nasiona marihuany

Indoor na kozaku, 1m2 full fem OS LED Vipar/400HPS

Wyszukiwarka Forumowa:

Total Kozak

Buja taka muza!
Weteran
Rejestracja
Lip 5, 2015
Postów
3,175
Buchów
6,582
Odznaki
2
UPDATE!!!!!!!!

25 dzień veg

Witajcie, Tak jak mówiłem, do boxa wjechał grzejnik olejowy, teraz jest ciepło i przyjemnie :D
Najlepiej rozwija sie Shiskaberry x Candida CBD od panpestka a najwolniej pink kush od Barney's Farm, no i plamy łapie brzydkie.
Jest stabilnie, wysokości będą wyrównywane. Są pryskane tytanit + calmag + rhizotocnic.
Mało piją, były podlane tylko raz, a nadal nie trzeba im wody. Muszę jeszcze wrzucić jakiś mieszak do środka bo mały ruch powietrza.

Za kilka dni będę przełączał na flo. Pozdro :dance:















 

Total Kozak

Buja taka muza!
Weteran
Rejestracja
Lip 5, 2015
Postów
3,175
Buchów
6,582
Odznaki
2
Dzień dobry, witam :tiphat:

Mam zamiar przełączyć panny na tryb kwitnienia, czy powinienem przy okazji zmiany fotoperiodu, zmienić oswietlenie na hps?

---------- Post Zaktualizowany 14:15 ---------- Data pierwszego postu 14:08 ----------

Czy dopiero jak zaczną wyskakiwać włosy?? Mam hps 2700K
 

LucjanOG

Tetra Hydro Cannabinol %
Rejestracja
Maj 30, 2019
Postów
3,766
Buchów
9,012
Odznaki
3
Przelaczaj i wlaczaj hps'a nie pozaluejsz , nigdy nie mialem zadnych LED ale HPS zawsze daje rade :) Yo.
 

L.a.m.a.

KEBABA BYM ZJADŁ
Weteran
Rejestracja
Mar 24, 2019
Postów
923
Buchów
942
Odznaki
3
Dzień dobry, witam :tiphat:

Mam zamiar przełączyć panny na tryb kwitnienia, czy powinienem przy okazji zmiany fotoperiodu, zmienić oswietlenie na hps?

---------- Post Zaktualizowany 14:15 ---------- Data pierwszego postu 14:08 ----------

Czy dopiero jak zaczną wyskakiwać włosy?? Mam hps 2700K

Miałem panel led a teraz jadę na hps 2100K. Jest za***ista różnica, dużo większe pąki na hps. Twój też będzie dobry.
 

Total Kozak

Buja taka muza!
Weteran
Rejestracja
Lip 5, 2015
Postów
3,175
Buchów
6,582
Odznaki
2
Update!!!

33 dzień veg, 2 dni od przełączenia na flo .


Witajcie,

Dziś ogarnąłem trochę dziewczyny. Pozamieniałem miejscamii połamałem gnoty, by wyrównać. Podłożyłem też belki pod donice by się zrobił dywan :moon:

Nie idzie to źle. Z piecykiem w środku, temperatura nie schodzi poniżej 19*C. Na flo będę chciał się chyba pozbyć grzejniczka bo chcę porozstawiać donice po boxie.
Wleciał inny wentylator do środka. Cały czas pryskane tytanit + cal mag.

Trenuje, jedne na kilka pał, inne na pojedyncza.
Czekamy na pojawienie się włochów :D

Przed porządkiem



Ogarnięty boxik







 

PanApokalipsa

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Wrz 9, 2013
Postów
1,395
Buchów
1,327
Odznaki
6
Ema.
No powiem ci kozak projekt xD
CBD rozpoznasz , ze nie kopie :)
Piona.
 
U

Usunięty 65798

Guest
Nie idzie to źle. Z piecykiem w środku, temperatura nie schodzi poniżej 19*C. Na flo będę chciał się chyba pozbyć grzejniczka bo chcę porozstawiać donice po boxie.
Hmm, lepiej sie nie pozbywac grzejniczka żeby ta temperatura nie spadała poniżej 20*C przy ledzie. Hps fajnie potrafi dogrzewać ale to wtedy jest ciepło podczas dnia dla roślin, a nocą niskie temperatury są co z kolei wpływa na dużą różnice temperatur podczas cykli i jest nie zalecane. Miałem tak to fajnie chociaż się rośliny wybarwią :D
Jak masz możliwosc to dogrzewaj pomieszczenie to w boksie będzie też i cieplej oraz zniknie potrzeba grzejniczka inside.
 

PanApokalipsa

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Wrz 9, 2013
Postów
1,395
Buchów
1,327
Odznaki
6
Hmm, lepiej sie nie pozbywac grzejniczka żeby ta temperatura nie spadała poniżej 20*C przy ledzie. Hps fajnie potrafi dogrzewać ale to wtedy jest ciepło podczas dnia dla roślin, a nocą niskie temperatury są co z kolei wpływa na dużą różnice temperatur podczas cykli i jest nie zalecane. Miałem tak to fajnie chociaż się rośliny wybarwią :D
Jak masz możliwosc to dogrzewaj pomieszczenie to w boksie będzie też i cieplej oraz zniknie potrzeba grzejniczka inside.

Aby uniknac niskiej temperatury , ktora jest zazwyczaj w nocy , ja robilem im dzien w pudle.A za dnia mialy noc i jakos to pomagalo.
 
U

Usunięty 65798

Guest
Aby uniknac niskiej temperatury , ktora jest zazwyczaj w nocy , ja robilem im dzien w pudle.A za dnia mialy noc i jakos to pomagalo.

Właśnie tak robiłem było lepiej przy moich warunkach ale i tak nie było wzorowo, zależy jakie kolega ma warunki.
 

Total Kozak

Buja taka muza!
Weteran
Rejestracja
Lip 5, 2015
Postów
3,175
Buchów
6,582
Odznaki
2
Grzejnik olejowy sprawdza się świetnie, ale zajmuje mega dużo miejsca. Myślałem o czymś takim, tylko nie wiem jak to by się sprawdzało
https://www.growbox.pl/product-pol-3727-Grzejnik-rurowy-ECOHEAT-80W-608mm.html

Piszą, że odpowiednie na powierzchnie 1,2m2 ,czyli w teorii powinno dać radę. Wentyl mieszający działa cały czas.

Co do CBD, to ma to zioło specyficzny zapach również, typowe skuny inaczej pachną. Pozdro
 

Total Kozak

Buja taka muza!
Weteran
Rejestracja
Lip 5, 2015
Postów
3,175
Buchów
6,582
Odznaki
2
UPDATE!!!!

42 dzień życia, 11dni od przełączenia

Witajcie!

Planty rosną. Zainstalowałem kilka dni temu hpsa 400który się przepalił i aktualnie świecę 600W, czekam na paczke z 400W.
Przy zamianie żarówki przy timerze przestawiłem że im świeciło około doby, mam nadzieję że mi to wybaczą i zaczną kwitniec jak zaplanowane. Następnym razem powyciągam z boxa i zrobię zdjęcia solo kazdej z osobna.
Pozdro!!

:fish:







 

Total Kozak

Buja taka muza!
Weteran
Rejestracja
Lip 5, 2015
Postów
3,175
Buchów
6,582
Odznaki
2
UPDATE!!!!

Dzień dobry!

56 dzień życia 5dzień Flo

Planty wyglądają na zdrowe, nie wykazują niedoborów i zaczynają zawiązywanie kwiecia. Długo znów i mozolnie idzie. Za***ałem sprawę bo przełączałem w miedzyczasie timer na ciągłe świecenie i tak w trakcie indukcji z***ałem im cykl, dlatego tak długo to idzie..
Warunki są takie, że na zawnątrrz boxa jest zimno, muszę podgrzewać atmosfere grzejnikiem olejowym bo inaczej chłód by zawitał.. Raz nie miałem możliwości podlania i pozwieszały witki, ale dostały wody i się ogarnęły..
Powyciągałem panienki z boxa by cyknąć foto kazdej z osobna :

- Black Cherry Gorilla (Blackberry Kush×Cherry Gorilla - In House Genetics) × Peach Skunk (Peach Star×Skunk #1-Deadpanhead [MENTION=90782]Bortek[/MENTION]




- Shiskaberry x Candida CBD



- OG Kush - Dinafem [MENTION=54280]Yebak[/MENTION]



- Dinamed CBD - Dinafem



- Joanne's CBD - RQS



- Lilac Cookies (Ethos Genetics) ×Critical Hog (TH Seeds) [MENTION=90782]Bortek[/MENTION]



- Oaxacan Iranian (Oaxacan ×Iranian Early Flower-Deadpanhead) ×Peach Skunk (Peach Star×Skunk#1-Deadpanhead) [MENTION=90782]Bortek[/MENTION]



- Harlitsu hawking CBD



- Shiskaberry x Candida CBD no.2



- Pink Kush - Barney's Farm [MENTION=54280]Yebak[/MENTION]








Ja miałem nadzieję do gwiazdki się wyrobić, a tu będzie długa batalia. No nic, czekam na więcej kwiecia i będzie nawożone na puchnięcie.
Narazie to tyle. Do następnego :salut:
 

COCACOLA123

Member
Rejestracja
Lis 14, 2020
Postów
7
Buchów
0
chyba ostro je to zestresowało_Ostrosc fotek złapało na nazwy a nie same planty. Szkoda
 

Total Kozak

Buja taka muza!
Weteran
Rejestracja
Lip 5, 2015
Postów
3,175
Buchów
6,582
Odznaki
2
chyba ostro je to zestresowało_Ostrosc fotek złapało na nazwy a nie same planty. Szkoda

Muszę przyznać się niestety,
Trochę sprawę za***ałem.
Lecz nie martwię się tym wcale
Takim jestem typem stale.
Coś spie****ic, przystresować
Taka moja jest domena.
Czy się martwię?
Oj, niestety. Nie przywykłem do martwienia.
Wolę olać, sponiewierać niż konopie ukorzeniać..
Planty przysusz, timer kliknij
I na cztery doby zniknij.
Sory ziomek, sory typie
lecz nie zmienię swej postawy.
Będę męczył te rośliny,
Dla po***anej zabawy.
Pozdro
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół