nasiona marihuany

odblokownie

Wyszukiwarka Forumowa:

Syn Ebnera

OdcieńZieleni
Rejestracja
Paź 21, 2019
Postów
1,228
Buchów
3,848
siemaneczko, czy jest możliwość aby ktoś z administracji odblokował mi pw i sb?
 

Syn Ebnera

OdcieńZieleni
Rejestracja
Paź 21, 2019
Postów
1,228
Buchów
3,848
Nie, nie odblokujemy Ci odcień pw ani sb, jestes ciotą i musisz na***ać spamu i byc na forum rok aby korzystać z takich udogodnień

ja: aha no dzięki

ps. [MENTION=75024]delavega[/MENTION] nie wiem po co piszesz do mnie pw jak i tak nie mogę Ci odpowiedziec ...
 

#

Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 30, 2009
Postów
15,224
Rozwiązań
1
Buchów
16,364
Odznaki
1
Problemy techniczne obecnie mamy, nie wiadomo kiedy zostana usuniete. Na chwile obecna nie mozemy nic zrobic, jak sie sytuacja zmieni, to bedziemy informowac. Nie jestes jedyny w kolejce.

Poza tym usunales bez slowa profil, za 2 dni wracasz i chcesz zeby ci wszystko odblokowac ot tak, troche wioska.
 

Syn Ebnera

OdcieńZieleni
Rejestracja
Paź 21, 2019
Postów
1,228
Buchów
3,848
dzieki za odpowiedz, konto musialem usunąć, nic nie poradzę
 

delavega

Administrator
Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Kwi 17, 2015
Postów
7,230
Rozwiązań
1
Buchów
15,894
Odznaki
4
Pasowałoby od tego zacząć a nie od uwag jak te wyżej. Mało ostatnio jestem na forum, widzę że mnie oznaczasz. Jak nie odpisałem to znaczy że nie mogłem ale Twoją prośbę umiescilem w adminowni
 

ChoryKrólik

Well-known member
Rejestracja
Paź 24, 2020
Postów
176
Buchów
52
Podepnę się pod temat. Nie wiem czy uda mi się odzyskać moje stare konto, a myślę nad nowym projektem. Potrzebowałbym najpierw pogadać i ogarnąć wszystko, a do tego potrzebuje się porozumieć z kilkoma osobami z forum. Dałoby radę odblokować mi SB i wiadomości? Oczywiście będę się zachowywał
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół