nasiona marihuany

Psilocybe cubensis Mexican - growkit

Wyszukiwarka Forumowa:

WielbicielMJ

Well-known member
Rejestracja
Paź 8, 2014
Postów
229
Buchów
5
Osobiście polecam 2,5 -3 g dobre przygotowanie i będzie git :) sam się bałem i zacząłem od 1 g później zwiększałem aż doszedłem (ostatnio) 4,65 g na raz (60 kg wagi). Jak się dobrze przygotujesz i ogarniesz sobie dobrą muzykę do tripa to będzie pięknie :) musisz pamiętać by nie walczyć tylko się poddać temu ( czasem wydaje się to nie możliwe) walka tylko pogorszy stan.


Podrzućcie dobre nutki i wykonawców na grzybowego tripa, może być na priv <3
 

morphik92

Well-known member
Rejestracja
Mar 16, 2020
Postów
109
Buchów
0
Osobiście na start polecam carbon based lifeforms :) mega spokojny rodzaj dla mnie idealna gdy wjeżdża i czuję te odrealnienie później jak już opanuje ten stan to wjeżdża psytrance ale to już indywidualna sprawa.
 
Ostatnia edycja:

Beasto

Ujarany cały dzień
Rejestracja
Sie 18, 2019
Postów
3,103
Buchów
9,705
Odznaki
10
[KONIEC]

Nic nowego już z ciastka nie wychodzi, zalewać mi się go już nie chce, więc kończę tę zabawę :D
Wynik łączy mokrego to 589 gram. Suchych grzybów wyszło 56 gram, nie wiem, jak to zużyję, ale pewnie się uda ;) Hm, czy to znaczy, że mogę dostać odznakę z grzybkiem? :grzyb:





Pierwsze podejście do nich planuję w przeciągu kilku dni, więc dam znać tu jeszcze, jak się bawiłem :)
 

Rolnik_Małorolny

(-(-(-(-_-)-)-)-)
Rejestracja
Mar 10, 2020
Postów
1,946
Buchów
5,207
Odznaki
9
Gratki:grz: [MENTION=92665]Beasto[/MENTION] jaki plan na pierwsze grzybienie?
 

Beasto

Ujarany cały dzień
Rejestracja
Sie 18, 2019
Postów
3,103
Buchów
9,705
Odznaki
10
[MENTION=94047]Rolnik_Małorolny[/MENTION], sam w domu i się zobaczy, co dalej :D Niestety ciężko się teraz z chłopakami umówić :( Wiem już, jaką muzykę puszczę w tle, dam znać co i czy było dobre w poście, jak weszły.
[MENTION=35010]Żul[/MENTION], dzięki za odznakę!
 

Rolnik_Małorolny

(-(-(-(-_-)-)-)-)
Rejestracja
Mar 10, 2020
Postów
1,946
Buchów
5,207
Odznaki
9
[MENTION=94047]Rolnik_Małorolny[/MENTION], sam w domu i się zobaczy, co dalej :D Niestety ciężko się teraz z chłopakami umówić :( Wiem już, jaką muzykę puszczę w tle, dam znać co i czy było dobre w poście, jak weszły.
[MENTION=35010]Żul[/MENTION], dzięki za odznakę!

Jaka dawka?
 

Beasto

Ujarany cały dzień
Rejestracja
Sie 18, 2019
Postów
3,103
Buchów
9,705
Odznaki
10
Zdecydowałem się na 3 gramy, wydaje się dobre na przypomnienie sobie i bazę pod następne dawki, gdy do nich dojdzie.
 

Total Kozak

Buja taka muza!
Weteran
Rejestracja
Lip 5, 2015
Postów
3,175
Buchów
6,582
Odznaki
2
Za***iście wyszło, gratulacje :tiphat:

Dostałem info od szrum ite, że kit z odmianą B+ został nadany. Mam nadzieję że skosze towaru jak u Ciebie :)
Oczywiście napisz jak trip poszedł, coś czuję że trzy gramiki elegancko wjadą, przyjemności
 

Rolnik_Małorolny

(-(-(-(-_-)-)-)-)
Rejestracja
Mar 10, 2020
Postów
1,946
Buchów
5,207
Odznaki
9
Zdecydowałem się na 3 gramy, wydaje się dobre na przypomnienie sobie i bazę pod następne dawki, gdy do nich dojdzie.

Tak pozwolę sobie wtrącić.
Ja zjadłem cubensisów 4,1g i bania była bardzo przyjemna,pośmiałem się,haloony nie były takie mega.
Kumplowi przyszykowałem 3,6g i wczoraj miał banie życia,pętle czasowe,mega haloony, widziałem się z nim i miał konkretnie.
Tolerancję mamy taką samą,doświadczenia z substancjami też więc szukam przyczyny w czym innym co spowodowało natężenie tripa.
Może to że ja ważę 140kg a on 75kg.
Trochę mi głupio wczoraj było bo po mojej relacji chłopak nastawił się na "towarzyskie,niezbyt nachalne grzyby" a miał jak to określił "piz*ę życia".
Tak więc uwaga :grz:
 

Beasto

Ujarany cały dzień
Rejestracja
Sie 18, 2019
Postów
3,103
Buchów
9,705
Odznaki
10
[MENTION=94047]Rolnik_Małorolny[/MENTION], lol, przy moich 65 kg to może zrewiduję swoje plany, dzięki :D
 

Rolnik_Małorolny

(-(-(-(-_-)-)-)-)
Rejestracja
Mar 10, 2020
Postów
1,946
Buchów
5,207
Odznaki
9
[MENTION=92665]Beasto[/MENTION] no szkoda mi go było w ch*j.Chłopaczyna nawet na bilarda myślał jechać ale Matias Romeo szybko go zweryfikował:***:
Ale jak z nim dziś gadałem to mówi że nie żałuje nic :D
Musze poczytać o tym dawkowaniu więcej.
 

Beasto

Ujarany cały dzień
Rejestracja
Sie 18, 2019
Postów
3,103
Buchów
9,705
Odznaki
10
Dziś był ten dzień!
Wziąłem 2,5g (na 65kg), namoczyłem je w gorącej wodzie, potem zjadłem je, popijając wodą, w której siedziały. Po pół godzinie wejście było mocne. Brak pełnej kontroli nad ciałem, wszędzie były *****e fraktale, przygotowana muzyka w końcu została wyłączona, bo tylko mnie rozpraszała. Gdy w końcu zdecydowałem usiąść na środku pokoju zaczęły się wizje, część nie była przyjemna ;) Wtedy miałem też po raz pierwszy po psychodelikach wrażenie dekonstrukcji ego. Potem była faza przyjrzenia się sobie w lustrze. Trzecia to uwalanie się w wannie z blantem i smakowym lechem free i oddanie błogiemu relaksowi - jakoś 2h xD W sumie tak 4h trwało mocniejsze działanie grzybków. Doświadczenie było za***iste i bardzo osobiste, polecam takie frazesowe wejrzenie w siebie ;)

Teraz powoli poeksperymentuję sobie z mniejszymi dawkami :) Na następny konkretniejszy trip muszę zebrać ekipę, pewnie dopiero na wiosnę.

Tripa zwieńczył nieznany mi wcześniej utwór :D

 
Ostatnia edycja:



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół