nasiona marihuany

Anonimowe zamawianie przez internet z growshopow i seed shopów !

Wyszukiwarka Forumowa:

czakra

Active member
Rejestracja
Paź 20, 2020
Postów
29
Buchów
55
Witam, a więc tak, temat ciąglę na czasie. Troche już siedzę w temacie bezpieczeństwa. Poniżej przedstawie mój sposób na zamawianie totalnie anonimowo. Ciągne to juz jakiś czas i śpię przez to spokojnie. Kiedys zamawiałem z seedbanków i growshopów na kogoś. Ale to ciągły problem i zawracanie komuś głowy. Czas wziąć sprawy w swoje brudne rynce :). Temacik będzie krótki, lubie minimalizm w tutorialach i poradach. Zaczynamy !

1. Instalujemy darmową nakładkę na chrome - TOUCHVPN, pozwala nam serfować z dowolnego miejsca na świecie. Lepszy jest NORDVPN ale jak ktoś ma więcej sianka to polecam ten drugi. Włączamy TOUCH VPN

:per:

2. Zakładamy wirtualny i szyfrowany nr telefonu za pomocą aplikacji VYKE. Narazie słyży tylko do odbierania telefonu od kuriera oraz otrzymania sms np od gmaila potwierdzającego założenie skrzynki.

:dela:

3. Rejstrujemy maila np z GMAIL. Podajemy nr telefonu który wygenerował nam VYKE, dostajemy smsa. Ciach !
mamy maila.

:grz:
4. Rejstrujemy się na dowolnym seedbanku growshopie itp. Wpisujemy maila zalożony wyżej, oraz telefon do kuriera też ten z VYKE
:dancee:
5. Zamawiamy tylko za pobraniem oraz wybieramy zawsze kuriera. Zawsze podajemy fałszywe dane oraz adres gdzies niedaleko naszego miejsca zamieszkania, wpisujemy nr domu jakiś nieistniejący. Kurieros zawsze zadryni jak będzie mu coś nie pasowało lub też jak jest do odebrania jakieś sianko za pobraniem. Przechwytujemy towar w klapkach i spie****amy do chaty. Jak ktoś bardziej przezorny to akulary kaptur i maseczka ;)

:bro:

6. I jeszcze dodatkowa rada, jezeli ktos mieszka bez rodziców :) Nie otwieramy nigdy drzwi nikomu nieznajomemu i niezapowiedzianemu. Kiedys mnie nękała policja kryminalna za jakiś gówniany film ścianiety z torrentów. Byli nawet na chacie ale ładnie posprzątałem, bo wcześniej wpisałem ich blachy na google. No i kiedyś panowie z taurona sprawdzali gniazdka i instalacje, co pare lat. Już widzialem co sie swieci, przesunalem boxa na środek pokoju razem z innymi rzeczami, zawinalem worek, pie****nąłem jakies wiadro i wałki że niby malowanko :), umówilem sie na godzine z nimi, odlaczylem boxa przed ich wizytą szybko sprawdzili i do widzenia. Ale przez takie gówna ludzie wpadaja no i wiadomo przez firmy kurierskie oraz niezacieranie za sobą ścieżek.

Możemy w apce VYKE za kazdym razem zmieniać numer, rozmowy są szyfrowane idą po wifi, nietrzeba żadnych danych podawać. Można sobie też włączyc vpn podczas oczekiwania na kuriera ale to już psychoza. No i jeszcze można sobie użyć "drugiej przestrzeni" w androidzie, poszperajcie i znajdziecie te opcje. Pozwala przejscie jakby do drugiej ukrytej drugiej instacji systemu. Tam mozna robic fotki naszym panią i nigdy nie beda one widoczne na tej głownej przestrzeni. oczywiscie do wchodzenia w drugą przestrzeń uzywamy jakiegos pinu czy kodu. Na drugiej przestrzeni mozna sobie tego maila zainstalować z punktu 3 oraz nord vpna.

Mam nadzięję że ktoś z skorzysta z mojego tutoriala
pozdro :)
 

ChoryKrólik

Well-known member
Rejestracja
Paź 24, 2020
Postów
176
Buchów
52
Nikt ogarnięty, o zdrowych zmysłach nie wpadnie przez kuriera, albo zakupy z internetu. Bądź człowieku poważny. Ludzie mają przypał przeważnie przez siebie, czyli kłapanie jęzorem lub chwalenie się wszystkim dookoła o uprawie lub przyszłej uprawie.

Co do twojego pomysłu to zastanawiam się nad jedną rzeczą. To rozwiązanie chyba dla bezrobotnych co lub ludzi siedzących ciągle na chacie. Nie wyobrażam sobie żeby kurier podczas dostawy przywiózł mi coś do pracy lub żebym osoby trzecie wysyłał po odbiór. A często jest tak, że różne rzeczy odbiera się z punktu i co wtedy?

Jak dla mnie za dużo zachodu z tym wszystkim. Nigdy nie słyszałem żeby ktoś miał przypał przez takie coś i zawsze jest tutaj wina nieogarniętego kupującego.

Pozdrawiam
 

czakra

Active member
Rejestracja
Paź 20, 2020
Postów
29
Buchów
55
Uwierz mi nie wysnułem sobie mojej shizy z dupy. Kumpel jest elascicielem growshopu juz chyba od 10 lat. I co jakis czas jakis organ przychodzi sobie do firmy kurierskiej zeby pozyskac informacje chociazby dla statystyk. Ja nic nie napisalem ze osoby trzecie wysylam po odbior paczki. Tylko daje linka znajomym zeby oni kupowali. Nigdy nie odbieralem paczki z punktu za pobraniem. Kurier musi ci przywiezc pake za te usluge placisz w koncu to kurier a nie awizo z poczty polskiej. Moim zdaniem chyba idioci zamawiaja wszystko na swoje nazwisko i adres uprawy. Chyba ze sobie robią mikro boxa pc i maja w dupie wszystko. Ale niektorzy robia to po to zeby zarobic. Ale jak to powiedziales szkoda zachodu. Oczywisice to rozwiazanie dla bezrobotnych na papierze. Chcesz spać spokojnie ? Czy sie zastanawiać co poszło nie tak podczas zamowienia z growshopu za pare tysięcy ? Czemu do mnie przyszli przecież ku**a nikomu nie mowiłem. Przecież kupiłem filtr weglowy ktory nawet wyczyscilby zapach rozkladajacych sie zwłok. A moze to ci od taurona zobaczyli ze wiecej pradu zuzywam. A nie nie to nie moze być kurier oraz za***iscie chamski ślad który pozostawilem w internecie no i jeszcze zaplacilem za to przelewem z wlasnego banku.
 

ChoryKrólik

Well-known member
Rejestracja
Paź 24, 2020
Postów
176
Buchów
52
Człowieku uprawiasz w microboxie z szafki, a piszesz o zakupach na parę tysięcy? Weź wyluzuj trochę z paleniem, bo przypuszczam, że nie masz pojęcia o takich zakupach nie mówiąc już o wielkości przesyłki przy takich zamowieniach.

Każdy ogarnięty grower wie jak w bezpieczny sposób i przede wszystkim gdzie zrobić zakupy. Przeważnie schizują się tylko początkujący i Ci, którzy łapią schizy od trefnego palenia z ulicy. Weź wyluzuj, skoro walisz w portki już na samym starcie to uprawa nie jest dla Ciebie bo nie będziesz potrafił normalnie funkcjonować jednocześnie uprawiając.
 

Fredi Koniuszko

Well-known member
Rejestracja
Cze 4, 2017
Postów
173
Buchów
99
Dziwne historie opisujesz...U mnie chujów z PGE nie mogę się doprosić od 15 lat na sprawdzenie tego co mi ślą w druty,bo miałem/mam duże wahania napięcia w sieci.A rachunki za prąd mam różne:eek:d normalnych po dość wysokie-zależnie co odpale :).A jakby coś węszyli z powodu nagłego wzrostu Twojego zużycia,to byś miał od razu wizytę psiarni a nie Taurona.Robią takie akcje ale zużycie musi być masakryczne jak przy linii produkcyjnej lewych fajek.Tylko ,że takie fabryki produkują przez 2-3 miechy i zwijają się w inne miejsce.Pobór przy niekomercyjnej uprawie jest niezauważany.
I z tymi statystykami od firm kurierskich ,tu bym patrzył raczej przez palce.Jakby to tak działało, to chyba 90% klientów growshopów i tego forum już dawno pierdziało by w pasiaki :)
Ale to moja opinia i obym się nie mylił...Ostrożności nigdy za wiele.
 

RoZzman

Adaśkowiec
Weteran
Rejestracja
Cze 16, 2012
Postów
839
Buchów
46
Nikt ogarnięty, o zdrowych zmysłach nie wpadnie przez kuriera, albo zakupy z internetu. Bądź człowieku poważny. Ludzie mają przypał przeważnie przez siebie, czyli kłapanie jęzorem lub chwalenie się wszystkim dookoła o uprawie lub przyszłej uprawie.

Co do twojego pomysłu to zastanawiam się nad jedną rzeczą. To rozwiązanie chyba dla bezrobotnych co lub ludzi siedzących ciągle na chacie. Nie wyobrażam sobie żeby kurier podczas dostawy przywiózł mi coś do pracy lub żebym osoby trzecie wysyłał po odbiór. A często jest tak, że różne rzeczy odbiera się z punktu i co wtedy?

Jak dla mnie za dużo zachodu z tym wszystkim. Nigdy nie słyszałem żeby ktoś miał przypał przez takie coś i zawsze jest tutaj wina nieogarniętego kupującego.

Pozdrawiam

zdarzały się wizyty policji w domu (bez nakazu ) bo jedna pani zamówiła growbox na allegro... całkiem nie dawno, oczywiście po pierwszej wizycie ją nastraszyhli i całe grow poleciało do kosza + jakies 6 miesięcy spokoju... nigdy nie wiadomo ;P
 

ChoryKrólik

Well-known member
Rejestracja
Paź 24, 2020
Postów
176
Buchów
52
To już są sytuacje losowe i zawsze trzeba być ostrożnym. Nie mniej jednak wpadać w paranoję też jest nie dobrze. Wszystko z głową i będzie git.
 

ceu

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Paź 4, 2015
Postów
1,143
Buchów
1,397
Ja zawsze z seeda zamawiam ze swojego konta na swój adres ale wiadomo że grow nie u siebie bo to outdoor. Będzie legal chociaż 3 krzaki to mi na moje potrzeby starczy w ogródku.
 

czakra

Active member
Rejestracja
Paź 20, 2020
Postów
29
Buchów
55
Sluchaj no kicu. Ten artykul nie jest ewidentnie dla ciebie bo jestes prawilnym growerem. To ze sie zarejstrowalem pare dni temu nie czyni mnie swiezakiem. A ztym paleniem to nie wiem bo od 4 lat nie pale ze wzgledu na zdrowie. Chcialem napisac ciekawy artykul. Poniewaz interesuje sie tematem i prawie pare razy nie wpadlem przez swoje bledy. Wiele ludzi popelnia bledy podczas zakupow. To artykul dla nich i nie tylko. Jestes taki pewny wszystkiego a moge sie zalozyc ze sie sam zesrasz jak cie zlapia. Uwierz mi ze jest tu kupe ludzi co tylko zaglada na to forum bez rejstracji a maja potezne boxy i zarabiaja na tym kupe hajsu a cala ich wiedza pochodzi z tego forum. Nie maja czasu na fotorelacje a ich ręce i wiedza czynią cuda. Jezeli kazdy ogarniety grower wie jak robic zakupy moze wniesiesz w ta dyskusje cos praktycznego i powiesz jak ty to robisz. Bo wlasnie po to jest to forum zeby wymieniac sie doswiadczeniamo a nie kozaczyć i wyrazac swoją nieomylnosc. Wlasnie po to tu jestem i bede wrzucac co jakis czas ciekawe rzeczy. Bylem w cieniu wiele lat i wlasnie dlatego nic nie wrzucalem bo juz sie tu na tym forum wiele chamstwa i arogancji naczytalem ale jak to sie mowi czlowiek sie zmienia i jak olej w aucie wartosci wymienia.
 

jebacpis

Member
Rejestracja
Lis 8, 2020
Postów
22
Buchów
0
macie ku**a paczkomaty to sie zamawia na paczkomaty a nie ku**a poczta ***ana na swoje nazwisko albo pobrania kurierem na falszywe nazwisko kurier jest czlowiek i wie o co biega jak mlody

wplata z poczty i nr tel na menela

wiekszosc sklepow albo wspolpracuje z psami jest na youtube rozmowa jak psy starsza wlasciciela sklepu
albo sa na polskich serwerach sklepy
wystarczy pisemko i wszystkie dane z ostanich 2lat ma psiarnia od reki z serwera

---------- Post Zaktualizowany 13:33 ---------- Data pierwszego postu 13:31 ----------

najlepiej stacjonarnie w sklepie w maseczce kupowac nasiona za gotowke
jak czytam tu lbow co robia przelewy ze swjego konta i na swoj adres biora przesylki a potem indora ***ia tam to przeraza
8 sie uda 2 wpadnie
 

Misqu

Well-known member
Rejestracja
Gru 23, 2008
Postów
359
Buchów
16
macie ku**a paczkomaty to sie zamawia na paczkomaty a nie ku**a poczta ***ana na swoje nazwisko albo pobrania kurierem na falszywe nazwisko kurier jest czlowiek i wie o co biega jak mlody

wplata z poczty i nr tel na menela

wiekszosc sklepow albo wspolpracuje z psami jest na youtube rozmowa jak psy starsza wlasciciela sklepu
albo sa na polskich serwerach sklepy
wystarczy pisemko i wszystkie dane z ostanich 2lat ma psiarnia od reki z serwera

---------- Post Zaktualizowany 13:33 ---------- Data pierwszego postu 13:31 ----------

najlepiej stacjonarnie w sklepie w maseczce kupowac nasiona za gotowke
jak czytam tu lbow co robia przelewy ze swjego konta i na swoj adres biora przesylki a potem indora ***ia tam to przeraza
8 sie uda 2 wpadnie

jeszcze może być opcja wpłaty na poczcie na fałszywe dane tak jak piszesz, ale zamiast numeru tel. na menela można zarejestrować email w kafejce internetowej i wtedy hasło na paczkomat przyjdzie na emaila. Albo najlepiej tak jak piszesz, sklep stacjonarny i po kłopocie, a na światłach dwa razy zawrócić do tyłu w drodze do samochodu.
 

jebacpis

Member
Rejestracja
Lis 8, 2020
Postów
22
Buchów
0
i sie cieszcie w pl bo sa legalne nasiona w de jak bylem to piz*a nic nie kupisz.
Teraz jak w nl jestem tu nawet sadzonki kilkutygodniowe kupisz na wiosne jak cebulke dymke

polakom w nl jak dostana cyk robia wjazd na chate i szukaja krzakow ale kary o polowe nizsze.

strasznie ***ia za kradzierz pradu pod uprawe Wtedy juz wyrok gruby na to trzeba uwazac
 

Syn Ebnera

OdcieńZieleni
Rejestracja
Paź 21, 2019
Postów
1,228
Buchów
3,848
nie wiem po co tyle kombinować, wystarczy złożyć zamówienie w growsghopie na wymyślone dane, wysyłka DPD czy DHL, nvm, w dzień odbioru paczki dzwonisz do kuriera, pytasz sie gdzie jest, podjezdzasz, płacisz gotówka i zawijasz sie z tym co zamówiłes i nie ma nawet 0.0001% ze wpadniesz
 

GardenicPower

( ͡° ͜ʖ ͡°)ノ⌐■-■( ͡° ͜ʖ ͡°)ノ⌐■-■
Weteran
Rejestracja
Lip 18, 2015
Postów
2,230
Buchów
2,046
Odznaki
1
nie wiem po co tyle kombinować, wystarczy złożyć zamówienie w growsghopie na wymyślone dane, wysyłka DPD czy DHL, do punktu pick up i przyjsc z numerem zamowienia. Nikt z dowodu nie sprawdza
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół