nasiona marihuany

[0,36m2][AF][LED DIY CLU048 200W][3x AK47 & 3x Critical + 2.0]

Wyszukiwarka Forumowa:

lubiepiwko

Well-known member
Rejestracja
Mar 8, 2019
Postów
123
Buchów
85
Jak dla mnie to one wszystkie są przenawozone. Nutrient lockout.
 

Hermess

Well-known member
Rejestracja
Paź 16, 2020
Postów
809
Buchów
4,282
Odznaki
5

UPDATE 12.11

Jak dla mnie to one wszystkie są przenawozone. Nutrient lockout.

Podlane czystą wodą o pH 6,4.

12_11_28129~0.jpg

12_11_28329.jpg

12_11_28229~0.jpg

12_11_28529.jpg

12_11_28429.jpg

12_11_28629.jpg
 

Syn Ebnera

OdcieńZieleni
Rejestracja
Paź 21, 2019
Postów
1,228
Buchów
3,848
haszyszowe więzienie za znęcanie się nad konopiami, one jeszcze moment i padną ... :watyo:
 

Hermess

Well-known member
Rejestracja
Paź 16, 2020
Postów
809
Buchów
4,282
Odznaki
5
haszyszowe więzienie za znęcanie się nad konopiami, one jeszcze moment i padną ... :watyo:

Wysoki Sądzie obiecuje poprawę - woda będzie lana tylko o pH równym 6.5, a nawozy według tabeli producentów.
 

lubiepiwko

Well-known member
Rejestracja
Mar 8, 2019
Postów
123
Buchów
85
One takie klapnięte bo przelane czy przesuszone? Jak nie przelane to zrób im porządnego flusha woda z wyregulowany pH. Lej aż dołem doniczki zacznie lecieć biała nie brązowa woda. Potem odczekaj aż Ziemia wyschnie i zacznij podawać pół dawki tego co producent zaleca.
 

Phnom

#support
Weteran
Rejestracja
Lut 8, 2012
Postów
1,162
Buchów
1,682
Odznaki
3
Kiełkuj nowe pestki, kokosów tutaj nie będzie o ile ruszą jeszcze :)
 

zoe

Ch*jowa kobieta grower
Rejestracja
Maj 6, 2020
Postów
1,151
Buchów
4,059
Odznaki
5
Dajesz im coś jeść w ogóle?
 

Total Kozak

Buja taka muza!
Weteran
Rejestracja
Lip 5, 2015
Postów
3,175
Buchów
6,582
Odznaki
2
Ziomuś, następnym razem all mixa i ewentualnie na flo jakiś specyfik w małej ilosci.
 

euzeBio

Well-known member
Rejestracja
Cze 2, 2020
Postów
47
Buchów
0
Czesc kolego. Juz dawno nie widzialem takiego obrazu nedzy i rozpaczy, ale widzialem.... u siebie pare miesiecy temu :jprd:
Plan byl dobry a wyszlo jak zwykle hehe. przerpaszam z gory za bezposrednia opinie ale tak jak Punk pisal czesciowo to tez zasluga kombinowania z tym CO itd. Podobnie bylo w FR Dzefreja czy kogos podobnego gdzie niby CO2 niby nie wiadomo co i jak puchlo a rosliny takie se. Dwa to swiatlo z ktorym srogo przegiales, tak tak, niestety te nasze cudowne CLU pala nam planty zanim urosna, zwlaszcza nieodpowiednio ustawione wysokosc/moc. TRZY popaliles je nawozami na flo kiedy one blagaly o azot, tak tak, bo zrobilem to samo pare miechow temu, moje plany wygladaly identiko (bolesne wspomnienie jak ch*j). Przy pokejnym grow obiecywalem sobie ze nie popie****e i malo braklo poleglbym na azocie a rwaczej jego brakowi w fazie flow: lalem nawet do 8-10ml/L Biogrow podczas flow, a jak tylko przestawalem to rosliny zolkly :( Ale dalo rade i do konca Biogrow mnie uratowal i w koncu cos zebralem :] Ostatnia rzecz tez typowa dla CLU to absolutny brak magnezu!!! Ja dawalem calmaga sporo wiecej niz zalecane, zamiast 1ml/L lalem nawet 4-5ml/L i to jedynie hamowalo pojawianie sie tych chujowych kropek przez ktore usychaly liscei i robily sie ble. Ostatnia rzecz to wiem metraz spoko ale zastanow sie czy aby nie za duzo lm mimo wszystko (liscie sposzczone na dol mimo podlania itd..). Taka moja skromna opinia a raczej calkiem swieze doswiadczenie, ku przestrodze.

Pozdro wszystkim i powodzenia w nxt grow!
 

Hermess

Well-known member
Rejestracja
Paź 16, 2020
Postów
809
Buchów
4,282
Odznaki
5
UPDATE 29.11

Rośliny podlewam wodą pH = 6,5
Licze na to, ze cos z nich zostanie.

Co poradzicie teraz polac? PK? Asahi? Czy zostac przy czystej wodzie?


Kiełkuj nowe pestki, kokosów tutaj nie będzie o ile ruszą jeszcze :)

Chce je doprowadzić do końca, jednak mam własnie wrażenie ze stoją.

Dajesz im coś jeść w ogóle?

Dostały chyba, aż za dużo. :rzyg:

Czesc kolego. Juz dawno nie widzialem takiego obrazu nedzy i rozpaczy, ale widzialem.... u siebie pare miesiecy temu :jprd:.....

Dziękuje za informacje na temat magnezu.
Problem z przenawożeniem pojawił się, ponieważ wydawało mi się, ze od przenawożenia jedynie koncówki robią się zółte, a u mnie robily sie zółte od drugiej strony. Stwierdzielem więc, że to niedobór i zaczałem lac większe dawki, co spowodowało takie a nie inne skutki.
Wcześniej czytałem tez, że właśnie ze przy CO2 duzo jedzą nawozów wiec to mnie jeszcze bardziej utwierdziło, że to niedobory.

Ziomuś, następnym razem all mixa i ewentualnie na flo jakiś specyfik w małej ilosci.

Następny juz jest na forum, zapraszam ---> LINK

Tutaj nie ma miejsca juz na takie pomyłki :***:


IMG_2594.jpg

IMG_2593.jpg

IMG_2592.jpg
 

euzeBio

Well-known member
Rejestracja
Cze 2, 2020
Postów
47
Buchów
0
daj im azotu i zobacz co sie stanie. 20ml/L Biuhumusa albo jakikolwiek inny, byle duzo.
 

Hermess

Well-known member
Rejestracja
Paź 16, 2020
Postów
809
Buchów
4,282
Odznaki
5
UPDATE 07.12 = 8 tyg od wyjścia z gleby



daj im azotu i zobacz co sie stanie. 20ml/L Biuhumusa albo jakikolwiek inny, byle duzo.

Dostały dawke na vega 4/5dni temu, jak kolega doradził.

Jakie zalecacie teraz ruchy? Podlanie czystą wodą, czy flo i booster?

Pozdro

07_12_28329.jpg

07_12_28229.jpg

07_12_28129.jpg


 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół