nasiona marihuany

[250HPS][0.36] 2x X-Treme x White Widow, 2x Big Critical ( II GROW)

Wyszukiwarka Forumowa:

zoe

Ch*jowa kobieta grower
Rejestracja
Maj 6, 2020
Postów
1,151
Buchów
4,059
Odznaki
5
Według mnie za dużo azotu, u mnie przy 1szym grow było to samo. Przez co miałam też problem z przyswajaniem potasu.
Dawaj jej PK.
 

Dr.Oetker

Well-known member
Rejestracja
Wrz 30, 2019
Postów
179
Buchów
0
Elo:alien:
Dzień 57/ Tydzień IV FLO


Powoli do przodu... Dziś zostały podlewane, mierzone, przycinane, więc przy okazji kilka fotek :)

Według mnie za dużo azotu, u mnie przy 1szym grow było to samo. Przez co miałam też problem z przyswajaniem potasu.
Dawaj jej PK.
Poczekamy, zobaczymy, dziś jeszcze woda- w większości :D Na przyszłe grow, leci biotabs

BC1 52cm (+7cm)
Najbardziej stabilna roślinka w moim namiocie. Drugi BigCritical również przypadł mi do gustu. Jeśli chodzi o ich zapach- intensywny, wręcz śmierdzi mocnym sk***ielem+ nutka sosny. Kiedyś miałem już automaty z tego seedbanku- Big Ak47 i nie było na co narzekać co do zapachu, mocy jak i samych roślin :dance:
Dostała 1l wody + 1ml biobloom. Ph 6.4





BC2 57cm (+4cm)
Dziewczyny już stanęły ze wzrostem, co mnie cieszy. Dostała 1l wody bez nawozu. Ph 6.2





WWXT1 52cm (+6cm)
Najszybciej zakwitła. Ogólnie nie podoba mi się xD Łodygi powykręcane, liście pomutowane, rośnie jak chce. Najbardziej odczuła przenawożenie, prawdopodobnie poblokowana, nie pije też tyle wody co inne koleżanki. Zapach natomiast pierwsza klasa- świeży, orzeźwiający, dobrze wyczuwalne mango- przypomina Monstera Mangoloco. Zobaczymy co będzie :)
Dostała tylko 500ml wody. Ph 6.2




WWXT2 75cm (+2cm)- gdyby nie łamanie miałaby aktualnie 90cm
Koszykarka. Musiałem ją połamać drugi raz... Zupełnie nie pasuje do ekipy :p
Wygląda jak typowa sativa. Pije dużo.
Pojawiły się też dość blade liście i czerwone łodyki- stwierdziłem, że dostanie porcje nawozów, lekko mniejszą niż zaleca producent. :eek:mn:
Dostała 1,5l wody + 2ml biobloom, 1ml topmax, 3ml bioheaven.









I grupowe:
WW1 WW2
BC1 BC2






Wleciał też lekki fryzjer, wilgotność w nocy około 70-80, więc staram się lekko zbić.


Pozdro!
 

RoZzman

Adaśkowiec
Weteran
Rejestracja
Cze 16, 2012
Postów
839
Buchów
46
no i fajno, jeszzce z 12 garści liści wytniesz i będzie jakoś to wyglądało :D
(joke) dobrze idzie!
z fartem
 

Dr.Oetker

Well-known member
Rejestracja
Wrz 30, 2019
Postów
179
Buchów
0
no i fajno, jeszzce z 12 garści liści wytniesz i będzie jakoś to wyglądało :D
(joke) dobrze idzie!
z fartem

Na bieżąco będą golone :dance:
Co do krzaków, będzie lecieć cały czas woda póki nie pokażą niedoborów. Nie mam pojęcia jak można lecieć na biobizz według tabelki i nie mieć przy tym przenawożenia, gdzie ja mało co dawałem im papu, a nabite to i popalone... je**ć.
Następne grow, leci na bank biotabs ;)
 
U

Usunięty 79633

Guest
Ja miałem tak samo zacząłem na bioblizz wg tabeli i paliło mi roślinę. Teraz lecę nowy projekt na biotabsie i 0 problemów. Wczoraj na internecie znalazłem info:
WSKAZÓWKA: Nowym użytkownikom zalecamy zastosować 1/4 zalecanej dawki Bio-Grow.
Bio-Grow w pełnej dawce może być za silny dla niektórych sałat, nasion, i klonów.
Powinno być przy każdym trypacku tak napisane i dlatego polecam trypacki z fishem, mniej problemów..

Ja biogrow stosuje rzadko w te miejsce daje astvit.
 

Dr.Oetker

Well-known member
Rejestracja
Wrz 30, 2019
Postów
179
Buchów
0
Ja miałem tak samo zacząłem na bioblizz wg tabeli i paliło mi roślinę. Teraz lecę nowy projekt na biotabsie i 0 problemów. Wczoraj na internecie znalazłem info:

Powinno być przy każdym trypacku tak napisane i dlatego polecam trypacki z fishem, mniej problemów..

Ja biogrow stosuje rzadko w te miejsce daje astvit.

BioGrow nawet nie posiadam. Azot miałem w biohumusie stosowanym dolistnie. Dostały może z 3-4 opryski na wegu i to wszystko. Popatrzyłem na skład biobizz i w sumie nawozy na flo, są mocno obfite w N. Więc na chwilę obecną zaprzestanę lać czegokolwiek.
 

Dr.Oetker

Well-known member
Rejestracja
Wrz 30, 2019
Postów
179
Buchów
0
Eloo
Dzień 66/ Tydzień V FLO


Przenawożenia, niedobory, wszystko na raz. Mimo to rosną więc też nie płacz ale ręka jest na pulsie :D
Ostatnie 2 podlania 1l wody na każdą.
Dziś dostały po 1l wody + szamka(ph 6.2-6.4) w zależności od kondycji.

BC1
Lekoo już się robiła blada dostała:
BioHeaven 2ml/l
BioBloom 2ml/l
TopMax 1ml/l





BC2
Papu:
BioBloom 1ml/l
TopMax 1ml/l





WWXT1
Dostała samą wodę- najbardziej wrażliwa na nawozy, ale powoli wychodzą białe włosy więc liczę że się odblokuje i spuchnie ;)




WWXT2
Koszykarka najbardziej głodna blada, czerowne łodygi, zaczyna się już zjadać.
Dostała pełną dawkę na 5 tydzień FLO:
BioHeaven 4ml/l
BioBloom 3ml/l
TopMax 1ml/l
+ oprysk z biohumusa.





Grupowe:


+z boxa:




Pozdro! Widzimy się w 6 tyygodniu floo,
tymczasem lecę na buszka! 5
 

euzeBio

Well-known member
Rejestracja
Cze 2, 2020
Postów
47
Buchów
0
Czesc kolego doktorze.
Mialem dzisiaj chwile zeby wczytac sie w Twoja relacje i przyznam elegancko sie to czyta i ogląda. Rosliny sa piekne, byly piekne na kazdym dotychczasowym etapie. Z tymi koncowkami popalonymi na poczatku to zes niezle panikowal, a teraz takie zoltki sie robia :D
Nie bede nadpisywal opini o biobizie bo ja akurat mam dobre doswiadczenie poki co i owszem, nie tylko na poczatku ale i w poznym stadium nie zastosowalbym biobizow zgodnie z rozpiska bo byla by lipa, ale w poznym flo ladowalem je co podlanie a jak przestawalem to wszystko zolklo. Znowos jak lalem to kwiaty puchly i koncowy wynik byl spoko ale lisci jak mam byc szczery odpadlo od sk***ysyna po drodze :O Dlatego moje zdanie o wycinaniu lisci jest takie ze po prostu nie robilem i nie bede tak robil bo co pozniej jak tak zolkna jeden po drugim i ciezko to opanowac ? :(
Tak czy siak ekstra grow, topki ladnie sie formuja a to pewnie jakies 20% ich docelowej objętosci! Powodzenia kolego! Yo
 

Dr.Oetker

Well-known member
Rejestracja
Wrz 30, 2019
Postów
179
Buchów
0
Dzięki za miły komentarz [MENTION=95334]euzeBio[/MENTION] :) Niestety smutni panowie mnie odwiedzili...
Zostało raptem 5 dni do kosy... Zabrano mi 4 krzaki i 69g wysuszonego odpadu- liści, popcornu i odrostów.
Zarzut uprawy i wytwarzania. Nigdy nie byłem karany. Powiedziałem że jestem uzależniony i uprawiałem na zaspokojenie własnych potrzeb, waga służyła mi do oddzielania porcji. Zgodziłem się na leczenie jak i wizytę u psychologa. Co może mi grozić? Jakie są faktyczne szansę na karę? Grozili od 3-10 lat, zmniejszyli do 1,5 roku, następnie wspomniał prokurator- jeżeli leczenie przeprowadzone zostanie prawidłowo sąd jest wstanie umorzyć wszystko bez wczynania sprawy, z racji że zatrzymany poddał się pomyślnej resocjalizacji :) Jeśli nie wyjdzie, mogę wnioskować o bransoletę na 1,5 roku.
Ktoś coś pomoże?
Szkoda grow. Ale wolność jest najważniejsza. Trzeba zmienić hobby, choć nie wyobrażam sobie tego :(
Powodzonka panowie i oby z fartem!
Pozdrawiam Doktor O.
 

Czarna2905

Active member
Rejestracja
Gru 17, 2020
Postów
32
Buchów
9
Bardzo przykro i smutne te wieści kolego. Ktoś Cię sprzedał? W jaki sposób trafili?
 

Złoty Koń

Well-known member
Rejestracja
Maj 25, 2020
Postów
93
Buchów
42
Dzięki za miły komentarz [MENTION=95334]euzeBio[/MENTION] :) Niestety smutni panowie mnie odwiedzili...
Zostało raptem 5 dni do kosy... Zabrano mi 4 krzaki i 69g wysuszonego odpadu- liści, popcornu i odrostów.
Zarzut uprawy i wytwarzania. Nigdy nie byłem karany. Powiedziałem że jestem uzależniony i uprawiałem na zaspokojenie własnych potrzeb, waga służyła mi do oddzielania porcji. Zgodziłem się na leczenie jak i wizytę u psychologa. Co może mi grozić? Jakie są faktyczne szansę na karę? Grozili od 3-10 lat, zmniejszyli do 1,5 roku, następnie wspomniał prokurator- jeżeli leczenie przeprowadzone zostanie prawidłowo sąd jest wstanie umorzyć wszystko bez wczynania sprawy, z racji że zatrzymany poddał się pomyślnej resocjalizacji :) Jeśli nie wyjdzie, mogę wnioskować o bransoletę na 1,5 roku.
Ktoś coś pomoże?
Szkoda grow. Ale wolność jest najważniejsza. Trzeba zmienić hobby, choć nie wyobrażam sobie tego :(
Powodzonka panowie i oby z fartem!
Pozdrawiam Doktor O.

Siema, czytałem Twój post i z racji tego że niedawno wyskoczyłem z sankcji jakaś wiedzę mam..
Ale nie są to dobre wieści , wszystkich których poznałem w późniejszym etapie śledztwa ich czyn został przekwalikowany jako zbrodnia ( od 3 do 15) dla czego? Już Ci pisze.. Właśnie z powodów tych odpadów (liści) jednemu chlopaczynie w koszu na śmieci znaleźli worek w którym było 1.5kg liści i wszelakich odpadów (nie zdążył tego wyj***c po prostu) A w kodeksie karnym jest napisane coś takiego że (za przetwarzanie i przygotowywanie do sprzedaży ble ble ble ) A takie odpady uważają że po prostu służą do jak by stasowania już gotowego produktu (czyli susz plus miał) i wy***ali mu zbrodnię co wiązało się z dolną granicą wyroku 3 lata + sprawa w sądzie okręgowym A nie rejonowym jako że to już jest zbrodnia.. inny przykład mogę Ci dać taki że był chłopczyna któremu padło ileś tam krzaków w szopie A w domu znaleźli coś koło 12g jarania i również wy***ali mu zbrodnię (ta co wyżej Ci napisałem) uważając że to Jaranie które miał w domu było z poprzedniej uprawy , starał się obalić ten zarzut, powołując biegłych żeby zobaczyli że tamto Jaranie jest na zupełnie innych odzywkach robione (bo rzeczywiście ogarna sobie to palenie) ale suma summarum nic udało się obalić tych zarzutów, wyrok 4.5r (oczywiście każdy też mówił że jest uzależniony i to na własne potrzeby)
Na pewno na Twój plus działa to że to tylko 4 krzaki + jesteś na wolności i będziesz odpowiadał z wolnej stopy..
Proponuję Ci ogarnąć sobie dobrego papuge (adwokata) I skonsultuj z nim cała sprawę.. Bez papugi ciężko, bez kitu.. A z urzędu wziąść papuge to nie to samo co z wyboru (dobry papuga to taki który zna tych wszystkich prokuratorów sędziów i tak dalej) wtedy masz szansę ugrać dobry DPK (dobrowolne poddanie się karze)
Kolejna sprawa to lekarz , jak masz kontakty ogarnij sobie lekarza że musisz sie leczyć na wolności (najlepiej plecy nie da się stwierdzić czy bolą czy nie bolą) A wtedy zawsze jest większa szansa że sankcji nie orzecza.. (zresztą dobry papuga Ci powie co robić żeby odpowiadać z wolnej stopy)
Co Ci jeszcze mogę poradzić, głowa do góry! Będzie dobrze ! W razie pytań pisz , jakieś pojęcie mam ;)
Z Farcikiem!
 
Ostatnia edycja:

Dr.Oetker

Well-known member
Rejestracja
Wrz 30, 2019
Postów
179
Buchów
0
Bardzo przykro i smutne te wieści kolego. Ktoś Cię sprzedał? W jaki sposób trafili?

Ktoś chciał mi zaszkodzić , dostali cynk że rzekomo dilluje i rozprowadzam towar. Ku zdiwieniu trafili na zwykłego chłopaczka który poprostu hodował sobie ziółko dla siebie, bo nie stać go było na wydawanie 80zł na 2g palenie codziennie ot niespodzianka :/
 

Dr.Oetker

Well-known member
Rejestracja
Wrz 30, 2019
Postów
179
Buchów
0

Fotka ku pamięci, pobrana z artykułu gdzie opisali moje zatrzymanie. [MENTION=97056]Czarna2905[/MENTION] no cóż zrobić... Nie wyborażam sobie zrezygnować z uprawy. Zastanawiam się gdzie się tu udać po tym wszystkim :)
Holandia? Hiszpania? Może Czechy?
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół