nasiona marihuany

Jak przesadzić?

Wyszukiwarka Forumowa:

świeży_top

Active member
Rejestracja
Lut 29, 2016
Postów
28
Buchów
0
Cześć, trochę za późno posadziłem roślinę na dworze i teraz nadszedł czas kwitnienia a pogoda już temu nie dopisuje. Co mi możecie doradzić? Wrzucić do szafy pod lampe? Nie mam pojęcia co to za gatunek bo pestkę dostałem od znajomego.
 

Yebak

FollowTheRabbit
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Sie 13, 2012
Postów
5,104
Buchów
5,114
Odznaki
2
Duża Ci urosła? Jak ma szanse zmieścić się do boxa/szafy to próbuj ;)
 

świeży_top

Active member
Rejestracja
Lut 29, 2016
Postów
28
Buchów
0
No właśnie wybiła na około 2m. Wsadziłem ja dzisiaj do boxa i ponaginałem mocno gałęzie z tym ze ta główna mi się wygięła tak,że lekko pękła i jest podwieszoną pod kątem 90 stopni. To z tego pewnie już nic nie będzie co? I jak myślicie, jakie oświetlenie ustawić 12/12 będzie ok?
 

Indorshop.pl

Partner forum.haszysz.com
Rejestracja
Gru 9, 2011
Postów
62
Buchów
1
Zabezpiecz złamaną łodyge jakoś taśmą, albo zwiąż sznurkiem, w zależności od tego jak mocno pękła, pozwole sobie wstawić fote jednego z userów :



Możesz złamać łodygi w dwóch miejscach i zrobić coś w tym stylu, pamiętaj o tym, żeby łamać na sucho, tuż przed podlewaniem. Pozdro
 

świeży_top

Active member
Rejestracja
Lut 29, 2016
Postów
28
Buchów
0
Dzięki ;-) Z tego co widzę to jakoś jej to złamanie nie zaszkodziło także jest ok ;-)
A możecie mi jeszcze podpowiedzieć co z oświetleniem? Jak przeniosłem z dworu i jest już w fazie kwitnienia to jak ustawić? 12/12?
 

Alastor Moody

widzę to, czego nie widać
Rejestracja
Cze 3, 2020
Postów
198
Buchów
354
Odznaki
2
Siema

Ja bym dał 13/11. Wschód słońca jest około 7, a zachód w okolicach 17:30. Z ciekawości, czym tam świecisz? Moze jakieś fotki planta byś wrzucił
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół