nasiona marihuany

Niskie odmiany jarania

Wyszukiwarka Forumowa:

Rafoleq420

Active member
Rejestracja
Gru 14, 2019
Postów
28
Buchów
0
Siema , poszukuje 3 odmian jarania które są bardzo niskie , niestety mam dostępne tylko 60cm wysokości i musze się zmieścić w tym rozdziale , poszukuje 1 mocnej sativy , 1 hybrydy i 1 mocnej indici ktora mnie wsadzi w fotel i po chwili uśpi , macie jakieś propozycje ? Szukałem na stronach z odmianami ale pustka

Jeszcze jedno pytanie , co polecacie auto czy fotoperiod ?

Dzięki za wszystkie próby pomocy
 

Saul

Well-known member
Rejestracja
Lis 9, 2019
Postów
704
Buchów
1,502
Odznaki
10
Bierz fotoperiod, co do odmiany to bierz cokolwiek, przy takim wymiarze zrobisz krótki weg lst + pewnie łamanie i na pewno się zmieścisz. Masz 60cm ale miejsca ogólnie czy jeszcze dojdą doniczki i lampa? Jak jeszcze dojdzie doniczka i lampa to może być ciężko.
 

smoczylot

znów otwieram oczy wk***iony
Weteran
Rejestracja
Lut 22, 2015
Postów
1,594
Buchów
4,378
Odznaki
3
Ale to jest wysokość boksa czy tyle masz na rośliny? Jesli to wysokość boksa to sativy tam nie widzę, nawet jak od początku polecisz 12/12 ale może akurat tobie się uda. Nawet prawilne indyjki lubią sie wyciągnąć na flo i wyżej chu*a nie podskoczysz. Mam teraz Sensi Star(indyjka) i są teraz na indukcji jakoś z 10 dni i urosły w góre ze 40 cm przez ten czas a jeszcze nie weszły na flo. Ogólnie czeka cię walka o każdy centymetr-łamanie, wiązanie znowu łamanie i tak dalej.
 

Alastor Moody

widzę to, czego nie widać
Rejestracja
Cze 3, 2020
Postów
198
Buchów
354
Odznaki
2
Siema

Weź fotoperiod, automat może Ci wyrosnąć do różnych rozmiarów i będą problemy. Dodatkowo jak zapytał [MENTION=93210]Saul[/MENTION] o miejsce. Jak masz 60 cm od doniczki do lampy to spoko, jak na całość to może być ciężko. To jak urosną, zależy w największej mierze od Ciebie. Sugerowałbym wybranie jakiś klasyków. Poszukaj dokładnie, na stronach masz pełne opisy stainów :)

pozdro
 

Rafoleq420

Active member
Rejestracja
Gru 14, 2019
Postów
28
Buchów
0
Mam biurko ktore chce zamienić na boxa , z doniczką i oświetleniem 60cm niestety , może dało by się jakoś powiększyć

---------- Post Zaktualizowany 19:39 ---------- Data pierwszego postu 19:35 ----------

Jak się nazywa taka metoda ? Będę musiał o niej trochę poczytać , krok po kroku co robić , chyba ze posiadasz wystarczajacą ilość czasu oraz chęć aby mi wytłumaczyć dogłębnie
 

RoZzman

Adaśkowiec
Weteran
Rejestracja
Cze 16, 2012
Postów
839
Buchów
46
Da sie zrobić! Ale ...
Po pierwsze to musisz sam sklepać doniczkę, tak aby weszla idealnie na spód, po drugie : Nie napisałeś wymiarów szafki, tylko wysokość. Jeżeli to biurko to odradzam Ci 3 rośliny, ja bym dal 2.
Po trzecie polecam OCZYWISCIE ledy philipsa jako oświetlenie, na stelażu który będziesz mógł podnosić, wraz ze wzrostem roslin, myślę, ze wyrobisz się w takiej wysokości...
A po szesnaste poszukaj fotorelacji mikro pana [MENTION=95329]Mr. Weed420[/MENTION] w zakonczonych mikro. Zobaczysz ile tam bergesu facet wyciągnął na30x50x70, pod koniec rośliny były ok 4Cm pod żarówkami i nic wielkiego im sie nie działo;)
 

Rafoleq420

Active member
Rejestracja
Gru 14, 2019
Postów
28
Buchów
0
84 cm szerokości , 51 długości , znajdę jakiegos leda na 2 roslińki do 200-250 zł?
 

DesireOEM

4.618
Weteran
Rejestracja
Paź 13, 2014
Postów
1,520
Buchów
2,968
Odznaki
3
Weź jakąś solidną hybrydę foto - polecam Blue Dream albo Critical Jack. Puść ją od początku na 12/12. Zetnij czubek po 3-4 piętrze, resztę naginaj do ziemi metodą LST. Będzie ciężko, ale na styk się zmieścisz.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół