła pozbierać ale jeden napewno popróbuje w przyszłości

Pozdro i z fartem

JUTRO KOLEJNY UPPPPP !!!!!!
 

Skrzacik

Well-known member
Rejestracja
Lis 13, 2020
Postów
195
Buchów
253
UP UP UP


Witam wszystkich zainteresowanych :D!!!!!

Kolejny tydzien zlecial nie za wiele sie wydarzylo ale to juz tak jest w trakcie flo ze czeka sie juz tylko na solidne topy i patrzy jak krzak puchnie :D osobiscie wole wega bo wtedy duzo zabawy z paniami jest:D

Ale wracajac do tematu podlane przez ten tydzien raz woda z bio heaven 6ml bio bloom 6ml topmax 3ml na 2l odstanej kranowki i drugi sama woda z 6ml bio heaven
Puchna calkiem przyzwoicie nie moge sie do niczego przyczepic

wczoraj troszke je podgolilem bo zarosly strasznie oberwalem po 15 lisci z krzaka zeby lepiej powietrze penetrowalo je :D

poza tym niedoborow nie zauwarzam szczesliwe nawet w tak kowbojskich warunkach jak u mnie oby tylko bez problemow do samej scinki bo plechy sie boje :D (jak kazdy) dlatego wczoraj poszedl profilaktycznie delikatny oprysk pestycydem na plesn (wiem ze nie powinienem ale laskom zostako jeszcze duzo czasu i raczej nie zawazy to na smaku / jakosci stuffu:D )

Kilka fotek Auto Purple 27 dzien FLO

BO WAZNY JEST DOBRY FUNDAMENT :)



NAJDORODNIEJSZY TOPEK:)



BLIZNIAKI SYJAMSKIE MAJA GRUBSZA LODYGE NIZ GLOWNY SZCZYT :)




I Z LOTU PTAKA



BONUS SEED FLO 22 DZIEN

ZERKNIJCIE NA TE MIESNIE :) PUDZIAN SIE CHOWA



KILKA FOTEK TOPKOW




Z LOTU PTAKA:)



RODZINNIE



sorki za jakosc ale staralem sie jak moglem lapac ostrosc na telefonie wygladaly ostro i z detalami ale jak juz wrzucilem na kompa to jest jak jest :/



OPINIE SUGESTIE MILE WIDZIANE !!!!!

DO NASTEPNEGO !!!!! Z FARTEM!!
powinienem cos wrzucic za tydzien / dwa zalezy czy bedie co ogladac za tydzien :) bo wstawiac takie same zdjecia tylko z inna data i lekko spuchniete raczej mija sie z celem :D pozyjemy zobaczymy

POZDRO 600
 

L.a.m.a.

KEBABA BYM ZJADŁ
Weteran
Rejestracja
Mar 24, 2019
Postów
923
Buchów
942
Odznaki
3
@Pryncypalek
Zakladasz,ze kupi 2×50W zarowe tylko by podbic temperature ?
To sie mija z celem.
Zarowka do HPSa 250 W za 30 zl ?
Daj link bo oczom nie wierze.
Ponadto zarowki HPS nie sa "na lata" jak to ujales,tylko swieca okreslona ilosc godzin (np 10 tys godzin) [MENTION=96780]Skrzacik[/MENTION]
Co do podniesienia temperatury zalecam wyrzucic te folie i okleic od srodka styropianem 10mm i z glowy.
Ty masz kumplu automaty,plon raczej juz nie podskoczy zbytnio,poniewaz je mocno trenowales metodami,ktorych przy AF sie nie zaleca.
Pamietaj rowniez by conajmniej tydzien przed scinka nie lac juz nawozow,przelewaj czysta woda w mniejszych ilosciach by gleba jak najczesciej byla sucha (nie na wior),co ulatwi zabieg wyplukania reszty nawozu,mniej wody a czesciej i tylko w tym przypadku stosuj te metode.
A jak wrzucisz HPSa to tak jak Żul napisal,pomaluj pudlo biala farba,najlepsza opcja,bez ***ania sie z ta folia.
I w sumie zrob foto boxa,bo ciezko ocenic czy jest on dobrze zrobiony,chodzi mi o klimat,glownie wentylacje.

Wejdź sobie na allegro i wpisz hps 250w , najtańszy za 19.50 i działa tak samo jak ten za 150 a te tysiące godzin to właśnie jak byś użył matematyki lata pracy
I nie mówię o używanych tylko nowych. Nie jest to jakieś magiczne homo wie co. To najzwyklejsza w świecie żarówka. Kiedyś takie żarówki oświetlały nasze drogi, z tym z że w większości miały więcej niż 250W. Duale chuje muje dzikie węże wszystko to marketing a ludzie coraz mniej wiedzą bo czasu nie ma żeby wiedzę przyswajać i łykają jak dzieci cukierki a ktoś hajs robi na niewiedzy.



O proszę nawet za 17.69 jest, nie chciało mi się dalej szukać. Oferta 8350773268
 
Ostatnia edycja:

Skrzacik

Well-known member
Rejestracja
Lis 13, 2020
Postów
195
Buchów
253
up up up


Witam

chcialem pokazac jak zastosowalem sie do rad pozmienialem troszke w szafie zeby sie przygotowac na zimne dni :D

jak sugerowaliscie oblozylem szafe styropianem :D

Moje pytanie brzmi czy on dobrze odbija ??? czy powinienem okleic go kocem ratunkowym dodatkowo ??


a ostatnie i najwazniejsze pytanie jest co z Auto Purple sie dzieje pokazal niedobory wczoraj podlalem 500ml wody z 1ml bloom 1ml top 1ml heaven i pol nakretki biohumusa moze ktos cos podpowie :D nie ma fotki niedoborow ale jak sie przyjzycie na rodzinnej fotce wszystko dobrze widac ocb :D nowe liscie jasnieja bardzo a stare ladnie zielone :D

dzisiaj tez dziewczyna podgolilem nogi bo nie chcial bym zeby sie tam plecha wkradla :d

kilka zdjec i dajcie znac jak upgrade sie podoba



 

Skrzacik

Well-known member
Rejestracja
Lis 13, 2020
Postów
195
Buchów
253
UP UP UP

Witam wszystkich zainteresowanych tematem :d kolejny tydzien minal :D troszke nudno bylo jak to w trakcie kwitniecia :D

Dziewczyny puchna

dosttaja papu co drugie podlanie bio heaven 6ml bloom 6ml top max 6ml na 2l wody odstanej ph zawsze reguluje do 6.4 -6.7

te niedobory ktore pokazala auto purple nie postepuja i jest to dosc dziwne bo jak sami zobaczycie tylko 2 z 6 topkow sa z widocznymi przebarwieniami na lisciach :D moze to taki urok krzaka a nie niedobory :D co o tym sadzicie ????

w nowo ocieplonym domku maja juz 20-25C w dzien a noc trwa tyklko 1h to mi nie zalezy zabardzo :D w koncu przestalem sie bac mrozow :D

kilka fotek do porownania

AUTO PURPLE FLO 34





BONUS SEED FLO 29



I RODZINKA W KOMPLECIE

I W NOWYM DOMKU



Obydwie roslinki maja piekny cytrusowo owocowy zapach

topki super oblepione zywica ale jakos powoli puchna

czy ktos z bardziej doswiadczonych moze wypowiedziec sie co do auto purple czy to niedoboty sa czy taki urok planta i czy one dobrze ida jak na swoj wiek (rozmiary topkow) czy sa odpowiednie :D

bonus wszystkie topki ma mniejwiecej tej samej wielkosci jak by po lidygach nie patrzyl to kazdy z nich mogl by byc glownym co chyba dobrze swiadczy jak przyjdzie do plonu :D co sadzicie sugestie rady i z***ki mile widziane :D

pozdro i do nastepnego tygodnia

z fartem !!!
 

H4Rvester

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Wrz 30, 2013
Postów
1,149
Buchów
1,345
Odznaki
6
Jak na ten tydzień kwitnienia to ładnie puchną (bo to dopiero połowa) w ostatnich dwóch tygodniach zobaczysz najwiekszy przyrost w topy. Co do tych jasniejszych liści to mi sie wydaje, że roślinka zaczyna zabierać azot z magazynu czyli z wiatraków, im bliżej końca flo tym bardziej liście będą żółkły ale to wcale nie jest źle ;) nie dolewałbym azotu bo to niekorzystnie wpłynie na flo...wydłuży go.
 

Skrzacik

Well-known member
Rejestracja
Lis 13, 2020
Postów
195
Buchów
253
Dzieki kolego !!!

Troszkę sie spóźniłeś z odpowiedzia bo podlalem juz z 1/2 dawki biohumusa plus bloom top Max i bio heaven

Ale zauważyłem ze niedobory nie postępują i one co dziwne zaczęły postępować od góry a z dołu liście jeszcze zdrowe dlatego sie zmartwiłem ale jakoś udało sie opanować :)

Dzieki za zainteresowanie !!!
 

Skrzacik

Well-known member
Rejestracja
Lis 13, 2020
Postów
195
Buchów
253
UP UP UP


WITAM WSZTSRKICH ZAINTERESOWANYCH JAK I TYCH OGLADAJACYCH ZDJECIA I NIE CZYTAJACYCH TRESCI :D

mialo nie byc tego upa bo dziewczyny tylko puchna nic ciekawego sie nie dzieje :D

planuje scinke auto purple za 2 tyg w weekend a bonusa chcialbym potrzymac jeszczez jeden tydzien po AP ale na tych lisciach wychodza mi jakies jaja dlatego robie tego upa zeby ktos kto czyta dal znac co sadzi i jak sobie z tym problemem mam poradzic ;/

ostatnie podlanie bylo z nawozami 8ml bio heaven 8ml top max 6ml bio bloom wszystko na 2l odstanej wody na rosline

dodam ze nie przesuszam calkowicie tez nie robie blota temp. wacha sie od 18-25 w zaleznosci jak jest na zewnatrz wilgotnosc po wstawieniu pochlaniacza jest w okolicy 50% czyli tez nie tak zle dzisiaj jeszcze dostaly calmag w oprysku przyznam ze ostatnio zaniedbalem calmag i z tydzien im nie dawalem oprysku i bonus wydaje mi sie ze o to wola !!!

PROSZE O POMOC !!!

TERAZ KILKA ZDJEC

AUTO PURPLE 41 DZIEN FLO

TEN WYGLADZ JAK BY MU PK BRAKOWALO WOLE SIE UPEWNIC Z WAMI BO JUTRO PODLEWAM I MAM MINERALNE PK OD PLANTMAGIC I MOGE DOLOZYC DO POZYWKI SZCZEGOLNIE ZE JUTRO SAMA WODA .

SAMI OCECIE I PODPOWIEDZCIE







NIE TO ZEBY MI SIE KOLORKI NIE PODOBALY NAWET SUPER Z NIMI WYGLADA ALE NIE CHCE NA PLONIE STRACIC PRZEZ TE DEFICYTY:)






CZAS NA BONUSA ON ZADZIWIAL OD POCZATKU BO BARDZO CHCIAL ZYC :D WYGLADA ZACNIE ALE TEZ MA JAKIES PROBLEMY I NIE WIEM CZY TO JEST NIEDOBOR Mg CZY P/K BO TE LISCIE PASUJA MI DO OBU A JESZCZEZ TO WYKRECANIE ICH DO GORY BARDZO NIEPOKOJACE JAK BY ZA CIEPLO MIALA A PRZECIEZ WZGLEDEM INNYCH GROWBOX TO MOJE MAJA TAM WIECZNA ZIME LUDZIE MAJA 30+ A U MNIE MAX 25

NIC NIE ROZUMIEM Z TEGO DLATEGO PROSZE MADRE GLOWY O POMOC !!!!

BONUS SEED 36 DZIEN FLO










TYLKO PROSZE TYM RAZEM NIE OSZCZEDZAJCIE OPUSZKOW PALCYOW TYLKKO PISZCIE PISZCIE PISZCIE CO I JAK Z NIMI BO CO PYTAM TO BRAK ODZEWU ZAWSZE JAK BY FORUM TYLKO SLUZYLO DO WERTOWANIA FOTEK

MAM PROBLEM PROSZE O RADY CHYBA FORA SA OD TEGO

Z GORY DZIEKI

POZDRO I Z FARTEM :D;)
 

L.a.m.a.

KEBABA BYM ZJADŁ
Weteran
Rejestracja
Mar 24, 2019
Postów
923
Buchów
942
Odznaki
3
Wygląda jak przenawożona i jednocześnie brak jakichś mikro. Ogólnie duże te dawki dajesz, więcej niż w tabeli biobizz. Na twoim miejscu bym lał przez jakiś czas samą wodę i obserwował. pH regulujesz?
 

Skrzacik

Well-known member
Rejestracja
Lis 13, 2020
Postów
195
Buchów
253
Reguluje ale z Nin tez jakieś jaja sa bo leje zawsze wodę z pH 6.2-6.5 a na podstawce mam 5.7-5.9 tak samo z ec raz nie wiem jak pożywka miała 10k jednostek i teraz juz jest koło 1.6 ale na podstawce jest jeden krzak 2k a drugi 8k i zaczął ten bonus pokazywać nie cos jest nie tak wcześniej ale tak dobrze sie rozwijał ze żal mi było nie łac nawozów co drugie podlanie. Jutro podlewam to dam bonusowi sama wodę z bio heaven a co do auto Purple co sądzisz powinienem mu dać tego mineralnego pk boost od magic plant czy tylko bio bloom top Max i heaven czy tez woda tylko bo ten wyglada chyba jak by mu czegoś brakowało
 

Skrzacik

Well-known member
Rejestracja
Lis 13, 2020
Postów
195
Buchów
253
UP UP UP

WITAM WSZYSTKICH ZAINTERESOWANYCH MINĄŁ KOLEJNY TYDZIEŃ

Niewiele sie zmieniło dziewczyny popalone jak cholera ale juz wychodzą z tego
Ostatnio podlane 2 razy sama woda (przelane ) żaby troszkę dosolić korzenie 3/4l na roślinkę na raz
Ec wróciło do normy juz jest 1.2 k w wypływającej wodzie

Podgolone trochę bonusa z tych spalonych od nawozów liści puchnie i wyglada z dnia na dzień lepiej
Co do auto Purple to juz sam nie wiem co zrobiłem złe proc przenawozenia bo stoi w miejscu juz dobry tydzień i nic nie puchnie (chyba )

Jak by ktos miał jakieś pomysły jak zrobic zeby zaczęła puchnąć czekam na dobre rady
Chciałem AP ścinać za tydzień w weekend ale wyglada na to ze wiecej czasu bedzie potrzeba :/ chyba pierwszy pod nóż pójdzie bonus :)

Zapomniałem dodać ze zmieniłem światło na hps 250 i teraz juz nie ma żadnych problemów z temperatura oscyluje w okolicach 25-28 C co mnie bardzo cieszy

Dajcie znać jak sie podoba i co zmienić zeby plon z AP był spoko bo bonus mi da duzzzzzo same wielkie szyszki i zbite w h.j


Teraz kilka fotek poglądowych

auto Purple







Bonus :) mój faworyt :) chociaż wolał bym mieć fioletowego zioła wiecej ale cóż nie można mieć wszystkiego jak sie chce











Jeżeli jest turaj ktos tak miły zeby podzielić sie opinia /rada bardzo był bym wdzięczny bo wielu oglądających jeat ale co z tego jak każdy ma w dupie podzielić sie opinia

Z fartem i do następnego upa ;) :)
 
U

Usunięty 79633

Guest
Automaty, jak to automaty, jeden błąd i klops. Trzymaj do końca, nie spuchnie to więcej pewnie. Jeszcze ile im zostało? Pewnie max 3tyg życia, policz dokładnie to już i tak pewnie sama woda będzie szła.
Rozglądaj się za odmianami sezonowymi są silniejsze, nie mają programu na kwitnienie i zawsze masz opcje poprawki wegetacji.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół