nasiona marihuany

Psilocybe cubensis Mexican - growkit

Wyszukiwarka Forumowa:

Beasto

Ujarany cały dzień
Rejestracja
Sie 18, 2019
Postów
3,103
Buchów
9,705
Odznaki
10
Dzięki poradzie [MENTION=93830]WeedBaron[/MENTION] udało mi się kupić growkita szybciej niż to planowałem. A wszystko dlatego, że nawet nie pomyślałem, że jest w Polsce sklep, który je sprzedaje (shroom kropka it). Zakup przebiegł sprawnie, wysyłka zajęła kilka dni, ale to nie problem dla mnie i oto mam do zaprezentowania zapis wzrostu pierwszego rzutu Psilocybe cubensis Mexican :D

Dzień pierwszy - zgodnie z instrukcją zalałem grzybnię wodą na godzinę, a potem wstawiłem do worka z wodą. Do pierwszych pinów zajrzałem tam góra trzy razy, poza tym nie wietrzyłem i nie zraszałem.



Dzień dziewiąty - pierwsze piny!



Dzień jedenasty i dwunasty- spory przyrost masy!



Dzień czternasty - tak porosły, że aż je porozrywało! Pierwszy zbiór, waga i pozostałe do dojrzenia. Chyba mają za ciasno w tej torbie, ale raczej nie mam nic odpowiedniego. Po drugim rzucie ustawię je w innym miejscu dla testu.



Dzień szesnasty - w oczekiwaniu na resztę pierwszy zbiór wisiał na karniszu. Po obraniu grzybni wszystko trafiło do suszarki (MPM MSG-11) ustawionej na 35 stopni. Wynik z drugiego zbioru też spoko, raczej. Grzybnia zauważalnie się zmniejszyła. Została zalana i na 8h trafi do lodówki oraz potem pudełko już będzie stać w worku bez wody (za poradą [MENTION=59000]War[/MENTION]anzkomody)




Będę wracał z wynikami kolejnych rzutów, zobaczymy, ile da się z tego wycisnąć :D Jeśli bardziej cywilizowanie będą rosły, może uda mi się je dłużej przetrzymać.

A, zdecydowałem się na mexicany, bo ponoć są słabsze. Wolę zacząć tak, a potem się zobaczy :) A poza tym to, że można ot tak sobie kupić taką grzybnię jest po prostu piękne!
 

Waran z Komody

:-:-:-:-:-:-:-:-:-:-:-:-:-:-:-:
Weteran
Rejestracja
Lut 20, 2014
Postów
1,136
Buchów
3,654
Odznaki
3
Siemasz... myślałeś może o robieniu printów ?
Powodzonka i owocnych :grz:

---------- Post Zaktualizowany 12:26 ---------- Data pierwszego postu 12:23 ----------

Ps. Jak już przy czymś bardziej nietypowym jesteśmy, próbował ktoś?:

Siemasz... ciekawe jak wypada to LSA w porównaniu z LSD... wiesz może ?
 

Beasto

Ujarany cały dzień
Rejestracja
Sie 18, 2019
Postów
3,103
Buchów
9,705
Odznaki
10
[MENTION=93830]WeedBaron[/MENTION] mnie to już nawet pierwszy rzut satysfakcjonuje i że nie muszę szukać dila xD 3-4 rzuty brzmią spoko, dam znać, ile wychodzi z kolejnych.
[MENTION=67436]Waran z Komody[/MENTION], nie myślałem o printach, bo kompletnie nie mam warunków do dodawania sobie jeszcze jednej uprawy i właściwie tylko taki gotowy zestaw wchodzi w grę.
 

WeedBaron

Emeryt
Rejestracja
Lut 13, 2020
Postów
515
Buchów
515
Siemasz... ciekawe jak wypada to LSA w porównaniu z LSD... wiesz może ?
Brałem tylko LSA z MG, LSD niestety nie brałem nigdy, więc ciężko mi do niego porównać, ale to całkiem inne substancje.
LSA dało mi mocno psychodeliczny trip, ale wewnętrznie, nie było wizualów itd. no dobra... Może jakieś tam drobne były, ale i tak dużo mniejsze niż po grzybach. Brałem w domu coś koło zalecanej dawki te 7 nasion, ogólnie przesiadziałem to na PC w słuchawkach, przemyślałem całe swoje życie, później wszedł trip "edukowania" się o wszystkim co mnie ciekawiło, miałem o tym poczytać, a nigdy nie poczytałem i z sukcesem wygrzebywałem to z pamięci, o dziwo. No do tego słuchanie muzyczki (przesłuchałem swoją playliste ze 3 razy), herbate dawałem radę sobie robić dla klimatu i raczej byłem zadowolony albo konkretnie zamyślony.

Raczej spokojna faza dopóki bad trip nie wpadnie, ale przy dobrym przygotowaniu nie będzie bad tripa.
Na drugi dzień mocno poprawione samopoczucie (jak po grzybach) tylko bardziej, jakby już to z grzybami zwrównąć, to można skasować po prostu z nich wizuale, a wybrzuszyć mocno to co dzieje się wewnątrz w głowie, czuje się na tym, że jest się w środku.
 

BZK

Konopny Świr!
Weteran
Rejestracja
Kwi 29, 2007
Postów
2,040
Buchów
5,934
Odznaki
12
Po wielu spotkaniach z LSD te wszystkie fraktalne jazdy również nie za często sie zdarzają.. Nawet po dawce hofmana w górę..

Mam swoje przypuszczenia, ze to może być za sprawą coraz większego poziomu świadomości(jeżeli uzywamy psychodelików do osobistych rozwojowych jazd a nie tylko 4fun).. Mam swoją hipotezę, że te fraktale i wizualne kwestie to po prostu coś co mózg interpretuje w taki wlasnie sposob z uwagi na to, że inaczej nie jest w stanie ponieważ poziom swiadomosci i rzeczy nieodkryte z podświadomości na poziomie energetycznym, ze tak to nazwę, te kwestie są dla umysłu nie do przetworzenia na inne 'logiczne' obrazy.

Ostatnio po kartonie lsd - nie miewam juz tak barwnych wizuali jak kiedyś, choć kiedyś częściej miałem kontakt z tą substancją.
Moj ostatni trip był jakby bardziej astralnym lotem, obrazy jakie dostawałem były bliższe konkretnym odpowiedzią na moje intencyjne 'pytania' - tak to nazwijmy. Kwestie wymiarów i tego, że świadomość jako sama w sobie świadomość (pozbawiona tej ziemskiej oprawy rypu ciało fizyczne jest nieśmiertelną formą energii, re oraz in-karnacje, nerwobóle też mi papier wyjaśnił jako zwyczajną kwestię pamięci komórkowej, która może pamiętać ból z np poprzednich wcieleń(proszr nir mieć mnir za wariata hehe).. Kwestie związane z wyostrzeniem barw i falowaniem budynków patrząc na ziemski świat pozostały bez zmian, jednak za zamkniętymi oczami juz zupełnie inaczej to wyglądało niż lata temu gdy tą substancje zwyczajnie ćpałem - brałem dla zabawy i odskoczni.


Btw. Wybaczta offtop. Yo.
 

Beasto

Ujarany cały dzień
Rejestracja
Sie 18, 2019
Postów
3,103
Buchów
9,705
Odznaki
10
Dzień 24 - zbiór drugiego rzutu.

Piny pojawiły się po trzech dniach, dojście do stanu ze zdjęcia zajęło pięć dni. Mogłem je zebrać dzień wcześniej, ale byłem zajęty czym innym. W związku z tym cześć zdążyła zrzucić zarodniki, ale tragedii nie było.

Z ciekawostek, pojawiło się trochę meszku na nich, więcej niż poprzednio, więc zamiast zraszać, to przy otwieraniu przecierałem ścianki worka. Wygląda na to, ze godzina namaczania grzybni idzie w parze z wodą w worku, a gdy namacza się dłużej (8h w tym przypadku), nawet zraszanie to za dużo.





Zalany kit poszedł do lodówki. Wyciągnę po ok 6h, a tyle wyjdzie zanim pójdę spać :)
 

Beasto

Ujarany cały dzień
Rejestracja
Sie 18, 2019
Postów
3,103
Buchów
9,705
Odznaki
10
Dzień 32 - zbiór trzeciego rzutu.

Tym razem słabiej, bo 124 gramy, ale osiągnąłem już 503, więc jest bardzo spoko. Kit trafi na noc do lodówki i doimy go dalej :D



 

Rolnik_Małorolny

(-(-(-(-_-)-)-)-)
Rejestracja
Mar 10, 2020
Postów
1,946
Buchów
5,207
Odznaki
9
Wiadomo co tam za podłoże było zaszczepione w tym growkicie?Zboża jakieś?Ryż?Kukuryza?
Dasz radę looknąć pls?
 

Beasto

Ujarany cały dzień
Rejestracja
Sie 18, 2019
Postów
3,103
Buchów
9,705
Odznaki
10
[MENTION=94047]Rolnik_Małorolny[/MENTION], odciąłem kawałek i wygląda to jak tempeh xD A tak bardziej na serio, to przypomina siakieś zboże.
 

dzefrej59

Well-known member
Rejestracja
Cze 13, 2020
Postów
385
Buchów
6
Ładne maszrumsy :D Muszę zamówić growkit również. Golden teacher lub mckennai :D
 

Beasto

Ujarany cały dzień
Rejestracja
Sie 18, 2019
Postów
3,103
Buchów
9,705
Odznaki
10
Dzień 40 - pierwszy zbiór czwartego rzutu.

Tym razem po ośmiu dniach cienki zbiór. Ale kolejne wyrastają, nawet sporo, co najmniej 10 malutkich, więc potrzymam ten rzut dłużej. Tylko, kurna, większość rośnie z boków ciastka xD Na zdjęciu nie widać, ale z wszystkich stron są jakieś piny.
Wynik łączy to na razie 543 gramy mokrego.







EDIT
Dzień 41 - drugi zbiór czwartego rzutu.

Nie ma co nowego posta rzucać, a zdjęcia robić mi się nie chciało na trzy zebrane sztuki xD Dały 19 gram mokrego. Zostawiam kita jak jest, zobaczę, czy te małe grzybki porosną :)

Wynik łączy to na razie 562 gramy mokrego.
 
Ostatnia edycja:

Beasto

Ujarany cały dzień
Rejestracja
Sie 18, 2019
Postów
3,103
Buchów
9,705
Odznaki
10
Dzień 43

Trzy dni minęły, a te jakieś 15 malców nie ruszyło. W związku z tym dzisiaj w nocy będę robił reset, a więc próbę piątego rzutu. Może do pełnego 600 uda się dobić xD
 

Waran z Komody

:-:-:-:-:-:-:-:-:-:-:-:-:-:-:-:
Weteran
Rejestracja
Lut 20, 2014
Postów
1,136
Buchów
3,654
Odznaki
3
Siemasz... a tym malcom pociemniały łepki ?
 

Beasto

Ujarany cały dzień
Rejestracja
Sie 18, 2019
Postów
3,103
Buchów
9,705
Odznaki
10
[MENTION=67436]Waran z Komody[/MENTION], części tak, powiedzmy pół na pół było.

EDIT
W dobę po resecie są już dwa pierwsze, całkiem solidne piny. Oczywiście z boku ciastka xD
 
Ostatnia edycja:



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół