nasiona marihuany

reveg pod koniec kwitnienia

Wyszukiwarka Forumowa:

chudy_ali

Member
Rejestracja
Sie 3, 2020
Postów
16
Buchów
0
Witam
Przestawilem przypadkiem programator czassowy i w 7 tygodniu kwitnienia plant dostawal 24h po kilku dniach sie zorientowalem kiedy zaczely wyrastac nowe okragle liscie na topach i zaczely foxtailowac. Co robic topy sa masowo duze i gotowe do zbioru ale nie dojrzale duzo bialych wlosow przezroczysto mleczne triochimy, czy to dojrzeje jak wrocilem do 12/12 czy te budy ktore sa pobudowane obumra? nie mialem takiego przypadku. czy ciac co jest i nowy grow? dodam ze dinafem podaje 8 i pol tygow do zbioru tej odmiany. kosa byla planowana na 10 pazdziernika to by byl 9 tyg.
 
S

subaru

Guest
A po ilu dniach się z orientowałeś? reveg długo trwa. Ja bym czekał aż dojrzeją.
 
S

subaru

Guest
Nic Im nie będzie. 5 dni to nie problem. Czekaj aż dojrzeją.
 

sub23

nudziarus offtopicus
Weteran
Rejestracja
Paź 6, 2018
Postów
5,173
Buchów
5,061
Zdefiniowanie stanu chorobowego jest tak samo trudne, jak sprecyzowanie stanu pełni zdrowia (zob. dobrostan subiektywny).

moze pohermic ale da rade

Od revegu raczej nie : 5 dni to bardzo szybki reveg : aż dziwne.
 
Ostatnia edycja:

chudy_ali

Member
Rejestracja
Sie 3, 2020
Postów
16
Buchów
0
wstawiam pare fot wydaje mi sie ze to reveg 7 tyg flo



url=https://www.forum.haszysz.com/solarr/displayimage.php?pos=-1117180]
normal_IMG_20200927_194403.jpg
[/url]



 
P

pozytyw

Guest
To nawet nie wiesz , ile swiecisz ? Jak 12 to zaden reweg.
 

chudy_ali

Member
Rejestracja
Sie 3, 2020
Postów
16
Buchów
0
okolo 5 dni bylo 24/24 i jak wysypalo te liscie okragle w topach i zaczely sie robic odrosty zobaczylem ze cos jest nie tak i sprawdzilem programator czasowy ktory okazalo sie ze byl zresetowany.
 
O

OdcieńZieleni

Guest
Wróć do 12/12, bo co innego zrobisz, trochę opóźni to kosę
 

chudy_ali

Member
Rejestracja
Sie 3, 2020
Postów
16
Buchów
0
wróciłem, tylko czy to jest sens to trzymac czy nic z tego juz lepszego nie bedzie i dac kose i robic nexta.
 

sub23

nudziarus offtopicus
Weteran
Rejestracja
Paź 6, 2018
Postów
5,173
Buchów
5,061
Zdefiniowanie stanu chorobowego jest tak samo trudne, jak sprecyzowanie stanu pełni zdrowia (zob. dobrostan subiektywny).

wróciłem, tylko czy to jest sens to trzymac czy nic z tego juz lepszego nie bedzie i dac kose i robic nexta.

Niewiele tego jest : dziwne dla mnie jest, że zareagowało na tak krótki czas : Ja bym się taką drobnostką nie przejmował. Dużo czasu nie zostało.
 
Ostatnia edycja:



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół