nasiona marihuany

Automat 50 dzień kosa???

Wyszukiwarka Forumowa:

Indorshop.pl

Partner forum.haszysz.com
Rejestracja
Gru 9, 2011
Postów
62
Buchów
1
Nie ma rzeczy niemożliwych. ;] Nie ma co sie sugerować tym co producent podaje na opakowaniu, raz Ci wyjdzie taka co rośnie 50 dni a raz taka co 100, troche loteria ;) Zdjęcie niezbyt wyraźne, ale z tego co widze to mogła by jeszcze troche postać i napuchnąć, ale przydały by sie lepsze foty w sumie. Trichomy sprawdzałeś na pewno na pistlach ? Bo na liściach przytopowych czesto mleko i bursztyn gdzie jeszcze troche do końca. Pozdro !
 

Tribulus

Well-known member
Rejestracja
Maj 15, 2014
Postów
350
Buchów
675
Siema. Mam gorille zkittlez od barneys farm. O ile się nie pomyliłem w co zaczynam wątpić ma ona 50 DNI I MLECZNE /MĘTNE TRICHOMY, WYGLĄDA NA GOTOWA DO KOSY !!! producent przewiduję jej 70 77 dni dziwne jakby miała skończyć w 50? Jest to możliwe? Czy się zgubiłem w liczeniu. https://www.forum.haszysz.com/solarr/albums/userpics/97706/IMG_20201013_143906.jpg

Wygląda jak by chciała trochę jeszcze podojrzewać lepsza fota samego topa by się przydała
z mojej obserwacji widze ze wiele zależy od warunków jakie miała ( u ciebie pewnie za dobre )
ja mam teraz automatay gdzie producent pisał 70 dni a jest 95 i dopiero się nadaje do kosy ( a moje sporo przeszły xD )
 
Ostatnia edycja:

Trawa palestresy

Well-known member
Rejestracja
Lut 25, 2018
Postów
48
Buchów
14
Siema Panowie. Dzięki za odpowiedź. Na całe szczęście przetrzymałem tego krzaczka i bardzo dobrze bo pojawiło się dużo nowych trichomów. Panna cały czas jest w boxie :). trichomy zawsze sprawdzam na topach nie liściach bo wiem że na liściach trichomy dochodzą dużo szybciej niż na topach. aaa no i trochę się jej przytyło także dobrze że jej nie ściałem :D. jeszccze ja potrzymam chwilę.
 

euzeBio

Well-known member
Rejestracja
Cze 2, 2020
Postów
47
Buchów
0
wyglada solidnie ta roslinka, chociaz moze to efekt flasha bo u mnie z flash tez boby wygladaja na duzo wieksze.
Mozesz napisac jaki setup? Lampa, moc, box, doniczki, nawozy?
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół