nasiona marihuany

Uprawa konopi CBD 120m2 - magazyn

Wyszukiwarka Forumowa:

kawalekklocka

Well-known member
Rejestracja
Paź 23, 2018
Postów
55
Buchów
0
Witam, szukam informacji na temat uprawy na taką skalę pod lampami. Czy ktoś wie gdzie mogę się doszkolić?
 

sub23

nudziarus offtopicus
Weteran
Rejestracja
Paź 6, 2018
Postów
5,172
Buchów
5,061
IR - 9c0 Ironic : And isn"t it ironic, don"t you think? A little too ironic, and yeah I really do think

Witam, szukam informacji na temat uprawy na taką skalę pod lampami. Czy ktoś wie gdzie mogę się doszkolić?

Dział upawa : -> To dział Hodowla : o rozmnażaniu i tworzeniu odmian.

Tu możesz się doszkolić - z metod otrzymywania odmian CBD. F1? Populacyjna ? Chemo CBD nie mieszane ?
 
Ostatnia edycja:

Indorshop.pl

Partner forum.haszysz.com
Rejestracja
Gru 9, 2011
Postów
62
Buchów
1
Witam, szukam informacji na temat uprawy na taką skalę pod lampami. Czy ktoś wie gdzie mogę się doszkolić?

Co do Twojego pytania, z tego co mi wiadomo w Polsce w dalszym ciągu uprawa CBD indoor jest zabroniona, w gre wchodzi jedynie outdoor i szklarnia, chyba że coś sie ostatnio pozmieniało. Pozdro !
 

sub23

nudziarus offtopicus
Weteran
Rejestracja
Paź 6, 2018
Postów
5,172
Buchów
5,061
IR - 9c0 Ironic : And isn"t it ironic, don"t you think? A little too ironic, and yeah I really do think

w Polsce w dalszym ciągu uprawa jest zabroniona

Dział Porady prawne. ? ;) => https://www.forum.haszysz.com/forumdisplay.php?410-Pomoc-prawna-(32)VSa

ps: tu jest trochę danych o technikach hodowlanych GW pharma : https://www.forum.haszysz.com/showthread.php?24610-Breeding-programme-gw-pharmaceuticals - jest i o otrzymywaniu od zera odmian : klonów : etc CBD - łącznie z wyborem odmian - oraz ewentualnym dodawaniem wigoru - odmianom/formom wywodzącym się z przemysłowych form uprawnych c. sativa.

Selfing : linie femi : heterozja : coś na kształt połączenia technik dla kukurydzy (najbardziej typowy przykład hodowli nakierowanej na otrzymywanie odmian heterozyjnych F1), ogórka siewnego Cucumis sativus L. przede wszstkim form partenokarpicznych sałatkowych (technika feminizacji + techniki inne) oraz i np. ziemniaka Solanum tuberosum L - selekcja klonów. Jeśli chodzi o otrzymywanie czystych chemotypów to z kolei można traktować jako cel specyficzny dla : Choć i tu analogie się znajdą jak się poszuka.

Jest także przedstawiona metoda otrzymywania form niepłodnych triploidalnych - potencjalnie odmian F1 heterozyjnych przy okazji - analogia do hodowli arbuza Citrullus lanatus : triploidalne formy beznasienne.
 
Ostatnia edycja:



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół