nasiona marihuany

Magiczni wojownicy B+ Efekt rez + późna okrywa

Wyszukiwarka Forumowa:

morphik92

Well-known member
Rejestracja
Mar 16, 2020
Postów
109
Buchów
0
Witajcie w tej fotorelce spróbuję szczęścia na 2 tackach efekt rez+ późna okrywa.
Wojownicy to B+ kukurydza przerośnieta wymieszana 50/50 z mokrym wermikulitem przykryta folia i odłożona do przerośnięcia.
Po 4 dniach wygląda tak :

Tacki chwilę temu wsytawione na działanie światła + powietrza jak pojawią się pierwsze piny to okrywam uwaga... mokrym wermikulitem !! :)
Co z tego będzie? dowiemy się niebawem PEACE bracia i do następnego:)
 

morphik92

Well-known member
Rejestracja
Mar 16, 2020
Postów
109
Buchów
0
Pierwsze piny na pokładzie wieczorem przykrywam odparzonym wermem.​





 

morphik92

Well-known member
Rejestracja
Mar 16, 2020
Postów
109
Buchów
0
Dla dodatkowej wilgotności gdzieś tak wyczytalem, tylko po przykryciu nic nie psikam kilka dni zobaczymy jak to wyjdzie w praniu xd
 

Rolnik_Małorolny

(-(-(-(-_-)-)-)-)
Rejestracja
Mar 10, 2020
Postów
1,946
Buchów
5,207
Odznaki
9
Dla dodatkowej wilgotności gdzieś tak wyczytalem, tylko po przykryciu nic nie psikam kilka dni zobaczymy jak to wyjdzie w praniu xd

No właśnie bo z tego co ja czytałem to okrywa powinna robić za taką wilgotną kieszeń powietrzną.Dlatego ciekawi mnie mokry werm.Rób zobaczymy :D
 

morphik92

Well-known member
Rejestracja
Mar 16, 2020
Postów
109
Buchów
0
Niestety jedna tacka poszła w kosz:( reszta narazie bez zmian od podsypania. Zobaczymy czy z nich coś bedzie.
Poniżej fotka wyrzuconej tacki:

 

morphik92

Well-known member
Rejestracja
Mar 16, 2020
Postów
109
Buchów
0
Niestety fotorelacja nie wyszla, wszystkie tacki poszły w kosz przez plechę. Przyczyną była za mokra okrywa( lekcja na przyszłość). Proszę o przeniesienie do nie dokończonych tych dwóch fotorelacji. Na ten moment olewam efekt rez i pozna okrywę spróbuję standardowych metod pozdro :)
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół