nasiona marihuany

BIOBIZZ - cały zestaw - wpływ na PH wody

Wyszukiwarka Forumowa:

HaszyszowyŻulek

Active member
Rejestracja
Maj 7, 2020
Postów
43
Buchów
1
Witam, witam, ph to samo co u mnie, nawilżacz tej samej marki, czyżbym miał sąsiada?:watyo:
Także jestem fanem biobizz, także robiłem podobne testy jakiś czas temu. Co prawda używałem wtedy tylko bio grow ale wyszło mi że im dluzej butelka była odpieczetowana tym bardziej zakwaszala roztwór. Pojemnik 1l, używałem to jakieś 8 miesięcy.
Pozdrawiam.
 
H

Hate

Guest
Skoki pH rzędu 0.0x są normalnym skokiem w momencie wlania jakiejś biologi bo na pH wpływają tylko co2 i kh czyli węgiel i soda oczyszczona nahco3 ....a każdy organizm ma je w swojej budowie organiczne przede wszystkim i skok jest tym spowodowany skoki pH odczuwalne są dopiero po około 0.x takie rzeczy dzieją się co chwila w glebach
 

RoZzman

Adaśkowiec
Weteran
Rejestracja
Cze 16, 2012
Postów
839
Buchów
46
Skoki pH rzędu 0.0x są normalnym skokiem w momencie wlania jakiejś biologi bo na pH wpływają tylko co2 i kh czyli węgiel i soda oczyszczona nahco3 ....a każdy organizm ma je w swojej budowie organiczne przede wszystkim i skok jest tym spowodowany skoki pH odczuwalne są dopiero po około 0.x takie rzeczy dzieją się co chwila w glebach

aha








10 znaków
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół