nasiona marihuany

Oświetlenie do boxa 0,36m2 - 24V AC

Wyszukiwarka Forumowa:

deathclaw

New member
Rejestracja
Wrz 28, 2020
Postów
4
Buchów
0
Witam wszystkich forumowiczów!
Przychodzę do was z zapytaniem, a mianowicie: Czy jest możliwe dobranie oświetlenia do boxa 0,36m2, które będzie śmigać na 24V- prąd zmienny. Przeszukałem internet i nie znalazłem niestety odpowiedzi na moje pytanie. Czy jest jakiś magik który byłby w stanie to ogarnąć? Pozdro;)
 
S

subaru

Guest
Dlaczego ci zależy na ac nie możesz zasilacza ac/dc kupić? I diody Led działają na 24v dc o odpowiednich paramatrach.
 

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,971
Buchów
19,767
W piwnicach i garażach jest ograniczenie napiecia do 24v.:tiphat:

Zgadlem?
 
S

subaru

Guest
No to sobie ogarnij jakieś ledy na 24v lub 12v dc do tego jakiś ac/dc konwerter. I powinno być ok
 

deathclaw

New member
Rejestracja
Wrz 28, 2020
Postów
4
Buchów
0
W piwnicach i garażach jest ograniczenie napiecia do 24v.:tiphat:

Zgadlem?

Nie zgadłeś ?

---------- Post Zaktualizowany 21:34 ---------- Data pierwszego postu 21:33 ----------

No to sobie ogarnij jakieś ledy na 24v lub 12v dc do tego jakiś ac/dc konwerter. I powinno być ok
A jesteś w stanie coś wyszukać co będzie git? Nie chciałbym dobrać jakiegoś shitu co w niczym nie pomoże wiesz ocb
 

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,971
Buchów
19,767
Zgadłem, ale nie chcesz sie przyznać, bo boisz się że Cię dojado bagiety. :prisoner-smiley-emo

A zioło rośnie praktycznie pod wszystkim co emituje światło widzialne,z mniejszym lub większym powodzeniem. Jak się mylę to [MENTION=90095]sub23[/MENTION] mnie poprawi.
 
U

Usunięty 79633

Guest
ledów taśm 24v na alledrogo jest pełno.
Są żarówki 24v E27 13w 900lm chyba najlepsze możliwe
 
S

subaru

Guest
Wystarczy wpisać w Google lub w aliexpress 24vac to 24vdc lub 24vac to 12vdc widziałem 50w i 60w.
Że dwa takie dadzą około 100w i można dobrać do nich ledy. Kolega wyżej też ma rację zrobić żyrandoledo o mocy około 150w i będzie śmigać.
 
Ostatnia edycja:

deathclaw

New member
Rejestracja
Wrz 28, 2020
Postów
4
Buchów
0
Wystarczy wpisać w Google lub w aliexpress 24vac to 24vdc lub 24vac to 12vdc widziałem 50w i 60w.
Że dwa takie dadzą około 100w i można dobrać do nich ledy. Kolega wyżej też ma rację zrobić żyrandoledo o mocy około 150w i będzie śmigać.

[]

Czy ktoś może się wypowiedzieć na temat tego panelu?
 
Ostatnią edycję dokonał moderator:

sub23

nudziarus offtopicus
Weteran
Rejestracja
Paź 6, 2018
Postów
5,182
Buchów
5,073
Zdefiniowanie stanu chorobowego jest tak samo trudne, jak sprecyzowanie stanu pełni zdrowia (zob. dobrostan subiektywny).

Żul napisał:
Jak się mylę to [MENTION=90095]sub23[/MENTION] mnie poprawi.

Jakżebym śmiał Pana Szanownego poprawiać.
btw: 24V stałe napięcie? Prąd stały jest jakby taki bardziej zrozumiały od zmiennego.
 
Ostatnia edycja:



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół