nasiona marihuany

Stara ziemia a kielkowanie

Wyszukiwarka Forumowa:

Kondziu2

Active member
Rejestracja
Lip 2, 2020
Postów
36
Buchów
0
WItam witam, pytanie do was mili ludzie, zapewne znow histeryzuje ale ale ... Ziarenka wykielkowaly wiec wsadzilem je do pojemnikow 0,5l z ziemia no i wiadomo do growboxa, mam w nim leda na wysokosci 70cm ( tak podaje producent ) a jesli chodzi o warunki to sa odpowiednie. Co do ziemi jest to biobizz all mix i ziomek mi mowil ze on stosuje ta sama ziemie dwa razy i jest spoko wiec postanowilem ze poczatkowo zrobie tak samo ( z braku mozliwosci kupienia nowej w tym czasie ) a jak bede przesadzal rosline to dam ja do nowej ziemi. Tak wiec zastanawiam sie czy wszystko ok poniewaz wykielkowane nasiona poszly w ziemie minelo 2dni i nic sie nie dzieje, zrozumial bym gdyby w ziemie poszly ziarna aby tam je kielkowac.
 
Z

z\G/esio

Guest
Spokojnie czekaj, ale z drugiej strony to trochę ryzyko stosować używaną ziemię. Jakich używałeś nawozów we wcześniejszej uprawie? Jeśli nie stosowałeś mineralnych tylko bio to na start może nie będzie zbyt mocna dla siewek. Nie wiadomo też jakie PH ma i stopień zasolenia. Ja zawsze używam nowej gleby, Ci co używają gleby dwa razy, to tak się zastanawiam czy to bardziej z oszczędności czy z lenistwa, żeby nie utylizować, dźwigać i kombinować gdzie to utylizować... Wiadomo, że im więcej roślin, tym gorzej z utylizacją.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół