nasiona marihuany

Indoor : JAKIE NASIONA WYBRAC??? box 1,5m x 1,5m 800W LED DIY + 3 treningi. POMOCY

Wyszukiwarka Forumowa:

golalek

New member
Rejestracja
Wrz 27, 2020
Postów
4
Buchów
0
Witam! Chciałbym prosić o porade jakies doświadczonego growera a mianowicie chodzi mi o odmianki do indoora. Głównie przez ostatnie 10 lat robilem same outdoory doysc spore (3-10 kg), ale kompletnie nie wiem jakie dwie odmianki moglbym wrzucic na pierwszy indoor myslalem o Mazarze i Criticalu+ 2.0 ?
____________________________________________________________________________________________Czy będzie to dobry wybór na pierwszego Indoorka chodzi mi o zmaksymalizowanie plonu wzgledem jakości czyli zeby bylo duzo i w miare mocne, dobre jakosciowo, i jak najszybciej. Nawozy jakie mam w planach zastosowac to Adventures Nutrients.
____________________________________________________________________________________________
Myślałem także o zastosowaniu butli CO2, aby zwiekszyc rozmiar krzaków tym samym plonu:)? Co o tym sądzicie dajcie znac w komentarzach jakie 2 odmianki były by najlepsze:dela: Pozdrawiam!
 
O

OdcieńZieleni

Guest
zobacz ile topiców jest w dziale indoor zakończonych fotorelacji, poszperaj, polukaj ... dużo, mocno i szybko - nie ma takiej odmiany
 
S

subaru

Guest
Serious Happiness bardzo fajna odmiana na komercje. Przeglądnij relacje tam gdzieś widziałem jak ziomki robią duże pały.
 

golalek

New member
Rejestracja
Wrz 27, 2020
Postów
4
Buchów
0
Wlasnie chodzi mi o typowe komercyjne dobre odmiany moze Critical Cheese ? zalezy mi na dobrym jakosciowo duzym plonie :odlot: zaraz sprawdze tego SH o ktorym pisales
 

Total Kozak

Buja taka muza!
Weteran
Rejestracja
Lip 5, 2015
Postów
3,175
Buchów
6,582
Odznaki
2
Jak chcesz nasionka to wbijaj na panpestka i ogarną Ci co potrzebujesz.
Najlepiej to gdybyś wziął sobie pół na pół z jakimiś lepiej opakowanymi np kannabia rqs czy dinafem lub inny pyramid seeds :)
Sobie porównasz ile warto i czy dopłacić. Pozdro
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół