nasiona marihuany

Budowa pierwszego boxa - prośba o porady, ocena

Wyszukiwarka Forumowa:

Alldayfresh

New member
Rejestracja
Paź 24, 2020
Postów
2
Buchów
0
Siemka zabieram sie za zakup rzeczy pod pierwszy box wspominalem w poprzednim poscie i napisze i tutaj ze jestem kompletnie zielony nie mam zadnego pojecia o tym ale intuicyjnie podejrzewam ze wszystko zloze jak przyjdzie ponizej dam liste rzeczy ktore mam zamiar kupic jezeli czegos mi brakuje napiszcie! Dodam dosłownie wszystko wiec jak jakieś pie****ki nie ma to tymbardziej potrzebuje o niej wiedziec, dodam rzeczy razem z cenami to od razu możecie powiedziec, czy przeplacam, czy warto kupowac taka rzecz w takiej cenie czy lepiej kupic byle jakie za grosze, a może coc jest za słabe (np. będzie wydostawac sie zapach) a moze cos jest za silne na box i moje oczekiwania.

Doniczka Air-Pot 9L (fi 26,8cm x h27,5cm) 2 szt. 76,00 zl
Lampa LED naked COB 60W, 3000K, CREE X-TE 450,80 zl
Growbox Hydro Shoot 60 (60x60x160cm) 296,40 zl
Zawieszki do lamp 40kg - LUMii 35,00 zl
Przewod wentylacyjny ALU 100mm, 1m 5,51 zl
Elektroniczny Termometr/Higrometr + sonda 29,90 zl
CAN LITE KOLNIERZ PRZYLĄCZENIOWY FI125MM do Filtrow CAN FILTERS 11,00 zl
Filtr CAN-LITE Weglowy Plastikowy 150-165 M3/H 126,35 zl
Programator cyfrowy czasowy Programator cyfrowy czasowy 39,90 zl
Wentylator mieszajacy PROFAN 5W (15cm) z klipsem 89,00 zl
Wentylator AXIAL-QUIET 125 K 130,00zl

Kilka pytan, ponumerowane aby latwiej bylo odpowiadac
1. Czy do tej lampy warto kupic odblysnik? Jezeli tak to jaki ksztalt?
2. Czy taka lampa starczy w przyszłości dla 4 roslin? (Tylko dla mnie, jak juz sie obędę z uprawa, chce miec 4 rozne smaczki zawsze)
3. Biore też wiekszy box, ze wzgledu na te doniczki, podjaralem się nimi i chetnie wyprobuje, ale pytanie brzmi, czy warto brac 60x60x160 czy odpuscic sobie, wziąć normalne i boxa 40x40x120 (100g bede palil pol roku
plus minus)
4. Moze debilne pytanie i moze moglbym poszukac, ale nie znam sie na tym wiec pytanie brzmi, ile mniej wiecej sciagnie pradu taki zestaw? 20/4 mam zamiar stosowac

To w sumie tyle co mi przychodzi do glowy aktualnie, jak mi cos wpadnie do glowy to zapytam w nowym temacie lub w poscie
 
Ostatnią edycję dokonał moderator:

pazur

Tylko spokój nas ocali
Rejestracja
Wrz 16, 2020
Postów
583
Buchów
724
1.to jest Led także nie potrzebny Ci raczej odblysnik
2.jeżeli kupisz 60x60 to światło będzie mało
3.zawsze lepiej mieć wiecej?
4.zawsze możesz pokombinować z fotoperiodem 12/1 w przypadku sezonówek jeżeli zależy Ci na redukcji kosztów
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół