nasiona marihuany

Porady taktyczne

Wyszukiwarka Forumowa:

skuna

¿Gieta skuna?
Rejestracja
Wrz 27, 2020
Postów
281
Buchów
1,680
Odznaki
7
Cześć, to mój pierwszy post więc witam.

Zamierzam w styczniu założyć boxa w wynajętym mieszkaniu. Mieszkanie zamierzam wynająć jakoś zaraz i mam pytanie o jakieś porady, wskazówki w takiej sytuacji. Nie sadze pierwszy raz, miałem kilka lat temu boxa i out w tym roku.

Mój pierwszy pomysł to zużywanie większej ilości prądu na darmo od początku zamieszkania tak, żeby po założeniu boxa nie wzrosły za bardzo rachunki za prąd.

Jeśli macie jakieś porady jak powinno wyglądać takie mieszkanie, jak zmniejszyć ryzyko odkrycia uprawy, w co przydatnego zainwestować w mojej sytuacji, itp to z góry dziękuję i pozdrawiam.
 

Iskra

Well-known member
Rejestracja
Lut 3, 2020
Postów
237
Buchów
806
Odznaki
2
Na początku radze wynająć mieszkanie i zapoznanie sie ze zwyczajami właścicieli i sąsiadów podczas flo zawsze jakiś zapach przenika poza boxa i trzeba uważać
 

muu

Well-known member
Rejestracja
Lip 6, 2020
Postów
258
Buchów
438
Przede wszystkim LEDy, bo mniejszy pobór. A namiot możesz ukryć w jakieś szafie co by nie stało nic na widoku w razie nalotu właściciela.
 

drzewiec

spokojny furiat
Weteran
Rejestracja
Maj 7, 2010
Postów
3,197
Buchów
9,611
Odznaki
11
przede wszystkim o jakiej powierzchni mówimy? jaka lampa?
 

skuna

¿Gieta skuna?
Rejestracja
Wrz 27, 2020
Postów
281
Buchów
1,680
Odznaki
7
Wielkość boxa i oświetlenie ustalę już po wynajęciu mieszkania. Raczej łatwiej ustalić uprawę pod mieszkanie niż na odwrót. Planuję mieć te dwa krzaki, bo więcej chyba ciężko będzie ukryć. Wolę mieć mniej ale bezpieczniej. Na planowanie samego boxa i uprawy będę mieć prawie dwa miesiące.

W mieszkaniu szukam jakiejś większej szafy, która nie jest w przedpokoju. Wydaję mi się też, że im wyżej położone mieszkanie tym lepiej.
 
O

OdcieńZieleni

Guest
Licznik z prądem przepisujesz na siebie, to wg mnie priorytet, albo licznik przedwplatowy, na doładowania, pomieszczenie gdzie stoi box nie sąsiadowało z mieszkaniem obok, koniecznie tłumiki akustyczne o filtrze nie wspomnę... Trzeba wyczaic właścicieli, czy dociekliwi, zadawać dużo pytań, ogólnie zrobić dobre wrażenie, pokazać im umowę o pracę że ma się stały dochód itp.

podczas flo zawsze jakiś zapach przenika poza boxa i trzeba uważać

Przenika chyba jak masz filtr z odpustu ...


Jak dobrze zamotasz to nawet możesz polecieć 3x600w bez przypalu
 

drzewiec

spokojny furiat
Weteran
Rejestracja
Maj 7, 2010
Postów
3,197
Buchów
9,611
Odznaki
11
Raczej łatwiej ustalić uprawę pod mieszkanie niż na odwrót. Planuję mieć te dwa krzaki, bo więcej chyba ciężko będzie ukryć. Wolę mieć mniej ale bezpieczniej.

temu pytałem bo to już na początku można wyczerpać temat :eek:rk: jak teraz u Ciebie


chcesz 2 krzaki uprawiać?

analogicznie ,jak drugiego kompa odpalisz to myślisz że wpadną ci do chaty bo zwiększy się pobór? ;)


150,250,400w? nawet nie wnikaj ..skup się na zapachu i trzymaniu języka za zębami + to co inni piszą,czy właściciel nie będzie wpadał w odwiedziny,chałas i bez przypału będzie
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół