nasiona marihuany

Najszybsze auto

Wyszukiwarka Forumowa:

holii

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Wrz 4, 2012
Postów
376
Buchów
219
Witam Panowie. Potrzebuje jak najszybsze auto. Chce wasze opinie a nie opisy na sklepie
 
S

subaru

Guest
Miałem kiedyś ak47 auto black diamond. Zajęło mu to około 8tyg od pistli do kosy.
 

sub23

nudziarus offtopicus
Weteran
Rejestracja
Paź 6, 2018
Postów
5,259
Buchów
5,169
Zdefiniowanie stanu chorobowego jest tak samo trudne, jak sprecyzowanie stanu pełni zdrowia (zob. dobrostan subiektywny).

Miałem kiedyś ak47 auto black diamond. Zajęło mu to około 8tyg od pistli do kosy.

lowrider#1 był bardzo szybki: pewnie nie do dostania już ;]

Rosło to tylko bardzo słabo: zdjątka z iC - te bym określił jako bardzo udane sztuki: perfekcyjne.

28.jpg


większość przypominała raczej to: przynajmniej ta wersja co miałem. Po tym zdecydowanie się ... zraziłem do Af - hybrydy z normalnymi rosły w miarę normal.

29.jpg


Trafiały się sztuki co miały preflowery od razu po skiełkowaniu. Rosły połowę mniejsze niż to maleństwo. Najszybsze jakie mogą być - na lufke może w 6 tygodni.. potem zero przyrostu. ;]
50 cm to max i marzenie ;).. jedna na nasadzenie.

poszukam zdjątek: linii wsobnej S4-S5 uzyskanej z hybrydy - z LR#1 - utraciła str szczytów i także rosła słabo. Także pełna piko feno - równie szybkich - ale z plonem nawet nie na lufkę: wielkość zapalniczki - a nawet i mniej. ;)

nie mogę się dogrzebać - gdzieś na forum chyba były zdjęcia ze szklarni. Wyjątkowo nieudane sztuki.
Mam tylko zdjęcie z testa feminizacji F1 wyjściowego produkcja S1..
Nie w temacie.. Ale skoro i tak pisze zazwyczaj nie na temat ;]

wiki F# - efekty oprysku azotanem srebra napisał:
 
Ostatnia edycja:

BZK

Konopny Świr!
Weteran
Rejestracja
Kwi 29, 2007
Postów
2,040
Buchów
5,935
Odznaki
12
[MENTION=90095]sub23[/MENTION] kurde aż się łezka w oku kręci jak widzę te foty. Pamiętam swój rekord z lr1 na oucie.. 12g suszu haha.

Pierwsze pseudo paf'y tez były mocne, lr1 x NN tzw polaczek i na oucie końcem sierpnia szło zdjąć z 30-40g z cross planta.. Ale tylko w f1 to miało sens i było to ponad dekadę temu..


Kolego od posta - obczaj se te wszystkie afy z serii "60day/s". Nie namawiam ale jednak osobiście wziął bym coś co dojrzewa 2tyg dłużej i mial 2x więcej suszu niz z tych karzełków 60dniowców.
 
O

OdcieńZieleni

Guest
Chłop pyta o najszybsze auto a nie jak to inny jak Subaru mu odpowiada, przypadeg? Nie sondze ... Takie szybkie odmiany auto mają to do siebie że wyciągniesz z nich parę gram, co z tego że czas trwania uprawy będzie krótszy jak plonu będzie tylko co kot napłakał, i czemu auto? Ja z sezonowych mogę polecić superskunka od sensiseeds, 8tyg flo i kosa a kopie, pachnie i wygląda bardzo spoko
 

sub23

nudziarus offtopicus
Weteran
Rejestracja
Paź 6, 2018
Postów
5,259
Buchów
5,169
Zdefiniowanie stanu chorobowego jest tak samo trudne, jak sprecyzowanie stanu pełni zdrowia (zob. dobrostan subiektywny).

superskunka od sensiseeds, 8tyg flo i kosa a kopie, pachnie i wygląda bardzo spoko

Z tego co pamiętam to Kot to miał z 10 lat temu. I rzeczywiście rosło u niego bardzo ładnie.
Robił z tego linie wsobną S - nie pamiętam na jakim numerku zakończył.
 
Ostatnia edycja:

holii

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Wrz 4, 2012
Postów
376
Buchów
219
Chłop pyta o najszybsze auto a nie jak to inny jak Subaru mu odpowiada, przypadeg? Nie sondze ... Takie szybkie odmiany auto mają to do siebie że wyciągniesz z nich parę gram, co z tego że czas trwania uprawy będzie krótszy jak plonu będzie tylko co kot napłakał, i czemu auto? Ja z sezonowych mogę polecić superskunka od sensiseeds, 8tyg flo i kosa a kopie, pachnie i wygląda bardzo spoko

Ale to już dłuższy czas . Mam wykielkowane ice cream i sensi star od paradise seeds ale właśnie nie wiem czy to mi dojdzie do świąt.
 
U

Usunięty 79633

Guest
W takim razie musisz tydzień wega albo od razu 12/12 świecić i przyspieszysz kwitnienie
 

drzewiec

spokojny furiat
Weteran
Rejestracja
Maj 7, 2010
Postów
3,197
Buchów
9,611
Odznaki
11
panowie,chodzi o najszybsze auto :watyo:


Bugatti Chiron Super Sport 300+: fem - w '20 przekroczyło 490 km/h :rzyg:
 

holii

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Wrz 4, 2012
Postów
376
Buchów
219
Ostatnio jak robiłem 12/12 to zanim zaczęła kwitnąć to prawie miesiąc
 
H

Hate

Guest
Blumatic auto od Royal queen dochodzi w niecałym 3 miesiące ....dobre palonko nie wysusza błony śluzowej dość długi hay. Można sadzić nawet na parapecie
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół