nasiona marihuany

mega ***ia za trawe i uprawe

Wyszukiwarka Forumowa:

tusktokurwa

New member
Rejestracja
Paź 11, 2020
Postów
3
Buchów
0
zauwazylem ze w pl coraz bardziej pietnuja za uprawe psy zaczynaja latac dronami nad nieuzytkami w poszukiwaniu
 

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,971
Buchów
19,765
Taka ich praca, mają walczyć z przestępczością, więc walczą. Handel narkotykami prowadzi do wielu patologicznych zachowań. Każdy diler to ak***ysyn ktory chce zedrzeć Ciebie pieniądze. :oczy:
 

hermetycznykrag

Well-known member
Rejestracja
Cze 29, 2014
Postów
51
Buchów
1
Skąd taka informacja że policja lata dronami nad nieużytkami itd ?
To potwierdzone info ? Może się ktoś wypowiedzieć ?
 

sub23

nudziarus offtopicus
Weteran
Rejestracja
Paź 6, 2018
Postów
5,178
Buchów
5,068
IR - 9c0 Ironic : And isn"t it ironic, don"t you think? A little too ironic, and yeah I really do think

Skąd taka informacja że policja lata dronami nad nieużytkami itd ?
To potwierdzone info ? Może się ktoś wypowiedzieć ?

Zapytaj tu: http://www.ifp.pl/

Taka ich praca, mają walczyć z przestępczością, więc walczą.

wiki napisał:
Przestępstwo – czyn zabroniony uznany za zasadniczo społecznie szkodliwy lub społecznie niebezpieczny, konkretnie zdefiniowany i zagrożony karą na mocy prawa karnego[1].

W większości krajów istnieją kodeksy karne, zawierające zbiory norm prawa karnego, lecz w niektórych krajach takiej kodyfikacji nie przeprowadzono[1].

Jak by na to nie patrzeć, wykonują swoją pracę.
 
Ostatnia edycja:

smoczylot

znów otwieram oczy wk***iony
Weteran
Rejestracja
Lut 22, 2015
Postów
1,594
Buchów
4,378
Odznaki
3
U mnie w zeszłym roku latali i 2 lata temu też. Wiem bo sam ich widziełem kilka razy jak na ryby szedłem. Dwa samochody jeden radiowóz drugi cywilny i kilku typów. Dwa drony w dwie strony świata puszczone nad ogromnymi nieużytkami nad rzeką. Co prawda to był czas że robili porządek z miejscową grupą. Ale i złodziejaszki na kładach i krosach z dronami lataja po krzakach - szukają co zaj***ć. Dlatego już nie robię outów a bardzo to lubiłem.
 

tusktokurwa

New member
Rejestracja
Paź 11, 2020
Postów
3
Buchów
0
no piz*a z outami sie robi
tu we francji to juz calkowicie k***ica albo psy z dronami albo zlodzieje z dronami
nic na outa nie da rady posadzic a klimat za***isty
 

biolo99

Active member
Rejestracja
Sie 12, 2020
Postów
32
Buchów
0
To jest wszystko polityka dlatego tak ciśnie nas policja, Izrael jest głównym eksporterem zioła na świecie więc chcą mieć na to monopol a kto rządzi w Polsce?
 

sub23

nudziarus offtopicus
Weteran
Rejestracja
Paź 6, 2018
Postów
5,178
Buchów
5,068
Zdefiniowanie stanu chorobowego jest tak samo trudne, jak sprecyzowanie stanu pełni zdrowia (zob. dobrostan subiektywny).

a kto rządzi w Polsce?

W chwili obecnej: łase na kasę, cyniczne i kłamliwe po***y ze skłonnościami aurorytarnymi. A czemu "misu" pytasz?
 
Ostatnia edycja:

PanApokalipsa

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Wrz 9, 2013
Postów
1,395
Buchów
1,327
Odznaki
6
Zydzi wszedzie rzadza i zrobia nam holokaust za 2 WŚ , szczepionki masonow juz w drodze do PL.
Wracajac do tematu,kiedys latali helikopterami ,sam mialem dwa nad spotem z 30 krzakami.
Pozniej policja lasami jezdzila by wylapac wlasciciela.
Jednak pewnej parnej nocy przewiozlem panny w inna lokalizacje.
Ja nie zrezygnuje na przyszly rok z Outa,nie ma chu*a,lece po swoje,trzeba sie odbic od szarej rzeczywistości.
W oparach dymu rzecz jasna ;)
 

sub23

nudziarus offtopicus
Weteran
Rejestracja
Paź 6, 2018
Postów
5,178
Buchów
5,068
Zdefiniowanie stanu chorobowego jest tak samo trudne, jak sprecyzowanie stanu pełni zdrowia (zob. dobrostan subiektywny).

Zydzi wszedzie rzadza i zrobia nam holokaust za 2 WŚ , szczepionki masonow juz w drodze do PL.

Także sądzisz, że bez trolli forum było by zdecydownie mniej interesujące ;)

A może to jeden z NICH - kto by w to wnikał.

5.gif



Wracajac do tematu,kiedys latali helikopterami ,sam mialem dwa nad spotem z 30 krzakami.
Pozniej policja lasami jezdzila by wylapac wlasciciela.

Drony są tańsze.. i niestety łatwo dostępne teraz mogą zdecydowanie dokładniej przesiewać.

W oparach dymu rzecz jasna ;)

Ty Ćpunie jeden...
 
Ostatnia edycja:

PanApokalipsa

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Wrz 9, 2013
Postów
1,395
Buchów
1,327
Odznaki
6
Japie****e Sub haha.
Z tymi helikopterami to byl 2013 rok ,wtedy te chujki nie mialy dronow,przynajmniej w moich rejonach :)
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół