nasiona marihuany

JAK OSZUKAC TEST thc NA SLINE??

Wyszukiwarka Forumowa:
S

szczupak147

Guest
CHłOPAKI POTRZEBUJE POMOCY JAK OSZUKAC TEST NA SLINE BO MOJA JURKOWSKA (STARSZA) MA TESTY NA SLINE TE CO TERAZ MA POLICJA:(( NA DODATEK MOZE NIE TYLKO WYKRYC ZE SLINY ALE I TEZ Z POTU:(( BłAGAM POMOCY
 

kater

Well-known member
Rejestracja
Mar 2, 2006
Postów
68
Buchów
0
oi cholera, niefajnie, mój kolega miał taki standardowy na mocz, i tata nad nim stał ale złapał naszczęście cytryne i SERIO ZADZIAŁAŁA!! ale nie wiem jak to jest ze śliną, spróbuj tej cytryny jakoś do śliny wżucić, albo może lepiej najpierw weź pod język kwasek cytrynowy i jak będziesz "pluł" to z kwaskiem i może się uda:) powodzenia. ps a z potem to już niewiem, może się natrzesz cytryną hehe. Wiem napewno że cytryna naprawde działa, coś tam neutralizuje, więc poprubuj z tym.
 
S

szczupak147

Guest
NIEE TO RACZEJ Z CYTRYNA NIE PRZEJDZIE :((( JA TO ZAWSZE MAM SZCZESCIE KUR**
 

sleja

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lis 18, 2005
Postów
1,717
Buchów
0
Przecież musiałbyś być zbakany, żeby test wyszedł pozytywnie...
 
S

szczupak147

Guest
wiem!! ale ja juz mam 3 tygodnie detoxu i mam ochote lola zajarac :((
 
L

Lord_Dariusz

Guest
na śline to kurna 3 godziny wyczai po paleniu
a jak jeden dzien to luz
 

gez

Well-known member
Rejestracja
Sty 22, 2006
Postów
56
Buchów
0
Cz4rek napisał:
to idz na calonocna bibe? ja tam mam 15 lat i co 2 weekend na cos podobnego chodze:)
Imponujesz mi. Chce byc taki jak ty!
 

-=*Rotasila*=-

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 21, 2006
Postów
1,225
Buchów
1
rexona for men to jest to czego ci trzeba + wyjaz z lolem na pare godzin z domu
 

sleja

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lis 18, 2005
Postów
1,717
Buchów
0
detektyw rutkowski napisał:
Blokers - osoba mieszkająca w bloku-twój błąd, nie są blokersami

Poglądy w stylu chłopaków spod bloku. HWDP, jarajmy trawkę, siema ziomek, ogólnie śmieszne.

Poznałeś że są "blokersami" (ale mnie wk***ia to określenie :/ ) po tym że zebrali sporo ziomków na teledysk zamiast robić jakiś fabularny klip?

Po muzyce, teledyski też są niezłe, hehe. Popytaj ludzi spoza kultury hh co o nich sądza. Dopiero usłyszysz słowa krytyki.
 
E

emeryt

Guest
kwasek cytrynowy i tyle! moze byc tez cytryna i zwykla witamina C, ktora na jezyku sie fajnie trzyma. tylko nie łykaj ;)

w sumie na mocz, to pomagal kwasek cytrynowy (w sklepie spozywczym 30 groszy za torebke - zjesz dwie i masz spokoj), no i w ciagu dnia wypic 3 litry napoju i masz wyplukane. Testy policyjne sa dupiate!
 
S

szczupak147

Guest
kur** a wiecie moze czy wystarczy ze wysmaruje sie anty perspirantem i z potu nic niee wyjdzie?? musze ku**a poszukac w necie bo ku**a mam juz oponad 2 tygodnie detoxu!! a jak znam zycie to stara mi zrobie ze sliny :((( wiec ja wiecie na 100% jak moge go opie****** to piszcie piszcie!! :bball:
 

Shadow

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 16, 2006
Postów
3,165
Buchów
15
po prostu poczekaj az Ci zrobi ten test i zajaraj dopiero po...
 

kater

Well-known member
Rejestracja
Mar 2, 2006
Postów
68
Buchów
0
ale przecież antyperspirant jest po to aby potu nie było, więc czemu piszesz że wysmarujesz się antyperspirantem i może z potu thc nie wyjdzie jak i tak żadnego potu nie będzie (podobno). Nie rozumiem Twojej sytuacji stary. może po prostu możesz powiedzieć mamie że palisz od czasu do czasu, albo coś wkręcić, no nie wiem, że np. byłeś w samochodzie z kumplem, wszedł także do niego kolega twego kumpla i on zapalił w aucie i Ty tym oddychałeś i stąd to, albo po prostu tak jak poprzednik powiedział, nier pal do testów, albo kwasek cytrynowy (moim zdaniem lepiej jednak cytryna bo to zawsze naturka a nie chemia). No nie wiem co Ci polecić, zależy od tego ile masz lat, i od Twoich rodziców czy cięci na to czy nie. Zyce powodzenia:) czym się!:)
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół