nasiona marihuany

[KONKURS] Zademonstruj Z Czego Buchy Ciśniesz!!

Wyszukiwarka Forumowa:

GnomesGarden.pl

Partner forum.haszysz.com
Weteran
Rejestracja
Kwi 23, 2018
Postów
699
Buchów
1,657
Witajcie ludzie! :gan:

Nadszedł dzień kolejnego konkursu organizowanego przez leśne Gnomy. Jak zwykle możecie liczyć, że te niskie, wesołe stworzonka przybędą do Was z worem pełnym zacnych prezent[FONT=Calibri, sans-serif]ó[/FONT]w.

Skrzaty zapraszają na konkurs, w kt[FONT=Calibri, sans-serif]ó[/FONT]rym uczestnicy zaprezentują na fotografiach sw[FONT=Calibri, sans-serif]ó[/FONT]j asortyment, jaki towarzyszy im podczas wieczornego seansu spalania. Pochwalcie się jakie artefakty widnieją na Waszym stole podczas ceremonii zanurzania głowy w dymie.
:smoking-hookah:


Czas trwania konkursu: 16 DNI (do 20 listopada)

Zasady i Warunki:

- Uczestnik musi być zarejestrowany na forum od minimum trzech miesięcy.

- Każdy wrzuca trzy fotografie przedstawiające asortyment jaki towarzyszy mu podczas topienia tematu. Bonga, lufki, zapalary, młynki, Vaporyzatory, tacki, blety. Wszystko co tam chcecie.

- Opr[FONT=Calibri, sans-serif]ó[/FONT]cz trzech zdjęć, opowiedzcie nam jakąś historię kt[FONT=Calibri, sans-serif]ó[/FONT]ra wiąże się z danym elementem Waszego ekwipunku, a jeśli jej nie ma - napiszcie z czego najlepiej lubicie tłoczyć dymy, z czego lubiliście kiedyś. Mile widziane przez Gnomy są urządzenia własnego wykonania. Jeśli macie takie teraz lub mieliście kiedyś, opiszcie proszę co to było i z czego je wykonaliście.

W piątek 20 Listopada kilku najstarszych Gnomów w wiosce, spotka się przy dębowym stole, rozpali dym w płucach i zadecyduje, które fotografie oraz historyjki najbardziej przypadły im do gustu.

1 MiEJSCE

3 nasiona Feminizowane - ROYAL AK AUTOMATIC (Royal Queen Seeds)
3 nasiona Feminizowane - SUPER SILVER HAZE (Green House Seeds)
3 nasiona Feminizowane - NORTHERN LIGHTS x BIG BUD (World Of Seeds)
3 nasiona Feminizowane - AUTO BLUEBERRY x LEMON HAZE (Gnomes Seeds)
2 nasiona Feminizowane - AUTO BUBBA KUSH (Gnomes Seeds)
10 nasion REGULARNYCH od Gnomes Seeds (odmiana do samodzielnego wyboru)
+
Zapalniczka, Długopis - HUMBOLDT
Smycz do kluczy - DINAFEM
Bletki OCB
& Drewniany Młynek



2 MiEJSCE

3 nasiona Feminizowane - ROYAL GORILLA (Royal Queen Seeds)
3 nasiona Feminizowane - CHRONIC HAZE (World Of Seeds)
3 nasiona Feminizowane - AUTO BLUEBERRY x LEMON HAZE (Gnomes Seeds)
2 nasiona Feminizowane - AUTO BUBBA KUSH (Gnomes Seeds)
10 nasion REGULARNYCH od Gnomes Seeds (odmiana do samodzielnego wyboru)
+
Zapalniczka, Długopis - HUMBOLDT
Smycz do kluczy - DINAFEM
Bletki OCB
& Drewniany Młynek



3 MiEJSCE

5 nasion Feminizowane - KALASHNIKOVA (Green House Seeds)
3 nasiona Feminizowane - AUTO BLUEBERRY x LEMON HAZE (Gnomes Seeds)
2 nasiona Feminizowane - AUTO BUBBA KUSH (Gnomes Seeds)
10 nasion REGULARNYCH od Gnomes Seeds (odmiana do samodzielnego wyboru)
+
Zapalniczka, Długopis - HUMBOLDT
Smycz do kluczy - DINAFEM
Bletki OCB
& Drewniany Młynek



Do każdej nagrody dołączamy dziesięć naszych Gnomowskich nasion REGULARNYCH.
Poniżej lista odmian, z której zwycięzcy wybiorą interesującą ich odmianę.
- NYC DIESEL
- C99
- STRAWBERRY
- WW x Ak47
- WW x Ak47 x GUAVA
- CRITICAL KUSH X GUAVA

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału, oraz życzymy udanego dnia!
Pozdro!! :gan:
 
Ostatnia edycja:

Bombaclat Guru

Jamajski wojownik
Weteran
Rejestracja
Sie 6, 2015
Postów
775
Buchów
2,808
Odznaki
4
Siemaneczko!

Na wstępie chciałbym zaznaczyć, że skończył mi sie izopropanol, a nie widzi mi sie pół dnia szorować ludwikiem pod cieplą wodo tych rantów w wiadrze(w iso tylko zanurzam i splukuje cieplą wodą i jest nówka). Sory za to, ale przekaz mniej więcej jest :D Służy mi ohohoho żebym pamiętał :) no z 5 lat na pewno albo i więcej, buteleczka litrowa i cybuszek własnej produkcji z nypla od gazu :lum: Litrówka bo większa nie wejdzie, a zarazem najlepiej się z niej pali. Nie trzeba wciągać ogromu dodatkowego powietrza jak np. z 2litrówki a i dym jest bardziej skoncentrowany i lepiej wchodzi :D [MENTION=88323]Gnomesgarden.ie[/MENTION] mozna więcej jak 3 foty?







Jest i rozpie****ator płuc i mózgu xd Polecam dzbaki do herbaty lub kompotu, ten uchwyt to jest mistrzostwo. Butelka też idzie wnet do wymiany


Można też czasem buteleczke w ekipie przyjąć :snoop: cybuch uniwersalny :D


Tutaj zielsko do zielska czyli mój codzienny rytuał do wiadrowania :D jest moc po tym lepsza jak po kawie albo stabilniejsza :D a i dużo zdrowsza. Polecam od czasu do czasu Yerbamate ( jak lubiecie wywar z petów -> paragwajska, argentyńska, ja preferuje odleżakowana 18miechów brazylijską ) :)


Tacka na bake po ptasim mleczku xd fajna bo ma wysokie ranty, ale zapomniałem cyknać ;p

Na koniec zostawiłem historie, oczywiście w roli głownej z wiadrem :) po której już by mnie tu nie było, gdybym nie siedział wtedy z ekipa.
Był pochmurny, deszczowy dzień, jeszcze chodziłem chyba do ponadgimnazjalnej. Wróciłem do domu, ogarnąłem sie zjadłem coś, oczywiście partyjka w CS'a no i wyruszyłem do mojego stada xd Chłopaki jak tylko wszedłem, usłyszałem "i co? za ile to bedzie bo mnie trzepie", przywitałem się i zaczął się "cudowny montaż" jak to małolaty. Po paru godzinach odczuliśmy tą pie****oną susze xd naradziliśmy się i stwierdziliśmy, że zrobimy przepych z wiadra co z 200 gietów już z niej pękło . Ładna czarna butelka xd cięższa od samego wiadra, osad taki, że ziomek nawet tytki nie dawał tylko nożem skrobał, taki gęscior. Wszscy ***li po swoim i przyszła kolej na mnie, ja wtedy jeszcze amator mówie "ino ku**a nie duże, bo płuca zaś wypluje", ten się uśmiechnął "spooko *naciąga wiadro i mówi*, kurz, i zakurzyłem xd. To jest ch*j, że ten dym był żółty :D on był tak gęsty i ciepły, ze jak tylko wciągłem całość, zatkało mnie. Dosłownie mnie zatkało, ani wdech ani wydech, spuchłem na papie cały i coś tam sie "szamotałem" i próbowałem zrobić, żeby ktoś zareagował. Dobrze, że "nabijacz" xd. Za***ał mi takiego gonga w plecy, że cały dym uleciał, ku**a teen wdech xd jakbym sie przed chwila urodził takie pyszne to powietrze było :D dusiłem w sensie kaszlałem po tym przez 30min ;/, od tamtej pory nie tknąłem tego i wam tez nie polecam. Bomba była, ale ogolnie masakra gdyby nie to mocne klepniecie w plecy to albo bym byl inwalidą przez niedotlenienie, albo by mnie karawanem wywiezli. Pozdro, szlak macie przetarty :)
 
Ostatnia edycja:
U

Usunięty 79633

Guest
Miałem nie dodawać, ale wręcz taki sam klimat mam. Zrezygnowaliśmy tylko z takiego korka, doszliśmy z panią Mlekową że to nie ekonomicznie. Dlatego klasycznie szkiełko, oczywiście cały kartonik w zapasie :) buteleczki... skrobanki... Dobrze że już tycz czasów nie ma... Moje płuca! Teraz lufeczki i buteleczki wolę oddać potrzebującym.





Trochę ogarnąłem wiaderko no i zapasik szkiełek
 
Ostatnią edycję dokonał moderator:

GnomesGarden.pl

Partner forum.haszysz.com
Weteran
Rejestracja
Kwi 23, 2018
Postów
699
Buchów
1,657
Yo! :gan:
Dzięki Bombaclat Guru za fajne foty i wiadralną przypowieść! :thumbs-up-smiley-em
Zapytujesz czy można dodać więcej niż 3 zdjęcia.. Pewnie. Jak najbardziej :)

Mleko1986 - prosimy, o jeszcze jedno foto, ponieważ minimum każdy uczestnik musi dodać trzy.

Pozdro serdeczne!
 

Syn Ebnera

OdcieńZieleni
Rejestracja
Paź 21, 2019
Postów
1,228
Buchów
3,848
zdjęcie dla rozkrecenie konkursu ...


 
Ostatnią edycję dokonał moderator:

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,971
Buchów
19,767
zestaw młodego organoleptyka <wodna>

100_3918.JPG


100_3931.JPG


100_3937.JPG


 

12"

Well-known member
Rejestracja
Kwi 20, 2020
Postów
349
Buchów
1,127
Odznaki
2
@ Syn Ebnera

hehe, ja to panie z kolei jako ....folklor odebralem hehe, 158lat tego typu dzial nie widzialem.
Nigdy fanem nie bylem, aczkolwiek kto co lubi - estetyke odpuszczam sobie,



Pozdrawiam,
12"
 
Ostatnia edycja:

LucjanOG

Tetra Hydro Cannabinol %
Rejestracja
Maj 30, 2019
Postów
3,766
Buchów
9,013
Odznaki
3
Mniejsza i wieksza :bongo3:

Nie ukrywają lufka towarzyszy mi od niepamiętnych czasów , conajmniej 12 lat ,mała praktyczna ,tania i ewentualnie jedno razowa. Bongo na wieczór do snu a lolki w weekendy z tegorocznego outa. Pozdrawiam gnomy i liczę na głosy . Yo ekipa

124305620_394311051979970_105266817169035398_n.jpg

123739314_737579363633015_8986570343513483276_n.jpg

123780041_635799843758309_7097162779754956695_n.jpg
 
Ostatnia edycja:

Dathderi

Well-known member
Rejestracja
Lut 19, 2020
Postów
79
Buchów
15
Witam, witam, to ja sie pochwale, z czego buchy cisne =)




Tu mamy 2 pojemniczki jeden z bletkami drugi z tipami po 2500 sztuk na pojemniczek, historia raczej typowa.. Moi współlokatorzy wiecznie proszą mnie o bletki i tipy wiec teraz jak sie pytaja to im cale opakowanie odsprzedaje, ewntualnie w kredo :D Brutalne ale działa. A roczny zapas bletek tez nikomu nie zaszkodzil, pozatym co bede klamal. Uwielbiam blanty.

:kres::kres:
,,Stoi sut, będzie stał fiut, jest pretekst
Pomysłów nie zabraknie mi jak bletek"
~Abradab



Rozkrecamy sie, na wyzej zamieszczonym zdjeciu znajduje sie vaporyzer z koncowka CANNA-JUICE w zbiorniczku :p bardzo dyskretny, a po dodaniu innego smaku, zapach trawki praktycznie niewykrywalny, mozna palic dyskretnie nawet w niedyskretnych miejscach =)
Nizej od vaporyzatora znajduje sie moj zestawik do czyszczenia bongo, igielka z pendzelkiem zajumana bezpardonowo z giga-zestawu do szycia mojej mamy :D drugi sluzy do palenia haszu, dlugopis po lewej nie pisze juz ze 2-3 lata ale ubił do perfekcji nie jednego jointa. Wszystko lezy na podstawce do dab'ow/olejkow/wax'ow(ekstrakty z konopii bardzo sie kleja wiec mata do ktorej nic nie sie nie lepi to ogromna wygoda i komfort =)
Po prawej młynek, niestety niedawno sie przekrecil i nie moge juz go uzywac ale zdecydowanie jego miejsce zajmie godny nastepca.
Obok młynka leży "dozownik" z olejkiem RSO z odmiany Dr Grinspoon, co ja bym zrobil gdyby nie ten olej. Cudo.
Nizej mamy dabbing tool i pojemnik na wax, zas u gory zarowe zapalniczki do dab bonga.



A tu mój mały kompan. Bongo do dabów. Swoją droga bardzo polecam. Zrobic domowy olejek albo wax to tak na prawde nie jest jakas wielka filozofia, a smak dymu i rodzaj haju kosmicznie rozny. Do zakupu skłoniły mnie filmiki z Californii jak oni sobie tam palą takie dobre rzeczy, pomyslalem: tez sprobuje! i nie zaluje!

Cóż... w moim domu wala sie gdzies tam wiadro, jakas lufka ale ich nie uzywam, dzisiaj preferuje bardziej zdrowe odmiany konsumpcji marihuany jak edibles albo bardziej satysfakcjonujace jak daby. Ale pamietaj młody gnomie! Nie wazne jak palisz, wazne z kim i co!

PS
Drogie gnomy, wasze Fast Black Dominy pozdrawiają was serdecznie z mojego domu, bardzo im tu dobrze, nie chodzą głodne, a i pełne wigoru i zdrowo rosną! Bless:zjarany:
 
Ostatnia edycja:

ceu

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Paź 4, 2015
Postów
1,143
Buchów
1,397
IMG_20201113_163535.jpg


To mój rytualny zestaw. Wapek, pudełeczko z cukierkami i słoiczek na już zwapowany temat.

IMG_20201113_163647.jpg

A lubiłem najbardziej jarać z lufy co widać... Pamiątka do dzisiaj.

---------- Post Zaktualizowany 16:51 ---------- Data pierwszego postu 16:41 ----------

IMG_20201113_163535.jpg


To mój rytualny zestaw. Wapek, pudełeczko z cukierkami i słoiczek na już zwapowany temat.

IMG_20201113_163647.jpg

A lubiłem najbardziej jarać z lufy co widać... Pamiątka do dzisiaj.

IMG_20201113_163729.jpg



A to mój faworyt thc w płynie.


A z czego ciekawego paliłem to historia toczyła się w barze. Czekaliśmy na bake która przyjechała z opóźnieniem. Na całe nieszczęście ziomeczek stłukł lufę. Bar na zadupiu że psy dupami szczekają. I co dalej? Kuzyn ziomeczka zrobił nietradycyjną butle. Do szklanej butelki wrzucił 10 groszy i wytłukł dziurkę. Z góry tradycyjnie sreberko i sprzęt był gotowy. Zrobienie tej dziurki wymaga sporej umiejętności. Pozdrawiam!
 

GnomesGarden.pl

Partner forum.haszysz.com
Weteran
Rejestracja
Kwi 23, 2018
Postów
699
Buchów
1,657
Ziomki, skrzaty szeleszczą nasionami po kieszeniach oglądając Wasze fotki :gan:
Zacne artefakty!!
Do końca konkursu pozostało - 6 DNI !!
Serdecznie zapraszamy wszystkich do wzięcia udziału!!
 

JimMorris

Well-known member
Rejestracja
Sty 18, 2019
Postów
812
Buchów
4,293
Odznaki
2
Siemka wszystkim Skrzatom:gitt:

W zależności od okoliczności...



Własny wynalazek.






Pozdr:wed:
 
Ostatnia edycja:

Dathderi

Well-known member
Rejestracja
Lut 19, 2020
Postów
79
Buchów
15
Siemka wszystkim Skrzatom:gitt:

W zależności od okoliczności...



Pozdr:wed:

Fajny ustnik do vapo! W ogole fajny zestawik masz kolego, szanuje za inwencje twórczą z Fajką Wodną, tylko ta srebrna łyżka wygląda troche dodgy, ale zgaduje ze to po prostu jakas wymyslna fajka do palenia haszu xd
Gorąco niczym rozgrzany banger pozdrawiam wszystkich uczestników. Be Blazed'n'Blessed!
 

Layer1

Ad augusta per angusta
Weteran
Rejestracja
Mar 16, 2017
Postów
696
Buchów
2,215
Odznaki
5
To ja też coś wrzucę i się pochwalę ..





..
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół