nasiona marihuany

[0,16][Ledison 150w-->Mars Hydro TS600] Minimalny maksymalizm 17 krzaków w 40x40

Wyszukiwarka Forumowa:

Saul

Well-known member
Rejestracja
Lis 9, 2019
Postów
704
Buchów
1,502
Odznaki
10
Siemanko:tiphat:
Niestety miał być grow w 1,5m2 ale dostałem ofertę pracy w innym mieście więc dla własnej wygody przeprowadziłem się a z open seedów trzeba było się wywiązać. Niestety kawalerki mają to do siebie, że albo bym spał na podłodze, albo musiałbym stół wyj***ć, więc niestety wszystkie planty gnieżdżą się w mini boxie.

Odmiany:
1x Star Ox reg
2x Love reg
1x Tropicanna Cookies x AoF reg
3x 24 gold x AoF reg
Od [MENTION=85529]Honza[/MENTION]
2x Jack Herer
4x Afghan Kush Special
Od @gnomesgarden
Te afghany czekały z rok na swoją kolej jak dobrze pamiętam to dostałem je od gnoma jako gratis do zamówienia na black friday :D
Do tego reweguje jeszcze
1x Afghan Kush Special też od gnoma
1x Sunset Sherbet
Mam też 2 planty swojego cross'a Ayahuasca Purple x S6. Ten box miał być tylko dla tych 2, no ale nie wyszło. Mam nadzieje, że odziedziczyły zapach po AP, bo był za***iście mocno migdałowy. Praktycznie taki sam zapach jak ma krem migdałowy do ciasta. Postaram się zbudować dla nich mini szklarnię z 2 wiatraczkami komputerowymi odpowiednio zabezpieczonymi materiałem Spunbond i je popylić.
Box: 40x40x100
Oświetlenie: Jak na razie Ledioson 150w na weg wystarcza potem mam zamiar zmienić na Ts600
Donice: Foliowe 2l ziemia Canna Terra Professional
Nawozy: Zestaw od Canny Flores, Wega, Pk13/14, Rhizotonic
Wentylacja: Havaco 284m3/h + Jako wtłaczający i mieszający za razem black orhid fi 100, jak będzie mało to dorzucę 2 taki sam.
Trening: naginanie, łamanie, siatka i topping postaram się zrobić tak, żeby każdy krzaczek miał 2 szczyty.
Główne założenia:
1. Modlić się, aby Ap x S6 pachniały migdałami i zapylić je siostrzanie
2. Przy 9 plantach w donicach 2l udało mi się ściągać z plantów 7-21g z krzaka, więc i taką ilością się zadowolę. Mam nadzieję, że uda się osiągnąć średni plon 10g z krzaka. Co by dało w sumie od 100 do 170g, wszystko zależy jak się regi określą.

Dzień 10 od wyjścia najmniejszych z ziemi.
Zdjęcia robione świeżo po przesadzeniu, po sesji zdjęciowej planty zostały podlane samą wodą



U góry Afghan Kush na dole Sunset Sherbet oba przeznaczone do reweg'u


Ap x S6 oba są w jednej doniczce bo miejsca brak


Tropicanna Cookies i 24k gold, niestety z powodów ograniczonej ilości miejsca 3 24k siedzą razem, wydaje mi się też, że 2 są facetami. Wyglądają strasznie marnie a nawet jeszcze gorzej :D, ale wcześniej stały na oknie i dopadł je przędziorek. Przykryłem je workiem foliowym i zapewniłem w środku stałe 100% wilgotności, jak na razie po przędziorku nie ma ani śladu zobaczymy jak będzie niedługo



Następny up jak wszystkie planty przyzwyczają się do nowego miejsca:tiphat:
 

RoZzman

Adaśkowiec
Weteran
Rejestracja
Cze 16, 2012
Postów
839
Buchów
46
Powodzonka życzę, miejsca mało, plantów dużo, byle praca sie podobała i obyło sie bez plesni ;)
 

Saul

Well-known member
Rejestracja
Lis 9, 2019
Postów
704
Buchów
1,502
Odznaki
10
Powodzonka życzę, miejsca mało, plantów dużo, byle praca sie podobała i obyło sie bez plesni ;)

Dzięki o pleśń aż tak się nie boję, przy 4 wentylatorach to tam nie ma prawa się pojawić. Bardziej się boję o tego pie****onego przędziorka oby ani jedna larwa nie przeżyła. Prewencyjnie dalej wisi saszetka z dobroczynkiem kalifornijskim.
 

Saul

Well-known member
Rejestracja
Lis 9, 2019
Postów
704
Buchów
1,502
Odznaki
10
Dzień 23
22 stopnie
88% wilgotności
Choć wydaje mi się, że higrometr może troszkę przekłamywać i będzie z 60-70%

Dzisiaj panny 1 raz dostały nawóz a dokładniej rhizotonic w ilości połowy dawki, zrobiłem też na nich topping, postoją tak jeszcze z tydzień i przełączam na flo bo już mało miejsca w boxie.




Nie wiem czy jest sens rewegować Sunset Sherbet i Afghan Kusha bo niby puściły pierwsze listki, ale i tak jak mam je niedługo przełączać to one w ogóle nie urosną, poczekam z tydzień, jeśli nic ciekawego z nich nie wyrośnie to dostaną w łeb. Przynajmniej miejsca trochę zwolnią.





Plan, żeby pozwolić Tc i 24k gold by określiły płeć zadziałał Tc- kobitka 24k gold 2 Facety 1 kobitka. Faceci już ze mną nie bawią, kobitka została. Niestety przy łamaniu łodygi w harmonijkę trochę za mocno pękła i 24k gold się obraziła i zrzuciła część liści ale żyje dalej.


A tutaj TC x AoF powoli się wybarwia na fiolet, jak dobrze się przypatrzycie to pojedyńcze pistile widać


---------- Post Zaktualizowany 11:31 ---------- Data pierwszego postu 11:29 ----------

A tutaj mapka z rozstawieniem co jest czym
 

uhahany

Well-known member
Rejestracja
Maj 20, 2011
Postów
438
Buchów
2,062
Odznaki
9
Planujesz je ciąć albo trenować czy tylko po jednej pałce?
 

Saul

Well-known member
Rejestracja
Lis 9, 2019
Postów
704
Buchów
1,502
Odznaki
10
Planujesz je ciąć albo trenować czy tylko po jednej pałce?

Poleciał topping, niech tylko odbiją i przełączam je na flo, potem usunę mniejsze szczyty tak, żeby każdy plant miał po 4.
 

RoZzman

Adaśkowiec
Weteran
Rejestracja
Cze 16, 2012
Postów
839
Buchów
46
Poleciał topping, niech tylko odbiją i przełączam je na flo, potem usunę mniejsze szczyty tak, żeby każdy plant miał po 4.

a miało być po 2 Ty zachłanny skurczybyku !
 

L.a.m.a.

KEBABA BYM ZJADŁ
Weteran
Rejestracja
Mar 24, 2019
Postów
923
Buchów
942
Odznaki
3
Jestem ciekawy jaki wynik osiągniesz. Powodzenia. Będę zaglądać
 

Saul

Well-known member
Rejestracja
Lis 9, 2019
Postów
704
Buchów
1,502
Odznaki
10
Jestem ciekawy jaki wynik osiągniesz. Powodzenia. Będę zaglądać

Dzięki, obstawiam, że coś w stylu 5-15g z krzaka. Fajnie było by pobić swój rekord w doniczkach 2l bo kiedyś udało się 23g z 1 Red Purps'a.
 

Layer1

Ad augusta per angusta
Weteran
Rejestracja
Mar 16, 2017
Postów
696
Buchów
2,215
Odznaki
5
Panie z prostej matematyki wynika, że przy jednej pałce na krzaka masz około 9x9cm na jednego topka na dwa 4,5 to cinszko będzie to pomieścić .. jeden odbije wyżej i zasłoni Ci 3 krzaki
 

Saul

Well-known member
Rejestracja
Lis 9, 2019
Postów
704
Buchów
1,502
Odznaki
10
Panie z prostej matematyki wynika, że przy jednej pałce na krzaka masz około 9x9cm na jednego topka na dwa 4,5 to cinszko będzie to pomieścić .. jeden odbije wyżej i zasłoni Ci 3 krzaki

No tak więc będę musiał się bawić z treninigiem, wleci siatka na pewno. Zobaczymy jak to wyjdzie.
 

L.a.m.a.

KEBABA BYM ZJADŁ
Weteran
Rejestracja
Mar 24, 2019
Postów
923
Buchów
942
Odznaki
3
Panie z prostej matematyki wynika, że przy jednej pałce na krzaka masz około 9x9cm na jednego topka na dwa 4,5 to cinszko będzie to pomieścić .. jeden odbije wyżej i zasłoni Ci 3 krzaki

Z informacji zaczerpniętej od ogrodnika wynika iż nie topy odbierają światło a liście. Tak więc teoretycznie trzeba pchać w boxa ile wejdzie, jedynie ilość ziemi jest przeszkodą. No i czasami wilgotność.
 

Layer1

Ad augusta per angusta
Weteran
Rejestracja
Mar 16, 2017
Postów
696
Buchów
2,215
Odznaki
5
Chodzi o odstęp od topów, liście można przyciąć ale jak topy będą za blisko siebie to szara murowana.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół