nasiona marihuany

3x [0.21] [~90w żyrandol led] BAKAJLANDO

Wyszukiwarka Forumowa:

1312

Member
Rejestracja
Paź 16, 2020
Postów
11
Buchów
0
Siemanko, to 3 grow, 2 poprzednie średnio udane, a raczej po prostu niedokończone. Mam nadzieje że teraz będzie inaczej.
Boxy będą 3 docelowo w 1 szafie, 37x53x70 (chyba, nie pamiętam dokładnie) z czego jeden wysoki na 90
Na razie są 2, 3 jakoś na dniach zostanie zaopatrzony. Po 2 rośliny na box
Roślinki:
Black Jack Herrer 28/12/6
Super Lemon Haze 20/18/0
[AF] Think Different 27/11
Critical Kush 10
Underdawg OG 9
Do 3 boxa kiełkuje Super Lemon Haze i kilka nasion mix reg fast

Panny dostały na razie po 2 nakrętki biohumusa (te na flow co już są) oraz SLH i TD pierwsze dawki nawozu na flo. Automacik TD jest jakiś kulawy, dopoki jest miejsce bedzie sobie kwitł.

Black Jack Herer




Super Lemon Haze




BJH+SLH


Think Different




Z tyłu Critical Kush, z przodu Underdawg


Pozdróweczki :smiley-smoking-bong
 

1312

Member
Rejestracja
Paź 16, 2020
Postów
11
Buchów
0
UP

Siema, czas na małego upka, może ktoś coś napisze :D
Lemon Hejz nie chce zakwitnąć, razem z Black Jack dostał 11/13 pare dni temu może ruszy. Kolejny raz połamałem mu nóżki, mam nadzieje że ostatni i niedługo zaskoczy.

SLH przed łamankiem





I łamanie



Black Jack Herer przy siostrze wygląda jak mikrusek, ale te 40 centów jest. Zaczyna sie już delikatnie szronić






I razem:


Teraz maluchy, zdjęcia z wtorku. Critical Kush po cięciu na 4, ale zrobiłem za wcześnie :jprd:



I maluchy aktualnie:
Critical Kush


Underdawg przed cięciem

I po

 

1312

Member
Rejestracja
Paź 16, 2020
Postów
11
Buchów
0
Siema, w boxie robi sie coraz ładniej, głowna gwiazda czyli Lemon Haze 4 dni temu zaczęła kwitnąć ale nie przestaje rosnąć i jest za duża, połamana w ciągu tego tygodnia jeszcze 2 razy. Maluszki się cisną 11 lub 10 dzień w jogobelach, jutro przesadze do 2l. Troche małe są, chyba za sucho miały. Underdawg i Critical Kush przełączam za tydzień, są pocięte na 6 i 8 szczytów, zobaczymy jak to wyjdzie

BJH 22 FLO
SLH 4 FLO
CK 26 WEG
UD 25 WEG

Najpierw box nr 2
Underdawg na 6


Critical Kush na 8


Razem


Teraz nr 1
SLH - z jednej strony sie wk***iam bo co chwile go łamię, ale poprzednie moje krzaki to ogólnie mikrusy były, więc satysfakcja że przesrasta boxa też jest :) Niedługo podniosę jeszcze lampy i zwolnię całego boxa dla niego






Black Jack Herer ładnie oblewa się żywicą, formują się ładne pałki, pachnie nieziemsko codzeinnie inaczej :oczy:





I razem:


Pozdro i do następnego tygodnia ":)
 

1312

Member
Rejestracja
Paź 16, 2020
Postów
11
Buchów
0
Siema w weekend nie było czasu to szybki up tera. Z 4 regularnych + 1 SLH co ostatnio kiełkowałem został tylko Lemon, jednemu ***ałem łeb już na starcie, 2 pokazały płeć nie będąc wyższe od zapalarki a ostatni został zmasakrowany przez kota :jprd:

Super Lemon Haze 13 FLO - już nie rośnie, dostał więcej miejsca dla siebie, wyciąłem też doły







Black Jack Herer 31 FLO - tu to ogólnie za bardzo te doły chyba powycinałem :D ale jest spoko i tak mi się pani podoba. Coś jej zaczyna wychodzić, jest blada ale końcowki liści popalone myślałem żeby flusha zrobić teraz i póżniej drugiego przed ścinką





Underdawg OG - 29 WEG / 5 IND cięty na 6



Lemon Haze 21 WEG słabo, poprzedni był przełączony 20 dnia i rozsadza mi boxa, przesuszony na początku a póżniej się kociak dopadł ale trudno.


Critical Kush 35 WEG chu**we cięcie na 8, ale z racji miejsca dostanie dłuższego wega to się odrosty wyrówna


Razem:


No i te co płeć pokazały:

 

1312

Member
Rejestracja
Paź 16, 2020
Postów
11
Buchów
0
Siema ostatnio mało czasu dla plantów i relki, zdjęcia słabe, roślinki troche zaniedbane, Black Jack Herer posamplowany hehe. Pare dni zapewne się poejbałem w liczeniu
Następny up bardziej się postaram, dużo tera na głowie

Super Lemon Haze 20 | 30 | 24

Przez pare dni dosłownie wchodził w lampy, dużo liści odpadło, tera ma tyle miejsca że go jeszcze podstawiam i 20 parę centów od lamp jest


Tym go karmię hehe




Underdawg OG 29 | 13 | 9 Podoba mi się, dostał dopiero 2 ml AB i wcześniej nakrętki biohumusa i dopiero teraz pokazuje trochę głód. Połamany żeby doświetlić doły, ma dużo miejsca wolnego jeszcze






Critical Kush 46 | 6 Siedzi od niedawna w misce 12 l, jako podstawka ręcznik na razie ale niedługo coś wymyślę. Nawozu nie dostaje, powyginany dużo odrostów



No i Sampelek, czyli Black Jack Herer 28 | 12 | 47
Palę dużo, a tego pana popalam już od 2 tyg :oczy: :delg: :delg: :delg:
Z 7 pałek zostały 3, mam zdjęcia 2


 

1312

Member
Rejestracja
Paź 16, 2020
Postów
11
Buchów
0
Siemanko wariaty, wczoraj znalazłem trochę czasu dla plantów i popstrykałem kilka zdjęć. Ogólnie to są dalej troche zaniedbane, miały kilka dni suszy, nocke ciemni i transport. Aktualnie od tygodnia adaptują się do nowych warunków, ale wychodzi im to chyba na dobre ;) Black Jack Herer został ścięty i wyszło niecałe 10g z 3 gałązek, lekko niedojrzałego ale dobrego palenia. Towarzyszył mi w tym zalatanym okresie, zdjęc niestety nie mam. Zdjęcia z wczoraj

CRITICAL KUSH 10 FLO - ładnie rośnie, dostaje już dawki 2/l Alga Bloom z każdym podlaniem






SUPER LEMON HAZE 38 FLO






UNDERDAWG OG 23 FLO





 

1312

Member
Rejestracja
Paź 16, 2020
Postów
11
Buchów
0
Siema dzisiaj się postarałem i wycisnąłem ile mogę z aparatu, teraz święta więc czasu nie będzie raczej na robienie fotek. Planty mają się chyba dobrze :oczy: lekkie niedobory ale dajemy rade. Zdjęcia z fleszem troche oszukują, chciałbym takie topy już :D
CRITICAL KUSH - Wywala niedobory, zwiększe mu dawke już Alga Bloom z 2 ml / l na 4 co każde podlanie. Finalnie jest 14 topów, szroni się elegancko UNDERDAWG OG - przejmuje powoli rolę sampla :skull: myślałem nad cięciem i chociaż po nim wyglądał jak sałata teraz jest fajnie 6 równych odnóg, plant 40 pare cm, nie wiem czy dotrwa do pełnej dojrzałości heh SUPER LEMON HAZE - Na zdjęciach wychodzi lipnie, dalej widać skutki tego że wchodził w lampy pare dni. Topy luźne, żywicy co kot napłakał ale rekopmensuje to zapach - po otwarciu boxa bucha las iglasty, a krzak albo palce po dotknięciu topa zajeżdzają cytrusami ostro, nie jest to typowa cytryna ale i tak za***isty :D
 

1312

Member
Rejestracja
Paź 16, 2020
Postów
11
Buchów
0
Siemanko kilka zdjęć i moje pytanko bo mam chyba problem z lemonkiem
Sa tez dobre wieści, panny na święta dostały nowy dom, namiot 0.32 h120 na razie z lampa hps 150, niedługo dorzucę 2 syrandoledy 19w 2400lm




CRITICAL KUSH 21 flo sezonu sporo, pałek jest do 13 bo jedna nadawała się jeszcze do odcina










UNDERDAWG OG 34 dni dostały się 4 gałązki heh szybko muszę się do pozbyć bo trochę ścisk w boxie i lipa z plecha może być









LEMON HAZE 49 flo tutaj panna z problemami, nawozy dostaje ok 2x w tyg po 2l wody 8ml Alga Bloom 4ml PK teraz dostała Sugar Royal w niedzielę i zaglądając do boxie w srode donice była taka jak dosłownie chwilę po podaniu dopiero jutro chyba to podleje. Top luźne, długie rosna wzdłuż i te liście.. Co z nim robić?






 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół