nasiona marihuany

Przenawożenie czy niedobór proszę o pomoc

Wyszukiwarka Forumowa:

rapson92

Well-known member
Rejestracja
Mar 15, 2019
Postów
359
Buchów
173
Odznaki
2
takie końcówki popalone mi się wydaje na bank zbyt dużo nawozu ale mogę sie mylic bo nie miałem nigdy żadnych złych objawów w moich uprawach
 

uho666

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 21, 2008
Postów
3,434
Buchów
7,959
takie końcówki popalone mi się wydaje na bank zbyt dużo nawozu ale mogę sie mylic bo nie miałem nigdy żadnych złych objawów w moich uprawach
takie same objawy sa przy braku potasu

---------- Post Zaktualizowany 23:40 ---------- Data pierwszego postu 23:37 ----------

Juz się pogubiłem. Odczekam kilka dni niech trochę podeschnie. Jak nie będzie poprawy to wleje z 5 ml bioblooma

wiesz dlaczego spytalem czy liscie odpadaja ?

bo jak odpadaja to dalej jest brak zarcia , ajak nadkarmiles to sie trzymaja dosc mocno ,a woda jak schodzi z ziemi co ile podlewasz ile ?
 

uhahany

Well-known member
Rejestracja
Maj 20, 2011
Postów
438
Buchów
2,062
Odznaki
9
Co 3-4 dni podlewam. Ogólnie to niedobóry nie powinny iść od dołu? Bo dół jest cacy tylko liście wystawione na światło dostały po dupie.
 

uho666

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 21, 2008
Postów
3,434
Buchów
7,959
azot idzie od dolu ale potas i fosfor od gory ida do tego sa pierwiastki mobilne ,ja tak mialem dziesiatki razy pod cobami wiem co mowie dla dobra bym podniosl swiatlo do samej gory zeby wiec szkod nie bylo ,
 

uhahany

Well-known member
Rejestracja
Maj 20, 2011
Postów
438
Buchów
2,062
Odznaki
9
Tak zrobiłem światło mam około 80 cm nad szczytami było około 30. I tak jest nadmiar jak na taką powierzchnię. Zobaczę jak zareagują i dam podwójna dawkę bioblooma
 

smoczylot

znów otwieram oczy wk***iony
Weteran
Rejestracja
Lut 22, 2015
Postów
1,594
Buchów
4,378
Odznaki
3
Lałem po 10ml Bioblooma na litr i nie paliło roślin. Śmiało lej podwójną dawkę.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół