nasiona marihuany

Jajca na wegu?

Wyszukiwarka Forumowa:

userzyk

Well-known member
Rejestracja
Cze 19, 2020
Postów
214
Buchów
3
Siema
Mam sezonówki od Gnoma w namiocie. Obecnie są na wegu ale dzisiaj znalazłem malutkie jajca u Black Hulk co trochę mnie dziwi. Czy to może przez to że zdarzyło mi się przerwać im noc? Wydaje mi się że nie powinno. Możliwe ze jest to automat? Mają prawie miesiąc wega
 

blantapaltera

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 17, 2014
Postów
517
Buchów
199
Daj jakieś foty, bo po tych z relacji chu*a można wywnioskować.
 

userzyk

Well-known member
Rejestracja
Cze 19, 2020
Postów
214
Buchów
3
Daj jakieś foty, bo po tych z relacji chu*a można wywnioskować.

Ze zdjęć rośliny z oberwanymi jajcami coś da się wywnioskować? [MENTION=67371]blantapaltera[/MENTION]

Jajca były u nasady tych dwóch odrostów:





 
Ostatnia edycja:

smoczylot

znów otwieram oczy wk***iony
Weteran
Rejestracja
Lut 22, 2015
Postów
1,594
Buchów
4,378
Odznaki
3
Jak ty tu banany widzisz to ja ślepy w ch*j jestem chyba a pingli nie noszę i do tej pory to raczej wzrok sokoli. Weź zrób zdjęcie miejsca gdzie był 2 toping bo tam cos jest ale nie widać nawet po przybliżeniu.
 

userzyk

Well-known member
Rejestracja
Cze 19, 2020
Postów
214
Buchów
3
Jak ty tu banany widzisz to ja ślepy w ch*j jestem chyba a pingli nie noszę i do tej pory to raczej wzrok sokoli. Weź zrób zdjęcie miejsca gdzie był 2 toping bo tam cos jest ale nie widać nawet po przybliżeniu.

Nie jesteś ślepy :D napisałem wcześniej że wyrwałem te banany i że nie mam zdjęć ich. Były właśnie u nasady drugiego toppingu po prawej, tak jak jest na pierwszym zdjęciu. Dodatkowo dziwi mnie to bo to indica a z tego co mi wiadomo to sativy mają większą skłonnośćdo hermienia. I żeby jeszcze na wegu?
 

userzyk

Well-known member
Rejestracja
Cze 19, 2020
Postów
214
Buchów
3
a na wegu rośliny nie określają się ?

Coś kojarzę że tak ale żeby po 28 dniach? Myślałem że trzeba więcej poczekać. Swoją drogą jeżeli określiła się w ten sposób to raczej bedzie męska? Pestki były fem
 

sub23

nudziarus offtopicus
Weteran
Rejestracja
Paź 6, 2018
Postów
5,176
Buchów
5,066
IR - 9c0 Ironic : And isn"t it ironic, don"t you think? A little too ironic, and yeah I really do think

Swoją drogą jeżeli określiła się w ten sposób to raczej bedzie męska? Pestki były fem

Niekoniecznie.
 
Ostatnia edycja:

Bombaclat Guru

Jamajski wojownik
Weteran
Rejestracja
Sie 6, 2015
Postów
775
Buchów
2,808
Odznaki
4
Nie żeby co, ale w niektorych odmianach wychodzace calyxy wygladaja jak takie male kulki z ktorych pozniej pistle ido, mialem kiedys podobnie, ze mylalem , że męski. Poobrywałem, a tydz. pozniej pietro wyzej juz nitki z tych kulek wylazły.

edit: xd zawsze mi sie pie****ilo co jest co, w sensie nazewnictwo :ako:
 
Ostatnia edycja:

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,971
Buchów
19,765
IMG_20190802_153742.jpg


Korepetycje z botaniki dla Panów. :tiphat:
 

HerbacianyNL

Member
Rejestracja
Kwi 6, 2021
Postów
18
Buchów
3
Nie widać jajec miałem podobnie myślałem że Herma na początku im dalej w kwitnienie szła pokazała włoski to miałem pewność że 100 procentowa damka
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół